Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

norma

Opublikowano

Ja wiem czy norma . Ja też mam quattro a pali 12 , no ale buty mam 16/ 215. Może dlatego?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

AWT seria 150KM

Gazownia: BRC Sequent24

Miasto około 12L

Trasa 8-9L

Od 3 lat prowadzę sobie kalkulator spalania w Excelu i przejechanie 100km ceni mi na mniej więcej 36-37zł uwzględniając oczywiście benzynkę, z czego 80% to jazda po mieście.

Opublikowano

Ja wiem czy norma . Ja też mam quattro a pali 12 , no ale buty mam 16/ 215. Może dlatego?

są miasta i miasta

u mnie jedzie sie 200m i postoj na czerwonym minute, i tak co chwile, w wiekszych miastach sa tez korki ale odcinki miedy swiatlami sa wieksze to i spalanie maleje, tyle ze robi sie wiecej km ale to nie przeklada się na średnią

Opublikowano

Miasto-12l

trasa – 9l

jak dla mnie całkiem dobre wyniki zważywszy żer gaz jest u mnie po 1.85 zł.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie miasto wychodzi nawet 15l ale korki masakra, kapcie 225/40/18. Trasa już spokojniej 10-11l

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie miasto wychodzi nawet 15l ale korki masakra, kapcie 225/40/18. Trasa już spokojniej 10-11l

u mnie w miescie czasem nawet lepiej niź 15 :D a co do trasy to prędkości 120-180 km/h i spalanie rzędu 12l max :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mam instalke brc sq32 w miescie pali 11 jazda mieszana trasa 120-160 tez 11 cały czas na ostro 12.5 :-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

STAG 4, wtryski HANA.

Oponki 205/50

Miasto - 12l

Trasa - 10l

Wydaje mi się, że jakoś za dużo.

Opublikowano

podam spalanie swojego zmodzonego na 210ps 1.8T ze stakien isa2 i niebieskimi Hanami.

w mieście miedzy 11,5 a 13,5l w zależności czy z klimą czy bez. Max w mieście 14,5 l przy ostrym pałowaniu.

Po za miastem trasa 90-120km/h - 9,5 - 10 l , 120-160km/h 11-12l

Opublikowano

STAG 4, wtryski HANA.

Oponki 205/50

Miasto - 12l

Trasa - 10l

Wydaje mi się, że jakoś za dużo.

to nie polo 1.0

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dokladnie. Wyniki NoWay i MrTea uważam za bardzo przyzwoite.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

miasto 17 l

poza miastem 12l

a mój gazownik twierdzi że 15l/100km to jest norma dla tego auta

wspomne że parowniok jest do 200km i czerwone valteki

Opublikowano

Trasa Kraków -Gdynia i spowrotem . Na klimie , prędkość 120-140. 34°C . Średnie spalanie w realu nie na kompie 8.8 l/100.

Co do miasta to 12 na klimie 1 litr +.

Edytowane przez jacek70

Opublikowano
  • Autor

Takie spalanie LPG dla i to jeszcze dla quattro z włączoną klimą jest nierealne.

Opublikowano

Dzisiaj trasa 200km spokojnej jazdy do 130km/h w dwie osoby po zatankowaniu wyszło... 8,8l / 100km. Jakas plaga ;) ale podejzewam ze przy pierwszym tankowaniu chyba dystrybutor nie odbil bo gaz dalej sie tankowal tylko bardzo wolno na koncu juz i być może natankowal wiecej niz to 80% butli? Nie wiem czy to możliwe. Przy drugim tankowaniu na innej stacji dystrybutor odbil normalnie i wyszedl taki wynik. Dodatkowo gaz po 1.76 we Wrocławiu ... Ehh żeby tak było zawsze :D

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A4 1.8t ANB oska

Mam instalacje Stag 300.

Reduktor Kme Gold Turbo do 360km

Wtryski Dragon"y do 300km maxymalnie 75hp z cylindra.

Miasto.12-13 przy ciaglym palowaniu

Trasa 10 przy srednio 150kmh.

Fele to sliny 17 225|45. na 18stkach 235|40 palil mniej bo felga lzejsza byla.

Edytowane przez BOSSS

Opublikowano

8-9l/100 przy 150... aaaaaa bajki pleciesz, albo te 150 pojawiało się raz na jakiś czas...

Edytowane przez azure

Opublikowano

Spalanie gazu 1.8T 150KM :

Miasto średnio 10-11L
Trasa 85-95: 7,91 L(nie wiem jakim cudem ale jestem w 100% pewien że taki jest wynik)
Trasa 100-110: 9,36 L
Trasa 120-140: 9,97 L

BRC:)

Opublikowano

nie wiem jak wy jeździcie ,że wychodzi wam 11-12 l miasto:D ja leje 58-59l gazu robię na tym 100% miasto 400km max sredniespalanie wychodzi w takim razie 15l

nie patrzę na kompa bo wiadomo ze kłamie o pare litrów bo spalania gazu on nie pokazuje...a jak juz to do wyniku kompa trzeba dać 2,3 litry plus do tego co on pokaże.

kapcie juz pisałem 18 cali 235/40 no i quattro

chyba ,że ktoś robi więcej tras mój wynik to 99% miasto 1% jakaś mała trasa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.