Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy taka felga podejdzie do b5?


Dżordż

Rekomendowane odpowiedzi

hmm nie ma też co przesadzać z tym ocieraniem :P ja teraz mam koło 8cali na tym siedzi opona 215/45 i et 35 i nic nie tarło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie ma też co przesadzać z tym ocieraniem :P ja teraz mam koło 8cali na tym siedzi opona 215/45 i et 35 i nic nie tarło :)

nie miałes wystarczajcej gleby:wink: et35 jest jakie jest ale jak zglebisz to zaciera, nie ja pierwszy o tym wspominam:wink: przy 8,5cala na 100% błotnik do rolowania, z 215ką i et32 z przodu przy glebie 60 zrobiło sie spasowanie na prostych kołach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czasu do czasu przytarło ale tak bez przesady :wink: Trzeba szukać czegoś fajnego żeby i ładnie siedziało i dało(w miare) się jeździć :decayed:

---------- Post dopisany 04-02-2014 at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 16:00 ----------

Witam i odgrzewam kotleta. Mianowicie interesuje mnie jak takie parametry felgi będą siedziały na b5: przód 9cali et 47 i tył 9,5cala et 42. Mam możliwość zmniejszenia rantów więc chciałbym to spasować tak aby pasowało ale potrzebuje podpowiedzi z waszej strony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmniejszaj, et masz odpowiednie by dystansem wysunac, pozniej dobra opona tylko i jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Kowi :wink:

---------- Post dopisany 22-02-2014 at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2014 at 09:54 ----------

co myślicie o feldze Rh Crossline do naszej budy b5? Jak myślicie jak by to pasowało waszym zdaniem? I pytanko czy można w ogóle zamontować u nas fele o rozstawie 5x120 i na przykład et37? Od razu mówię, że nawiercić się nie da bo nie ma jak ale czy jest jakiś inny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym et sie nie da, bo dystans zmieniejacy rozstaw ma min 20mm, to daje Ci et17, wiec klepiesz nadkola, albo nie robisz gleby takiej jaką byś chciał, z tyłu jak cie moge, ale przód nie do jazdy:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja widziałem te zdjęcia ;p ale chciałem sie podpytać co inni o tym sądzą... ??? szczególnie druga fota mi sie nie widzi bo koza jak nie wiem a ja chcialbym go zglebic i dać opone 205/35 na felge 18, 8,5 cala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może zdjęcia przodu i tyłu b5 sedan z felga 8j 35et ? Mam dylemat czy to nie za wąsko będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie schowana o jakiś centymetr:wink:

Schowana jakiś centymetr z przodu czy z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis takie parametry zakladam tylko ze na avanta, pewnie porobie pare fotek i wrzuce w moj temat. jak chcesz to zagladnij jutro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaki jest rozstaw kół na przedniej i jaki na tylnej osi w naszych A4 B5 (nie wiem czy ma to znaczenie, ale w quattro)?? Chodzi mi o to, żeby dołożyć dystans na tył i zrównać rozstawy przód/tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz sobie zakłądać dystanse jakie chcesz miedzy osiami, nic sie nie stanie:wink: aby jednakowe na strone na jednej osi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego akurat się nie boję, bardziej chodzi mi o to, że przód jest tak jak bym chciał i pasowało by mi o tyle samo wyciągnąc tył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od obecnych felg, jeśli maja spore ET to doregulujesz sobie to dystansem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...