Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro


xBladex

Rekomendowane odpowiedzi

Życzę cierpliwosci i worka zielonych:wink:

powoli a do celu kolego..nie uda sie w 2015 uda sie pozniej... ale dzieki

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Zespawanie dokładek zderzaków przód tył i malowanie w kolor.

Ktoś z forum przerabiał temat? Macie jakieś fotki jak to wygląda na gotowo? Koniecznie chce założyć progi od S4 bo te seryjne straszą ludzi. Po ich założeniu trzeba coś zrobić ze zderzakami. Na przód od S4 raczej mnie nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Zespawanie dokładek zderzaków przód tył i malowanie w kolor.

Ktoś z forum przerabiał temat? Macie jakieś fotki jak to wygląda na gotowo? Koniecznie chce założyć progi od S4 bo te seryjne straszą ludzi. Po ich założeniu trzeba coś zrobić ze zderzakami. Na przód od S4 raczej mnie nie stać.

Np Kowi tak ma. Spawa sie podobno dobrze bo ten sam material niby ;)

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u Kowiego to elegancko wygląda..mam nadzieje ze dużo dam rade zrobić..a jak oceniacie prace którą wykonałem prawie w rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś patent jak to spawać? Chce to zrobić sam jeśli da się bez dużego nakładu kasy. U mnie w okolicy nikt tego nie robi.

Jakie koła wybrałeś? Oprócz braku kół brakuje też lekkiej gleby. Chociaż -30 a najlepiej 40/35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno potrzebna jest spawarka do plastików. koła będę założone 17-nastki i tak juz zostanie do końca...Jak ktoś mi powie ile na 1BA cm auto stoi..to ci powiem ile ma niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na lato pakuje 17" i oponę 205/50..i ani cala więcej..bo komfort jazdy jakiś musi zostać.

najlepszy wybór i kompromis, też miałem dylemat ale teraz z perspektywy czasu , najlepszy wybór tylko przy takiej oponie zakładaj wąska felgę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga bedzie taka załozona 7.5Jx17E.T43 i wzór koła juz wybrany :)

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ET 43 żeby to ładnie wyglądało idealnie by pasował dystans 5mm przód i 10mm tył. Wtedy wygląda porządnie i prowadzenie auta się poprawia. Akurat w tym aspekcie nie rozumiem trzymania się fabryki. Fabryka nie wszystko robi NAJ. Często wręcz przeciwnie.

Co do 17 radze trzymać się oryginalnych wzorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś dystans pewnie..ale tak jak piszesz nic więcej.. no myślę ze opona 205/50 będzie odpowiednia czy sie mylę?Mniej więcej wiem jak Audi będzie wyglądać na tych kołach co wybrałem.


Miałem nie pokazywać jaką felga wybrałem na sezon 2015..ale jakoś nie mogę się powstrzymać :) .

x17c5976c.jpg.pagespey3c7w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...