Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S5 8T Sportback Sepang Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Troszkę już ogarnąłem wstępnie auto. Wyleciał do śmietnika wydech Millteka. Okazał się dość mocno zużyty. Miał parę nieszczelności i co najważniejsze! Haczył przy wjeździe na parking podziemny. Na jego miejsce zawitała seria (mega cicha :facepalm: ) która na dniach też wyleci i wskoczy setup MG Motorsport z elektronicznym sterowaniem przepustnicy. Bajer na dziewczyny :grin:

 

Gałka od polifta. Może jeszcze przed świętami wskoczy ścięta kierownicą od RS5 polift.

 

tuner TV. Idealne do korków w mojej pięknie rozprutej pod kątem ulic - Łodzi :)

Z typowo eksploatacyjnych rzeczy to wpadły na zimę opony Michelin Alpin PA4 na ori 19''.

Plany?

- wydech - istny must have!

- bixenon skrętny - zakupiony już. Trwają pracę nad zmianami soczewek na coś lepszego niż seria.

- audio - odpuszczam B&O. Coś nie fabrycznego.

- alcantara! - sufit i środki foteli z niebieskim przeszyciami. Ślina mi leci cały czas :slina::grin:

- heble od RS5

i ju. Cała reszta gra :)

-------------------------------------------------------------------------------

Rozdział z A4 został zamknięty. Foto na pożegnanie :decayed:

 

Szczerze mówiąc zacząłem szukanie od A4 b8 avant 3.0 TDI, potem o włos nie wpadł by w moje ręce A5 2.0TFSI, aż ostatecznie zobaczyłem to cudo. W skrócie, miłość od pierwszego wejrzenia. W czwartek auto zlokalizowane przed audi.pl, a w sobotę już byłem w Krakowie je oglądać. Jechałem z myślą obejrzenia jeszcze S4 na większym wypasie, ale linia tej S5 i kolor mnie absolutnie rozjeb....ły.

Co my tu mamy. Auto golas ;)

- fotochromy wew zew

- MMI+ z hdd + BT

- czujnik ciśnienia

- xenon z ledem

- roletki boczne

- pakiet czerń

- Audi Drive Select z regulacją tłumienia amorów i dynamicznym układem kierowniczym (ale to mądre wszystko...)

- Sportowy mechanizm różnicowy

- parktronic przód/tył z wizualizacja

- czujnik zmierzchu i deszczu

- tempomat

- pakiet schowek

- dodatkowe wyposażenie bagażnika

- lusterka składane

- karbonowe elementy (dolot) w silniku

- wydech Miltek

- kolor Sepang Blue. Podobno jedyne S5 w takim kolorze w Polsce...

Autko z 2011, z magicznym przebiegiem 38 tys. Historia auta poznana, tak samo jak były właściciel.

Co robimy? Wszystko :grin:

- przede wszystkim soft i kółko kompresora. Celujemy w >450KM.

- tuner tv - zakupiony

- kamera - zakupiona

- kierownica z S5 po lift (ścięta od dołu) - zakupiona

- tylne lampy po lift

- fotele niestety są w pełnej skórze bez wentylacji więc na wiosnę będę je obszywał od wew strony alcantarą.

Rezanie to choroba więc pewnie wyjdzie sto różnych innych rzeczy :)

Foto na razie z salonu. Realnie auto odbieram we wtorek po dwu tygodniowej batalii z leasingiem...

 

Na razie się miotam tylko z zimówkami. Może ktoś podpowie. Chciałem kupić jakieś 18'' i naciągnąć na nie zimowe kapcie, ale... to niepowtarzalna okazja by w końcu wejść w rozmiar większy i dać na lato jakieś 20'' a na zimę obecne 19. Ktoś jeździ tu zimą na 19? Jak wrażenia z jazdy?

Opublikowano

Kolor MEGA!!!!:shock3::shock3::slina::slina::slina::slina: Graty fury!!

Opublikowano

gratuluje :) ... fajnie ze masz mmi 3g

mam fajne ori 20" z opona 265/30R20 z s5 na sprzedaz :) et29 ( wzor taki jak rs4 b7 ... tylko ze 20" )

jak chcesz to napisz mi na pw swoj numer to ci podam szczegoly

lx2n.jpg

Opublikowano
  • Autor

Szukam Rotiformów jakiś lub ori Rotorów.

Opublikowano

na Rotiformie w 20" bedzie kozak ... ;D

ps. ja bym do listy modow dodal jeszcze carbon na dekory wszystkie ...

ps2.... = AUDI S5 SPORTBACK NIEBIESKI RS 20 ALU ABT 435 = (3614068503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. <-- calkiem podobna do twojej

niby szkoda ze nie ma B&O twoja. ... ale z drugiej strony jak slyszalem w b&o w a5 ... to szalu nie robi to nic a nic ...

B&O gra fajnie jedynie w a8 d3 i q7 ... ( mowa o tych starszych audi ) nie slyszalem b&o w a6 c7 wiec nie bede wliczac ...

Opublikowano
  • Autor

Carbon szukam cały czas tylko nie wiem czy jak bym chciał kiedyś wkładać MMI z 2013 to czy ramka do okoła lcd będzie pasować. Zależy mi na takim zestawie by oprócz listw były jeszcze ramki czarne.

Co do Banga. Słyszałem jak to gra dlatego tak specjalnie nie zależało mi. Zawsze można wrzucić coś nie "audi". Zobaczymy. Na razie moc. :)

Opublikowano

Nie no kolor Miodzio:naughty:

Opublikowano

Mega :slina::slina::slina:

Opublikowano

fajna furka :wink:

Opublikowano

Świetna jest, ten kolor miażdży suty :slina:

Opublikowano

Podoba sie :thumbup1:

jak to sie mówi:

taki to pożyje :decayed:

jak wrażenia po przesiadce z 1.9 tdi na 3.0 tfsi? :polew: :polew:

Opublikowano
Na razie moc. :)

nie idz w moc... popatrz na mnie - to choroba :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Podoba sie :thumbup1:

jak to sie mówi:

taki to pożyje :decayed:

jak wrażenia po przesiadce z 1.9 tdi na 3.0 tfsi? :polew: :polew:

Generalnie różnica tylko 133KM :decayed:

Opublikowano

Fajny kolor. Autko gr1zly'ego z A5klub.

S5 Sportback Sepang Blue

Przesiadka z B6 na A5 to jest przepaść pod wieloma względami.

Opublikowano

Piękna! :slina: A kolorek... :kox::naughty:

Opublikowano

gratki bo fura naprawde wypasik :kox:

banan na twarzy pewnie nie znika wogole :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Fajny kolor. Autko gr1zly'ego z A5klub.

S5 Sportback Sepang Blue

Przesiadka z B6 na A5 to jest przepaść pod wieloma względami.

Jest tak jak mówisz. Znalazłem byłego właściciela dość szybko. Po zobaczeniu historii tego auta w ASO wiedziałem że to ktoś kto miał zdrowo zrobione pod kopułą pod kątem dbania o furkę :)

Opublikowano

Mega przesiadka :) Zazdroszcze.

Jesli pytasz o roznice w zimowkach 18/19, to mysle, ze nie zauwazysz zadnej...

Opublikowano

Piękna :slina: Ostatnio niedaleko mnie przez parę dni parkowała taka sama S5 też sportback. Nie mogłem się napatrzeć na nią :kox:

Gratki furki i oczywiście bezawaryjności :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.