Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Yato to taka średnia półka jakościowa ale bardzo dobra relacja cena/jakość. Mam trochę narzędzi i kluczy tej firmy i nie narzekam.

Polecam do domowego użytkowania.

Z tego wielgachnego kpl to części narzędzi nigdy nie użyjesz pewnie, ale z kolei kupione w komplecie wyjdą sporo taniej niż w niewielkich zestawach pod potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ok 440zl sa na allegro zestawy mannesmanna

215 elementow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam taniego zestawu za 120zl z all i urwały się owszem ze 3 torxy, ale to i tak były ekstremalne sytuacje a zdarza mi sie robić parę tematów w tygodniu ;)

Także proponuje nie skupiać sie na firmie bo jeśli nie jesteś człowiekiem, który robi dzień w dzień po kilka samochodów to nawet z taniego zestawu będziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw jest dla osoby która lubi grzebać przy samochodach oraz motocyklach dosyć często, ale dla własnych potrzeb nie zarobkowych etc. Po prostu chodzi mi o zestaw z dobrego materiału oraz żeby było sporo opcji aby nie trzeba było dokupywać kluczy. Powiedzmy żeby rozkręcić trochę samochód, ale też jak przyjdzie wymienić świecę w motocyklu aby dało radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ok 440zl sa na allegro zestawy mannesmanna

215 elementow

dev miałeś kiedyś do czynienia z mannesmann'em? Szukam jakiegoś zestawu dla siebie pod choinke, i chce żeby parę lub paręnaście lat mi posłużył, ten o którym wspomniałeś wydaje się byc dość ciekawą opcją, ma chyba wszystko to, co potrzebne jest do rozebrania OOOO i nie tylko... :wink:

ZESTAW KLUCZY 215 elementów MANNESMANN werkzeuge (3746893153) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wlasnego doswiadczenia polecam Honnitona. Grzechotki ma lepsze niz Yato, reszta podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam yato tylko zestaw 108 el. bodajże i tylko kawałek przełącznika na grzechotce uleciał bo się wkurfiłem a nie chciało mi się po młotek iść :facepalm: tak to nie narzekam. kiedyś gość pożyczył na 5 minut bo coś chciał odkręcić. zachodzę a ten cymbał koło od ciągnika przez rurę metrową kończy odkręcać grzechotką. zjebę dostał ale grzechotka odziwo wytrzymała :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw faktycznie spory. Cena spoko, ale coś nie mogę znaleźć info o tej firmie. Co to w ogóle za firma gdyś pierwszy raz słyszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw faktycznie spory. Cena spoko, ale coś nie mogę znaleźć info o tej firmie. Co to w ogóle za firma gdyś pierwszy raz słyszę

Mannesmann to stara, niemiecka firma, na necie jest dość sporo opinii o ich produktach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ok 440zl sa na allegro zestawy mannesmanna

215 elementow

dev miałeś kiedyś do czynienia z mannesmann'em? Szukam jakiegoś zestawu dla siebie pod choinke, i chce żeby parę lub paręnaście lat mi posłużył, ten o którym wspomniałeś wydaje się byc dość ciekawą opcją, ma chyba wszystko to, co potrzebne jest do rozebrania OOOO i nie tylko... :wink:

ZESTAW KLUCZY 215 elementów MANNESMANN werkzeuge (3746893153) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mam dokładnie taki sam.

Wożę go w aucie.

Na razie urwałem 3 TX-y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to torxy chyba są najsłabsze z tych zestawów, albo najczęściej używane i dlatego każdy je łamie. W sumie audi to jeden wielki TORX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że Yato to wyższa półka firmy Toya (może lepiej toYa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to torxy chyba są najsłabsze z tych zestawów, albo najczęściej używane i dlatego każdy je łamie. W sumie audi to jeden wielki TORX

Dobre torxy ma Yato, szczególnie te:

http://p.alejka.pl/i2/p_new/15/51/yato-klucze-imbusowe-torx-yt-0511-9szt_0_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że Yato to wyższa półka firmy Toya (może lepiej toYa)

yato wczesniej sie nazywalo toya.tylko zmienili nazwe i profesjonalne zestawy mają na prawde dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że Yato to wyższa półka firmy Toya (może lepiej toYa)

yato wczesniej sie nazywalo toya.tylko zmienili nazwe i profesjonalne zestawy mają na prawde dobre.

Zgadzam się z Tobą, też posiadam parę narzędzi tej firmy. Mój wpis traktowałem raczej jako ciekawostkę niż chęć zniechęcenia (ale wyszło) kogoś do tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że Yato to wyższa półka firmy Toya (może lepiej toYa)

yato wczesniej sie nazywalo toya.tylko zmienili nazwe i profesjonalne zestawy mają na prawde dobre.

Zgadzam się z Tobą, też posiadam parę narzędzi tej firmy. Mój wpis traktowałem raczej jako ciekawostkę niż chęć zniechęcenia (ale wyszło) kogoś do tej marki.

nawet nie pomyslałem ze chcesz kogos zniechecic :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a ja polecam firmę bahco

mam ten zestaw i jest mega jakość

BAHCO ZESTAW KLUCZY WARSZTATOWYCH 94 SZT. PROMOCJA (3748523930) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tylko ta cena :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ocenicie ten zestaw Yato - 82 elementy wystarczą do prostych napraw domowych ?

Zestaw narzędzi YATO 82 elementy YATO YT-1269 (3757407965) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z prezentowanych zestawów w tym temacie do domowego grzebania wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...