Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)


ganjaq

Rekomendowane odpowiedzi

Avancior, czy kupiłbym avanta w serii? Chyba nie, w serii bardziej podoba mi się sedan. Ale koło tego nie da się przejść obojętnie. Historia autka - w 2009 roku przyjechało do Polski z przebiegiem 15X XXX km, poszło od ręki za 21 000 zł. Silnik 1.8T ANB quattro, auro w roczniku 1999. Zdjęcia z przed zakupu:
audi-2jpg_naepwpw.jpg
audijpgnx_naepwps.jpg
Autko robiło długie trasy i pewnego razu nie dało rady, silnik odmówił posłuszeństwa. Na szczęście to mi przypadło w zaszczycie zająć się tym avancikiem a że potajemnie kochałem się w tym samochodzie od razu zacząłem je pieścić. Zdjęcia z przyjęcia na stan:
201309013_naepwpe.jpg
W aucie do zrobienia było:
-wymiana silnika, silnik wpadł z passata oczywiście 1.8T AEB z przebiegiem 145 XXX, dzięki dla kolegów z forum za wytłumaczenie co i jak,
-ogarnięcie całej elektryki, vag wyłonił 12 błędów,
-wymiana sprężyn gwintu z tyłu, były popękane co możliwe że zauważycie na zdjęciu u góry,
-wymiana przedniej i tylnej szyby, były popękane,
-pranie tapicerki, auto stało pół roku z niezabezpieczoną tylną szybą, w środku tapicera zaczęła żyć własnym życiem,

-dodatkowo wyleciała puszka kata (już pusta w środku) wstawiłem DP swojej produkcji na dwie sondy, obie działają,
-wpadła turbina ta od passata, kupiłem sam silnik a koleś zapytał czy za 200 pln turba nie chce :decayed:
-wpadła kolejna turbina też od passata, też za 200 PLN tym razem naprawdę warto było bo jak żyje turbiny w takim stanie jeszcze nie widziałem,
-licznik z FISem z anglika przerobiony na europe, przekodowany, przeimmobiliserowany moimi rękoma, mój fis był zajechany,
-sprężyny do gwintu z tyłu zamiast popękanych :decayed: niepopękane są lepsze, z TA-Technix import z Niemiec,
-łożyska tylne,
-hample nowe,
-plastiki pod maskę brakujące,
-lampy valeo,
-filtr pipper crosa, NIEAKTUALNE
-filtr powietrza K&N zamiast pippera (wkład w ori obudowe)
-parę innych rzeczy,

DSC08531l_naepwpq.JPG
Chwilowy błąd z ifotos uniemożliwia mi wrzucanie zdjęć tak że będę aktualizował.
Na wypasie w aucie siedzi:
-za***isty kolor :decayed:
-pakiet body którego nazwy nie znam ale to jakiś niemiecki wynalazek
-przód RS chyba ogi, spryski na lampy działają, pisze chyba bo dołem jest wyprofilowany pod progi NIEAKTUALNE
-pakiet zewnętrzny od eski, poluje jeszcze na listwy drzwiowe :decayed:
-lusterka prądy, podgrzewane
-środek klima, radio 2 din
-kubełki szachownica grzane, el. lędzwie
-kierka od s
-bose
-szybki niestety tylko przód penerskie
-dekory rybia łuska
-napęd quattro
-instalacja BRC
W planach
-grill rs NIEAKTUALNE
-szyby prąd na tył
-progi narazie chyba od omegi NIEAKTUALNE mam na opchniecie omegowe,
-kosmetyka, polerka
-wirus (jak dotąd nikt nie chce pomóc) ZROBIONE autko teraz objeżdża wszystko na drodze, dzięki Łukasz
-aluski

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor ładny, dobrze że wywaliłeś te lampy. Wywal jeszcze zderzak z tyłu i te paskudne progi :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor ładny, dobrze że wywaliłeś te lampy. Wywal jeszcze zderzak z tyłu i te paskudne progi :sick3:

Dopiero jak mi wpadnie jakiś inny pakiet, progi od eski już mam ale ze zderzakami jest problem, wiesz że zderzaki po lifty komplet kosztują tyle co eska do regeneracji? Albo kupie na tył rs i porezam z tym że mam wydechy dwa, prawo i lewo jak b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor ładny, dobrze że wywaliłeś te lampy. Wywal jeszcze zderzak z tyłu i te paskudne progi :sick3:

Dopiero jak mi wpadnie jakiś inny pakiet, progi od eski już mam ale ze zderzakami jest problem, wiesz że zderzaki po lifty komplet kosztują tyle co eska do regeneracji? Albo kupie na tył rs i porezam z tym że mam wydechy dwa, prawo i lewo jak b6

przedni zderzak do odaratowania, troche bym przerobil to przetloczenie pod skrzelem na gladko na tyl zderzak z RSa przyrezaj, jeden wydech wywal, do tego progi z omy C i masz super fure niebieski blizniak cymkowozu :jerk::banan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuć zdjecia za pośrednictwem wtyki postimage w edycji postów, albo bezposrednio przez strone Postimage.org - free image hosting / image upload, ewentualnie www.photobucket.com:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet masakra :kwasny: widzę tylko fotkę "od tylca" ale :facepalm: dobrze, że planujesz to pozmieniać, no i jeszcze antenę daj jakąś pasującą :decayed:

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

co to za listwy na dole drzwi? daj fotkę z bliska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, troche mi się plany pozmieniały a to za sprawą znajomego który obiecał mi grill od RS. Czekać mi się znudziło a że trzy razy pod rząd trafiłem super okazje będzie pakiet eski. Podziękowania w tym miejscu dla użytkowników rajan i Klecha86 oraz dla kolegi z allegro za kratkę środkową w zderzak. Zdjęcia przodu robiłem telefonem, tył to zdjęcia Klechy86

IMG-20140_epwwawe.jpg

20131231_110050.jpg

Nie wiem czy szukać gdzieś jeszcze progów czy narazie od omegi c założyć bo chciałbym wszystko za jednym razem pomalować, poza tym jak już napisałem to wszystko kupiłem okazyjnie, progi pewnie kosztują więcej niż ten cały zestaw mnie wyszedł. Nie wiem czemu ale na progach to mi aż tak nie zależy (oczywiście eskowych) chyba że gdzieś wyhacze za dobre piwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie moge sie doczekac montarzu . Teraz dzialaj z nimi bo mam dla ciebie dobra wiadomosc, zalatwilem Ci progi od omegi . Cena na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaplanowałeś mi sobote :decayed: jak dobrze pójdzie to niedługo zdjęcia w podkładzie. A tak na boku to gdyby chciał ktoś mój przedni zderzak piszcie na pw

A4_B5_rgr_sideskirts_v2_B_Z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie fotostory :decayed: ze względu na polowe warunki pracy polowy był aparat którym trzaskałem fotki.

Zdjcie004_ehewapn.jpg

Zdjcie004_ehewaar.jpg

Zdjcie004_ehewaan.jpg

Zdjcie005_ehewaqh.jpg

Zdjcie006_ehewaqs.jpg

C.D.N dodam tylko że przedni zderzak wstępnie siedzi bez jakichkolwiek ślizgów, tylko na kłach i błotnikach

---------- Post dopisany 18-02-2014 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 22:08 ----------

Dzisiaj wleciał tylni zderzak, światło było kiepskie dlatego nie ma zdjęć. Problem był ze ślizgami bo dolny zatrzask ślizga nie chciał wskoczyć. Ogólnie przykręciłem go na dwa z trzech otworów po starym ślizgu, dwa pasowały, trzeci nie bardzo. Pod dolny wczep ślizgu w miejscu gdzie wkręca się śrube podłożyłem pół centymetrową podkładkę i to załatwiło sprawe. Zderzak wskoczył na swoje miejsce. Belka została poliftowa brakuje mi tylko tej plastikowej maskownicy między zderzakiem a bagażnikiem. Mam jakby co belkę z przedniego i ślizgi z tylnego poliftowego na zamiane za tą maskownice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze trafiła do Ciebie ;) jak z progami ? od Eski czy od Omegi ? zapodaj jakieś foteczki jak to się teraz prezentuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wleciał tył, progi raczej będą od omegi. Jeszcze tylko dobre kolo i z zewnącz będzie:kox: tak trzymać :wink:. Czekamy na foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie bez felgi lipa ale dzięki życzliwości kolegi Hiszpana wpadną fajne koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dzień jak co dzień i co wieczór coś dłubiemy. Dziś przy furmance zmieniliśmy przednie tylne klocki hamulcowe i końcówki drążka. Wczoraj zostały wspawane końcówki wydechu, przedwczoraj zamontowany tylni zderzak . Na dzień dzisiejszy auto wygląda tak jak na foto do zrobienia dużo ale wiele już zrobione . Po rozmowach z właścicielem smię twierdzić ze został zarażony a ja dopilnuje żeby choroba modzenia go nie opuściła .

Kolejne dłubanie

*progi

*spryski a zaślepki

Resztę modzenia będzie uzupełniał sam właściciel

Aktualne foto

Zdj_cie_0177.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dzień jak co dzień i co wieczór coś dłubiemy. Dziś przy furmance zmieniliśmy przednie tylne klocki hamulcowe i końcówki drążka. Wczoraj zostały wspawane końcówki wydechu, przedwczoraj zamontowany tylni zderzak . Na dzień dzisiejszy auto wygląda tak jak na foto do zrobienia dużo ale wiele już zrobione . Po rozmowach z właścicielem smię twierdzić ze został zarażony a ja dopilnuje żeby choroba modzenia go nie opuściła .

Kolejne dłubanie

*progi

*spryski a zaślepki

Resztę modzenia będzie uzupełniał sam właściciel

Aktualne foto

http://s23.postimg.org/ko0ws5wwn/Zdj_cie_0177.jpg

To nie są od Ciebie te fele co na ostrowie miałeś ?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dzień jak co dzień i co wieczór coś dłubiemy. Dziś przy furmance zmieniliśmy przednie tylne klocki hamulcowe i końcówki drążka. Wczoraj zostały wspawane końcówki wydechu, przedwczoraj zamontowany tylni zderzak . Na dzień dzisiejszy auto wygląda tak jak na foto do zrobienia dużo ale wiele już zrobione . Po rozmowach z właścicielem smię twierdzić ze został zarażony a ja dopilnuje żeby choroba modzenia go nie opuściła .

Kolejne dłubanie

*progi

*spryski a zaślepki

Resztę modzenia będzie uzupełniał sam właściciel

Aktualne foto

http://s23.postimg.org/ko0ws5wwn/Zdj_cie_0177.jpg

To nie są od Ciebie te fele co na ostrowie miałeś ?:whistling:

Te te :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...