Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marek by ich nie skatował, ktoś przed nim już to zrobił ...

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ostatnio na forum A5 jeden gostek pisał że tarcze nawiercane są do D.... bo właśnie pękają przy wierceniach - ja widać powyżej chyba miał racje :whistling:

Opublikowano

Przód był ori nawiercany a tył nawiercalii Ci u Wojtka? Chyba głównie z tyłu takie pęknięcia się pojawiły...

Opublikowano
  • Autor
Przód był ori nawiercany a tył nawiercalii Ci u Wojtka? Chyba głównie z tyłu takie pęknięcia się pojawiły...

nie no prosze Cie. Hamulce przód i tył w rs4 były nawiercane. a te pęknięcia pojawiły się z przodu... tył jest idealny

Opublikowano
Przód był ori nawiercany a tył nawiercalii Ci u Wojtka? Chyba głównie z tyłu takie pęknięcia się pojawiły...

nie no prosze Cie. Hamulce przód i tył w rs4 były nawiercane. a te pęknięcia pojawiły się z przodu... tył jest idealny

A felgi proste?

Opublikowano
  • Autor

proste

Opublikowano

Wiesz- metal- metalowi nierowny- mi jakosc ASO wystarcza do mojej jazdy, masz ori tarcze czy zamienniki? A gdzie heble z Porsche? Cos przeoczylem?

Ciekawe czy dalbys rade zajechac ceramike? :polew:

Opublikowano
  • Autor
Wiesz- metal- metalowi nierowny- mi jakosc ASO wystarcza do mojej jazdy, masz ori tarcze czy zamienniki? A gdzie heble z Porsche? Cos przeoczylem?

Ciekawe czy dalbys rade zajechac ceramike? :polew:

do tych hamulców które mam teraz nie ma zamienników tarcz :decayed: Przeoczyłeś przeoczyłeś. Porsche były za malutkie więc wpadł zestaw przód/tył z RS4 (przód 365x34 tył 324x22)

Opublikowano

Siemian i ty sie dziwisz :facepalm: jak ostatnio podjechałiś to te tarcze były czerwone :grin: tak ci mama powinna zrobić :whip2:

Opublikowano

siemian wchodzi ten szmelc pod 18" ....może Ci to wezmę ,a Ty se wrócisz do 320 :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

a tak serio to jeśli dwu litrowym klekotem idzie zniszczyć w przeciągu pół roku takie hebelki to jak tym jeździć w rs'ce

Opublikowano

Siemian już dostał na banię ode mnie przez telefon i wie co i jak....

:facepalm:

Opublikowano
Wiesz- metal- metalowi nierowny- mi jakosc ASO wystarcza do mojej jazdy, masz ori tarcze czy zamienniki? A gdzie heble z Porsche? Cos przeoczylem?

Ciekawe czy dalbys rade zajechac ceramike? :polew:

do tych hamulców które mam teraz nie ma zamienników tarcz :decayed: Przeoczyłeś przeoczyłeś. Porsche były za malutkie więc wpadł zestaw przód/tył z RS4 (przód 365x34 tył 324x22)

załóż sobie 420x45 i 380x28 to się dopiero będziesz bujał

Opublikowano
Siemian już dostał na banię ode mnie przez telefon i wie co i jak....

:facepalm:

Przez telefon sie nie liczy-lincz musi byc publiczny ;)

Opublikowano

Kurde- ty to chyba i heble z Veyrona zarzniesz...

Może jakbys zrzucil pare kilo to byś tych hebli tak nie przeciazal? : D

Opublikowano

Siemian a może po kałużach jeździłeś przy ostrym hamowaniu ? To też daje po p..dzie tarczom. I od tego pewnie te przebarwienia, bo hamulce rozgrzane na maxa i do wody :wink:

Opublikowano

odpowiedz jest jedna:

...ujowej jakości klocek

i tyle w temacie

Opublikowano
Siemian a może po kałużach jeździłeś przy ostrym hamowaniu ? To też daje po p..dzie tarczom. I od tego pewnie te przebarwienia, bo hamulce rozgrzane na maxa i do wody :wink:

Od tego masz osłony, chyba że parkujesz w strumyku :whistling:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A to co sprzedane czy rozbite czy jak ?? :whistling::decayed:

Opublikowano

szuka jakiejś parchatej A5-ki :decayed:

Opublikowano

czyli z A5 zrobi RS5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.