Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Paul Walker nie żyje ...


talib1990

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przywalisz z taką prędkością to nie ma co się dziwić ze pali się.

Wielka szkoda jak każdego człowieka w tak młodym wieku.

Swoją drogą dla mnie to bezsens dawać takie mega zabawki jak prosiaka GT dla ludzi nie mających doświadczenia...

R.I.P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą że to było Jego nowe auto . Masz siano, kupujesz co chcesz. Niestety okazuje się że film to nie Życie. Swoją drogą wielka ironia - w filmach kreował rolę Kierowcy rajdowca który robił z samochodami rzeczy niemożliwe a w prawdziwym ujęciu reżyserowanym przez Życie - właśnie prędkość i brawura Ich Obu zabiła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja większości z Was byłem w szoku, szkoda. Jeżeli zrobią kolejną cześć filu to to już nie bedzie to samo co kiedyś. Szkoda:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą że to było Jego nowe auto . Masz siano, kupujesz co chcesz. Niestety okazuje się że film to nie Życie. Swoją drogą wielka ironia - w filmach kreował rolę Kierowcy rajdowca który robił z samochodami rzeczy niemożliwe a w prawdziwym ujęciu reżyserowanym przez Życie - właśnie prędkość i brawura Ich Obu zabiła .

ale nie on prowadził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co też mi wiadomo to auto było samochodem konkursowym , czyli wygraną w jakimś tam konkursie była przejażdżka z Paul-em , niestety na ten konkurs nie dojechali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LiveLeak.com - ''Fast & Furious" Star Paul Walker Dies at car crash. Burning wreck Caught On Video

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ----------

Zwróćcie uwagę gdzie są tylne a gdzie przednie koła. poszli bokiem w drzewo, Walker jako Pasażer musiał zginąć na miejscu a Jego Znajomy - nawet jeśli przeżył samo uderzenie , spalił się żywcem. Straszny koniec.

LiveLeak-dot-com-399_1385876750-PaulWalkercrash5.jpg?d5e8cc8eccfb6039332f41f6249e92b06c91b4db65f5e99818badf934445d3d7aafe&ec_rate=230

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda faceta był dobrym aktorem :(

Chyba tylko w F&F co nie zmienia faktu, że szkoda chłopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh...jak pech to pech -, i jeszcze się musiało zapalić...a może miał ten nowy czynnik chłodzący 1234yf :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech szkoda szkoda, bo ja również, jak i większość tutaj śledziła z zapartym tchem F&F :kwasny: Ponoć ta przejażdżka miała być nagrodą w jakiejś akcji charytatywnej, w której zbierano pieniądze na rzecz ofiar kataklizmu na Filipinach - szczytny cel, bezsensowna i niepotrzebna śmierć (*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...