Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Historia naszych nicków


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

tak byłem chłonny info na tym forum że jak się rejestrowałem pieręciutko i spojrzałem na mojego brzdąca Wiktora na którego wołamy wiki to nick był oczywisty :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ksywka wziela sie od angielskiego tlumaczenia mojego imienia - Peter - tak mowiono na mnie w podstawowce, bo bylem dobry z anglika. oczywiscie wszelkie petery i pitery byly w necie pozajmowane, wiec zamienilem drugie e na 3 i wyszedl pet3r :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

No więc tak:

Morgoth bo jak byłem mały to przeczytałem pewną książkę JRR Tolkiena

DBMA - jeszcze w podstawówce (jakieś 17 lat temu) zresztą teraz także bardzo dużo słuchałem Black Metalu, kiedyś tak sobie wymyśliłem Daemon Black Metal Art w skrócie DBMA (ale dlaczego to nie mam pojęcia) --> ptem więc na internecie zostało MorgothDBMA i tak jest do dziś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak:

Morgoth bo jak byłem mały to przeczytałem pewną książkę JRR Tolkiena

DBMA - jeszcze w podstawówce (jakieś 17 lat temu) zresztą teraz także bardzo dużo słuchałem Black Metalu, kiedyś tak sobie wymyśliłem Daemon Black Metal Art w skrócie DBMA (ale dlaczego to nie mam pojęcia) --> ptem więc na internecie zostało MorgothDBMA i tak jest do dziś :D

w 1 klasie podstawówki słuchałeś Black Metalu :053: :053:

Moj nic to było tak kiedyś wszyscy w szkole mówili bracie , bracie a że na imię mam Piotr to się z tego zrobił brat Pit - niemylić z tym aktorem :053:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez wiele lat bylem po prostu Darek... dopiero w liceum zaczeli do mnie mowic Daro pozniej kiedy wszyscy sie zczaili ze mam zajawke na rap zaczeli do mnie mowic dziaro (od dziarski) kiedy jeszcze pozniej siedzialem w szkolnym radiowezle rymowalem sobie rozne kawalki w ty Ja Rule'a wiec ktos do mnie powiedzial

"ty DaRule..." ale ze w klasie bylem dziaro wiec ktos to polaczyl i zostalem dziarule..pokrecone troche :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam sie TomaSz SzusT... Łot i cała historyja. :D

Oczywiscie nikt tak do mnie nie mowi. To tylko moj wymysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arecki od imienia (czasem znajomi tak do mnie mowia), a d-pierwsza litera nazwiska.

W sieci podczas rejestracji arecki'ch jest zawsze na peczki, a z "d" juz jakis wyroznik.

I to tyle co mam w tej kwestii do powiedzenia (Forrest G.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi Murzyn->kto mnie poznal to wie dlaczego :P co sobie autoreklame ma robic ;)

Hhahahah Murzynku , zabrzmiało to jakbyś miał jakiś atrybut jak prawdziwy Murzyn :053:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi...widze ze nie obejdzie bez wyjasnien....hmm atrybut...czarna dusze - reszte oceny zostawmy koezankom ;) :053: :053: :053:

Ktos kedys powiedzial ....ehh jestes jak murzyn..(CHODZILO CHYBA O LUZNE PODEJSCIE DO ZYCIA)...i tak zostalo, ciagle wychodza z tym moim nickiem smieszne historie z textami typu "jestes 100 lat za murzynami", albo jak ktos za mna krzyczy na ulicy...

przypomniala mi sie wycieczka z kumplem po odbior jakis antykow ;) Zabieram jakies rzeczy i kumpel mowi do kobiety "to jest moj murzyn i sobie poradzi z przenoszeniem tego" kobieta doznala lekkiego szoku ;)

hihi w spoleczenstwie niezle zamieszanie sie robi itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jakos tak wyszło że zrobiłem takie ciasto - murzynka :lol:

Potem przyszła teściowa miała niezłe jazdy "Chinczyk zrobił murzynka.." i w śmiech :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...