Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Diesel


kaFFFar

Rekomendowane odpowiedzi

225 nie przykrywa felg, na continental 5p porysował bym ranty, mam 235 michelin.

wygląd wyglądem ale ja tym też jeżdżę :decayed:

na flaty ładuj 205 albo 215, dopiero ta felga pokazuje urok, z oponą 225 nie ma szału:wink:

dziwne ze ci obciera z przodu, 2 sezony przejedziłem bez dystansu z przodu i o nic nie wadziło, za to z tyłu felga bez dystansu szła po spręzynie(na styk) tam dystans w Q moim zdaniem konieczny:wink:

kowi wszystko fajnie tylko jak pisałem ja tm jeżdżę na co dzień.

chciałbym 205 ale niestety nie będe co sezon malował felg po przygodach z krawężnikami :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare zdj ze spotu , bylo duzo ludzi z forum ,

Niestety pogoda byla do d*py i samochody brudne jak trzeba .

Musze jeszcze poprawic lapmy ,bo paruja :facepalm:

di-9T0OTFLM.jpg

di-W6OQRW4H.jpg

Zdj z kolega z forum : a4-freunde

di-87V8KG0B.jpg

di-F0VFZ06O.jpg

di-273WZJ1Y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi ładniej moim zdaniem wyglądają żółte wkładki USA niz pomarańczowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na Twoje lampy,lakier i zderzak:slina:moje się kutwa kurzą bo o spryski walczyłem a tu widze juz chyba 4 auto z bixami bez sprysków:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za takie oponie , mam nadzieje ze jak wszystko ladnie zrobie i umyje to bedzie lepiej xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaFFFar tak jak mowiłem zgwałciłes mnie tymi kołami ..... za***iście wyglada twoje auto :) na iławie ogarniemy lepsze foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie -) mam nadzieje ze tym razem pogoda będzie lepsza i będziemy czystymi samochodami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka naprawdę bardzo przyjemna :decayed: obserwuje od poczatku, co to za kolor na avusach?

nie mam pojecia :D grfit xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega z Wielbarka :wink:

Często robicie jakieś spociki na pasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaffar mega gust:kox: Z kolorem koła trafiłeś idealnie, ja bym dał jeszcze deczko niżej:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega z Wielbarka :wink:

Często robicie jakieś spociki na pasie?

To był 1 spot,ale będzie wiecej -) teraz planujemy 12.04.2014 Iławą na rozpoczęcie sezonu sie spotkać

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

Kaffar mega gust:kox: Z kolorem koła trafiłeś idealnie, ja bym dał jeszcze deczko niżej:naughty:

Szafa -) jak bede miał kasę to biorę od cymka maszynę do rolowania i przod Nizej . A z tylu bede musiał trochę dystans stoczyć , bo teraz przy pełnym samochodzie rant zatrzymuje sie na oponie i niżej noe dam rady teraz -(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka naprawdę bardzo przyjemna :decayed: obserwuje od poczatku, co to za kolor na avusach?

nie mam pojecia :D grfit xD

ciemny chrom :)

dobry kolor to i nazwy dobre :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka naprawdę bardzo przyjemna :decayed: obserwuje od poczatku, co to za kolor na avusach?

nie mam pojecia :D grfit xD

ciemny chrom :)

dobry kolor to i nazwy dobre :polew::decayed:

a jak to nazwac jak błyszczało sie jak cholera i było grafitowe :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka naprawdę bardzo przyjemna :decayed: obserwuje od poczatku, co to za kolor na avusach?

nie mam pojecia :D grfit xD

ciemny chrom :)

dobry kolor to i nazwy dobre :polew::decayed:

a jak to nazwac jak błyszczało sie jak cholera i było grafitowe :);)

Dobrze jest nazwane, mniejsza o to ważne że auto kozacka:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225 nie przykrywa felg, na continental 5p porysował bym ranty, mam 235 michelin.

wygląd wyglądem ale ja tym też jeżdżę :decayed:

na flaty ładuj 205 albo 215, dopiero ta felga pokazuje urok, z oponą 225 nie ma szału:wink:

dziwne ze ci obciera z przodu, 2 sezony przejedziłem bez dystansu z przodu i o nic nie wadziło, za to z tyłu felga bez dystansu szła po spręzynie(na styk) tam dystans w Q moim zdaniem konieczny:wink:

kowi wszystko fajnie tylko jak pisałem ja tm jeżdżę na co dzień.

chciałbym 205 ale niestety nie będe co sezon malował felg po przygodach z krawężnikami :kwasny:

no ja też jeżdziłem na codzień, poprostu trzeba sobie wbić do głowy ze krawęznik jest wrogiem, tak pozatym jeżdzi sie normalnie:wink:

---------- Post dopisany 17-03-2014 at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 22:34 ----------

będzie siedzieć, to nie jest jakis mega naciag

Ciekawe właśnie jak rant felgi bedzie odstawal

8.5_205_40_R18_Nankang_AS1_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...