Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marek ty niedbaluch jesteś :angry: zeby poduszki doprowadzić do takiego stanu :wallbash: :wallbash: pozdrawiam prezesa BB :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna ma 2,5 roku, druga póltora :decayed:

jak się kupuje sekend hendy lub no name to tak jest :kox:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:20_________________________________________________Siemian nie boisz się o swoje auto ===> Makki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian nie boisz się o swoje auto ===> Makki ?

Nie za wał jaki zrobiłem z Cino na Makkim kupie sobie nowe A8.

Panowie wypowiadałem się w temacie Makkiego. Widziałem te felgi, miałem każką w ręce i one naprawde tak nie wyglądały.

Więc już nie wiem o co chodzi.

Przepraszam jaki miałbym interes w tym żeby Makkiego oszukać.

Może sprawdzcie jeszcze czy nie jestem jakoś spokrewniony z właścicielem Cino i cofnijcie klubowicza bo po zlocie letnim stało się to modne... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Nie nie sorry, Trzeniu mi mówił jak buble sprzedawać...

Smieszni jesteście i tyle.

Najłatwiej wydać opinie i klepać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian jak stoisz z webasto :gwizdanie:

wszystkie graty mam.

Wezme sie za to jakoś końcem lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian: spoko, nic do Ciebie nie mam przeciez :) Ja pozytywnie nastawiony do zycia czlowiek jestem. Pretensje mam tylko do siebie. To byl poprostu zakup roku! :wallbash: ;(

Ciekaw jestem tylko jak Cino rozwiaze ta sprawe.. Chetnie bym do nich bande wikingow wyslal! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja te felgi naprawde dokładnie oglądałem więc tym bardziej nie wiem jak to możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem mieli 2 komplety pokazowy i komplet wysylkowy ktory im ktos pewnie juz odeslal stad slady uszkodzen na feldze oraz smola i nalot z klockow

moj kolega jak kupowal zaznaczyl ogladane felgi farba pod ultrafiolet (taki mazak mial) byl osobiscie ogladac ale nie mial jak zabrac bo auto bylo zaladowane i przyslali mu bez oznakowania zazdwonil tam i zjebka odeslal te niby jego i dostal kase bo tamte co ogladal ponoc ktos juz kupil takie jaja sie dzieja patrza tylko zeby klienta wydymac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zerwałem wczoraj poduche pod skrzynią... mimo że mam tam poliuretanową wkładke :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory raz zerwales ta poduszke ? :) zastanawiam sie jak bardzo energcznie musisz puszczac sprzeglo i zmieniac biegi zeby tak rwac te poduchy.Swoja droga dziwne ze reszta podzespolow wytrzymuje w BLB :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...