Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego sie nie oplaca kupowac ceramiki niestety no chyba ze auto ma byc stricte na tor to tak

albo dla kogos stylu jazdy siemiana :grin: wtedy to ceramika ma sens

jak mi sie uda porobie fotki zniszczonych ceramik to zobaczycie co sie stanie po kamyczku albo co sie dzieje jak zerwie klocek

widzialem juz takie spekane niektore ze szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dlatego sie nie oplaca kupowac ceramiki niestety no chyba ze auto ma byc stricte na tor to tak

albo dla kogos stylu jazdy siemiana :grin: wtedy to ceramika ma sens

jak mi sie uda porobie fotki zniszczonych ceramik to zobaczycie co sie stanie po kamyczku albo co sie dzieje jak zerwie klocek

widzialem juz takie spekane niektore ze szok

Chętnie zobaczę - Marek się chyba nie obrazi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że tak. też widziałem takie tarcze. Normalnie odchodzą płaty i robią się dzury :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

★ AUDI ★ CARBON SCHALTWIPPEN VERLÄNGERUNG ★ A6 S6 RS6 A8 S8 Q5 Q7 R8 TT TTS TTRS | eBay

siemian zamówione :thumbup1: wiem że te srebrne łopatki do zmiany biegów były za małe dla Ciebie, to znalazłem Ci większe. Znowu będziesz mógł szybciej biegi zmieniać i bynajmniej wybieraka biegów nie rozwalisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panki a są dostępne zaślepki łopatek czy nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie (przynajmniej nie słyszałem). ja to zaszpachlowałem przy okazji obszywania kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mase już masz teraz rzeźba:kox::kox::kox:

dokładnie :decayed::grin:

http://z1.demoty.pl/09a41f3f0c63fc165596196b77c7e5108a554169/masa-juz-jest

siemian ale tym filmikiem to rozwaliłeś system :polew::polew::polew:

I like to move it move it - Sadistic.pl

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

Sory za OT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha.. Dobry koleś, ale brakuje mi jeszcze trochę do niego ;-) przeceniles mnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aukto po korekcie. Fajerwerków nie ma, ale się ich nie spodziewałem. Ogólnie nie od dziś wiem że moje PD powoli mówią papa bo nie mają już wydajności. Trzeba też brać pod uwage że było bardzo ciepło podczas hamowania (temperatura na zewnątrz ponad 30*) a z zdążyłem już zauważyć że to też ma wpływ na wyniki.

wykres2.jpg

Ale jeśli spojrzeć na to z innej strony i porównać do tego co było przed wymianą turbawki to jest miodzio: :decayed:

wykres1.jpg

Wtrysków narazie nie mam zamiaru wymieniać bo gdybym to robił to wymieniłbym całą góre bo nie wierzę że głowica nie dostała już też troszke w dupe a to się robią koszty. Nie będe w starego złoma pakował kasy... Jak padną całkiem to wtedy będę myślał...

Ogólnie jezdzi się przyjemnie. Może liczby jaj nie urywają ale przynajmniej fajnie zbiera się z dołu i nie trzeba go trzymać cały czas na obrotach. Ogólnie pozytywnie bardzo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jaj nie urywa, ale mnie taki wynik w moim już by zadowolił :wink:

Nie chce mi się wierzyć, że nie znajdziesz tam u siebie w częściach zdrowych pompek na wymianę :decayed: albo i całej "czapki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian ale to jakaś gała z tym wynikiem...

na CAHA i dwóch coolerach nie miec 2 z przodu i 4 w niutkach???

cos kiepskawo... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównaj sobie do tego wykresu który był przed caha. jeżeli wtryski nie działają dobrze to możesz mieć największą turbine świata a mocy nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie patrząc na datę poprzedniego wykresu już ponad dwa lata temu kwalifikowały się do wymiany także są mocne ponad normę i tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację do starego padła nie ma sensu wkładać .....szkoda ,że po czasie ale doszedłeś do tego.....ja też po czasie sie kapnąłem :facepalm:.....

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie piszesz o ceramice za 10-20tys a tu nie wiem czemu nie założysz świeżych pompek jak mówią pa pa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...