Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

kloego wez wejdz w post nr 1 i wszystkiego sie dowiesz tutaj dodam ze siłowniki 650n z a6 c6 firmy krosno nr 24520!!! tyle działaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwcie się, że co chwilę ktoś pyta na jakich sprężynach i jaki siłownikach ktoś ma dobrze.

Bo chester121 pisał, że mu klapa opadła, zawias się przestawił, zamek obciera i na koniec, że żona nie dawała rady z zamknięciem klapy...

A co wsadził? Krosno i zielone sprężyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli coraz to więcej ludzi będzie miało tego moda oczywiście działającego lub też nie więc na pewno opisza swoje spostrzeżenia- nie jednemu z nas to się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IroN 87, wróc do posta 223 i nie rob zbednego zamieszania, co nie ktorzy lubia rzeczy nad wyrost , przykładem jest np. w dziale instalecje gazowe gdzie zakladaja na wyrost wtryski parowniki i inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją swoje zamontowalem kilka dni temu i rzeczywiście jak jest zimno to zielone mają problemy z odmianie. Wystarczy dołożyć podkladke i jest ok.

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSCN4510.jpg

DSCN4514.jpg

DSCN4515.jpg

na tym zestawie klapa pieknie smiga , podkładke dajemy od strony teleskopu

siłowniki od TOM77 firma krosno numer na zdjeciu 650N

02012014159.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie ktoś zamawiał te sprężyny? ona tylko eBay czy firma z Wrocławia to jest to samo/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj było rezanie na spocie, wkrótce pewnie wpadnie filmik. Użyliśmy czerwonych sprężyn i teleskop z c6 z końcówką "S" (660N) i b6 smiga w b5 kapke za długa sprężyna a w C6 albo za słaba sprężyna albo zbyt wiekowy teleskop z czasem zobaczymy co jest nie tak :)

Jak by ktoś robił zamówienie dajcie mi znać.

Pozdro

Wysłane z mojego SM-T210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwonych sprężyn- to zielone i niebieskie nie wystarczają?

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Dzięki kolego elmo814 za foty- wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwonych sprężyn- to zielone i niebieskie nie wystarczają?

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Dzięki kolego elmo814 za foty- wszystko jasne.

W C6 raczej bedzie odpowiedni tylko czerwony bo w porownaniu do b5 lub b6 klapa jest dosłownie 2x cięższa.

Wysłane z mojego SM-T210

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widać na załączonym obrazku, to przy końcu raczej nie ma jakiegoś zwolnienia...

zawiasów nie urwał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tego nie widać ale spowalnia, Tylko idzie bardzo szybko bo jak pisałem rezanie nie było w planie po prostu każdy coś miał i kombinowaliśmy, siłowniki to 660N dlatego to tak zapier@#. Z czasem chłopaki pewnie kupią słabszy siłownik... albo nie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jak dochodzi do pewnego momentu i zwalnia. Ciekawe jestem juz jak to u mnie wyjdzie na używkach ori. Kurde jeszcze tydz muszę poczekać he :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jak dochodzi do pewnego momentu i zwalnia. Ciekawe jestem juz jak to u mnie wyjdzie na używkach ori. Kurde jeszcze tydz muszę poczekać he :wink:

Używka Ci wystarczy, z tego co widziałem wydaje mi się, że przy nówce szukał byś kalpy na dachu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe tylko zależy w jakim stanie są te używki też bo kupiłem za grosze je w sumie ale raczej będą pomykać klapę do góry ewentualnie dołożę podkładki tak jak to co niektórzy pisali że pomaga i bardziej odbija w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ale czy nie boicie się kupować używek przecież można trafić na mega zmęczone i co wtedy? Ja w swojej a6 mam takie siłowniki że klapie muszę pomagać ręką praktycznie do samgo końca by się otwarła więc wydaje sie mi że mam słabe mimo iż wcale nie opada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ale czy nie boicie się kupować używek przecież można trafić na mega zmęczone i co wtedy? Ja w swojej a6 mam takie siłowniki że klapie muszę pomagać ręką praktycznie do samgo końca by się otwarła więc wydaje sie mi że mam słabe mimo iż wcale nie opada.

Ale używka z a6 rwie klapę z a4 bo to zupełnie inne kilogramy ;)

wysłane z one v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...