Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w temacie pisze coś o sedanie?

Sedan miał osobny temat albo ktoś sprzedawał gotowe zestawy.

Poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry wiem że to temat avant, ale nie mogę albo nie umiem znaleźć nic na temat sedana a mam w swoim teleskopy 690 muszą być mocniejsze żeby się sama otwierała klapa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Do b6 sedan wystarczą 650? I gdzie kupię te sprężynki?

Do sedana zainteresuj się tą opcją od kolegi:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/378913-zawiasy-klapy-automatycznie-otwieranej-a4-b6b7-sedan/

U mnie tak to działa:

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ artystyczny nie ład w bagaju gratis :D

Filmik z soboty także z roboty wracałem- taki job :decayed: dobrze że komóra kiepska to szczegółów nie widać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś posiada na sprzedaż 2 niebieskie sprężynki?

Ewentualnie jak ktoś się orientuję gdzie kupić oprócz firmy która jest w pierwszym poście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jacek70 napisał:

A co w firmie z Wrocka nie idzie kupić ?

Słuchaj kolego.Gdybym chciał kupić w firmie z Wrocławia to bym wogole tutaj nie pytał.

Pisałem maila kilka dni temu i brak odpowiedzi do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pisalem do nich i dopiero po jakims czasie odpisali ja wowczas nie wiedzialem i zadzwonilem do nich. Musisz zrobic im przelew i poczekac kilka kilkanascie dni i dostaniesz sprezynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, damian19886 napisał:

Ja tez pisalem do nich i dopiero po jakims czasie odpisali ja wowczas nie wiedzialem i zadzwonilem do nich. Musisz zrobic im przelew i poczekac kilka kilkanascie dni i dostaniesz sprezynki.

Oo to spoko ,tak też zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może to głupie pytanie. Ale nigdzie nie widzę odpowiedzi... Jak zdejmujecie główkę z teleskopu. to zakładacie gumkę podkładkę i sprężynę.. Ale czy tylko ta guma utrzymuje całość? Nie trzeba tam czymś tego zablokować?

 

PS. W końcu nie widziałem, czy ktoś używał słabszych siłowników 635nm, w końcu ktoś to przetestował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2017 o 13:09, kobex13 napisał:

Panowie, może to głupie pytanie. Ale nigdzie nie widzę odpowiedzi... Jak zdejmujecie główkę z teleskopu. to zakładacie gumkę podkładkę i sprężynę.. Ale czy tylko ta guma utrzymuje całość? Nie trzeba tam czymś tego zablokować?

 

PS. W końcu nie widziałem, czy ktoś używał słabszych siłowników 635nm, w końcu ktoś to przetestował ?

odkrecasz jak cole do zapicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już 2 miesiące staram się kupić te sprężyny w Penta. Bez rezultatu, a jak dzwoniłem to mówią że zamówienie przez email wysłałem 5 wiadomości i cisza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może to głupie pytanie. Ale nigdzie nie widzę odpowiedzi... Jak zdejmujecie główkę z teleskopu. to zakładacie gumkę podkładkę i sprężynę.. Ale czy tylko ta guma utrzymuje całość? Nie trzeba tam czymś tego zablokować?

 

PS. W końcu nie widziałem, czy ktoś używał słabszych siłowników 635nm, w końcu ktoś to przetestował ?

Niczym nie blokujesz. Oring załatwia sprawę. Ja u siebie mam 635 (Krosno) z niebieskimi sprężynami (penta) i dużo lepiej się spisują niż 650 gdyż nie rwą klapy tak gwałtownie i nie dobijają na maxa w górę a podkreślę ze mam Avant i robi robotę.

 

 

 

Tapnięte z iPhone Zawartość dodana 2 minutes later

Ja już 2 miesiące staram się kupić te sprężyny w Penta. Bez rezultatu, a jak dzwoniłem to mówią że zamówienie przez email wysłałem 5 wiadomości i cisza [emoji20]

Chopy wszystko idzie załatwić ale jak każdy zasypuje ich ciągłymi mailami to efekt jest odwrotny. Mam ciągła współpracę z nimi wiec jeśli uzbierała by się spora grupka chętnych to żaden problem załatwić. Łatwiej im realizować zlecenie hurtem niż w detalu.

Sporo chłopa jednak potrzeba bo min. w hurcie to 30szt. W każdym razie post należałoby założyć osobny z listą chętnych jednak niech się wypowie kto chętny.

 

 

Tapnięte z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakbyś robił zamówienie to też się piszę.
Z ciekawości wymienię i zobaczę czy będzie różnica.
W słońcu działa ale już w temp, poniżej 15 st nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakbyś robił zamówienie to też się piszę.
Z ciekawości wymienię i zobaczę czy będzie różnica.
W słońcu działa ale już w temp, poniżej 15 st nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
prawde mówiąc nie wiem na jakim zestawie jesteś, jeśli przy 15stopniach nie robi roboty to cis nie gra jak należy.



Tapnięte z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...