Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??


PAN_PREZES

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupiłeś autko to podstawa wszystkie płyny jakie są robią aut i zastępujesz je świeżutkimi dla świętego spokoju.

Wszystkie filtry tj paliwa,powietrza,pyłkowy(pamiętaj o używaniu klimy co jakiś czas zimą)oraz przy zmianie oliwy filtr oleju

Rozrząd jak trzeba to też wymień(ja nigdy nie wierze gostkom co sprzedają auta pod tym względem chyba ze auto pewne?)

Idzie zima wiec poczekaj na mrozy możliwe że jak to klekot zimą może nie domagać i poleci kilka stówek na Aku swiece

Ciul go wie co jeszcze,ogólnie moje zdanie jest takie że auto powinno być w miarę sprawne,następnie można się bawić w poprawianie fabryki:wink:

---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

Bezawaryjności:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze trochę usiąść ale i tak wg mnie jest nieproporcjonalnie wyżej od tyłu im większe felgi tym bardziej w dół powinieneś dawać , większe felgi bez pójścia w dół będzie potęgować tylko efekt kozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy przód troche opadnie w miare jeżdżenia?? a gdybym dodał 17 calowe felgi??Mam nowe zawiasy więc nie chce już zmieniać a chciałbym choć toszkę go obniżyć!

Felgi wieksze powoduje zwyzke nadwozia takze nie tedy droga,chyba ze masz 16 o profilu 65:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze ja robie po 600-700 km tygodniowo po górach i dolinach więc nie mogę mieć za niskiego auta!!autko ma być wygodne i bezproblemowe!!Gdybym jezdził jak połowa osób autem do sklepu i spowrotem to bym tak obniżył że by miską szorował o asfalt ale nie tędy droga!

---------- Post dopisany 30-03-2014 at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2014 at 22:03 ----------

2014_02_24_11_21_26.jpg

BYŁO TAK

2014_03_27_18_19_58.jpg

JEST TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień gril na poliftowy,daj ramkę na czarny mat a znaczek OOOO zostaw srebrny no i lampy od lifta na przód wrzuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba, dobre kolo i ja bym kompletował graty poliftowe bo to bardzo odmlodzi autko :) poczawszy od srodka bo tam zmian bylo najwiecej po lifcie :decayed: no i bezawaryjnosci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie się nie podobają. Wg mnie najfajniejsze lampy do a4 to poliftowe :decayed: ewentualnie poliftowe malowane na czarno :wink: tutaj na forum pewnie większość Ci tak powie :decayed: ale wiadomo - Twoje auto, Ty decydujesz, a gusta bywają różne. Jednym sie podoba to, drugim to.. ale wierz mi, że poliftowe będą podobać się każdemu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy bedzie d*pa wyzej niz przod :decayed: i nie bedzie to za fajnie wygladalo.. najlepiej to gwint, regulujesz ile chcesz. Jak sprezynki to osobiscie bym kupil na przod i tyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampy zwykle swieca tragicznie, miałem takie z paskiem led- nic w nocy nie widać.

Jak koledzy radzą- polifty. Zawsze mozna bixy zrobic u Kolegi z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...