Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zestaw do 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam- mam prośbę - czy ktoś kumaty w dziedzinie lpg może mi powiedzieć czy zestaw BRC składający się m.in - z reduktora genius mb 1500, i wtrysków mtm (z pomarańczowymi nalepkami) będzie o.k -w 1.8 t?

Opublikowano

Czemu chcesz akurat to założyć? Masz jakoś tanio?

Ja bym wstawił staga4+, reduktor AC-r01, wtryski hana

Dobrze zamontować i ustawić i zapomnisz że masz lpg w aucie

Opublikowano
Czemu chcesz akurat to założyć? Masz jakoś tanio?

Ja bym wstawił staga4+, reduktor AC-r01, wtryski hana

Dobrze zamontować i ustawić i zapomnisz że masz lpg w aucie

Popieram. Mam właśnie taki zestaw i jest ok.

Opublikowano

Nie ładuj się w BRC bo póxniej problemy z ustawieniem, a i części drogie.

Tak jak koledzy piszą tyle, że radziłbym uważać na acr-y(miały jakies wady)

Wtryski każdy hany proponuje, a czemu nikt nie zaproponuje barakudy?

Opublikowano

Wtryski każdy hany proponuje, a czemu nikt nie zaproponuje barakudy?

A dlaczego barakuda a nie Staga zapytam przewrotnie?

Opublikowano

W barakudach są dysze, może to dobrze ale działanie kojaży sie elektrozaworami a nie wtryskami.

Listwa staga może i dobra ale niestety nie da się ich oddzielnie zamontować

Tapatalk

Opublikowano

Ja mam barracudy i śmiało mogę polecić a dlaczego? :hi: bo rozmawiałem z tym i tamtym i po długich testach i opinii kupiłem Baraki zamiast han, ponoć hany lubią przylać na zimnym a w razie wzrostu mocy dyszę sobie rozwierci. I tak jak piszą Stag + arc01 ale ten 250.

Opublikowano

No i barracudy troszkę tańsze niż hany.

Pochwalę się moją przeróbką na hany pojedyńcze z adapterami

IMG_20131021_132559_zpsce3c8d02.jpg

IMG_20131021_132425_zps809159a3.jpg

Opublikowano

Za dlugie przewody od wtrysku do kolektora.

Mogles wrzucic wtryski pod kolektor

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Aaaaa sory, nie zauwazylem. Jest ok.

Opublikowano

wiem że trochę długie ale nic się nie dzieje

wtryski pod kolektor owszem, ale żeby potem wymienić czy coś to tragedia

długość wężyka hana - wkrętka to zaledwie 2cm (nie liczę tego co jest nasunięte)

Opublikowano
  • Autor

o.k- dzięki chłopaki za podpowiedzi-, tak czy siak założyłem coś takiego jak pytałem- narazie jestem zadowolony - bo naprawdę nie widzę różnicy w jeździe - koszt 2.500,- pożyjemy - zobaczymy-, ale żeby nie było tak różowo to było też kilka wpadek: np gamonie po zamontowaniu nie sprawdzili połączeń przy elektrozaworze i mi śmierdziało gazem (wystarczyło mocniej dokręcić wężyk), no i naturalnie ustawili mi butle do jazdy tyłem- więc jak już było mało gazu to przy przyspieszaniu przerzucał na benzynę -, poświęciłem więc 20 min swojego czasu i ją obruciłem- i jest cacy-, ino jeszcze mnie denerwuje odstający kabel od tankowania (w miejscu jak wchodzi od spodu do wnęki koła zapasowego) no ale tak się temu przyglądałem i chyba nie było innej opcji jak to inaczej zrobić .

Opublikowano

No i co wziąłeś w końcu?:)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
No i co wziąłeś w końcu?:)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

założyłem to - o co pytałem w 1 poście - czyli BRC:wink:
Opublikowano

Bedzie problem z samodzielna regulacja ale zestaw jak juz to może byc.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

ciekawe jak wygląda,czy jest założone czy wrzucone

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

nie za bardzo jest tam co regulować

Opublikowano
  • Autor
ciekawe jak wygląda,czy jest założone czy wrzucone

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

nie za bardzo jest tam co regulować

pod maską jakoś to wyszło i9jg.jpg pewnie mogło byc lepiej , ale ogólnie nie narzekam... grunt ,że przyjemność z jazdy jest nadal- tyle że dużo tańsza :wink:

Opublikowano

Małe OT. A co to są za cewki, od czego i dlaczego takie?

Opublikowano

cewki sa normalne w 1.8t po 2001 roku takie byly, wiec byly inne niz nasze kwadratowe, nie bylo tez modulu zaplonu ktory u nas siedzi na filtrze powietrza

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

mam do Was pytanie- czy jak podniosę moc na ok. 180 km to te graty o których tu pisałem dadzą radę? znalazłem w necie , że wtryski i reduktor jest do 190km- i stąd pytanie czy te 10 km zapasu nie będzie za mało?

Opublikowano

180kM zrobisz samym programem

Jak chcesz to moge Ci w tym pomoc :wink:

Zestaw bedzie ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.