Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kody climatronika Audi A4 B5


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

kielbasek, przez klimatronik nic nie zmienisz. Nie wiem gdzie to wyczytales.

moze Ci slabo chodzi albo gdzies sie przycina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal280, pierwsze slysze zeby nei dzialaly ale moze jakies wyjatki. Zrob to zgodnie z tym jak napisal chyba Hugo, w pierwszym poscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kielbasek, przez klimatronik nic nie zmienisz. Nie wiem gdzie to wyczytales.

moze Ci slabo chodzi albo gdzies sie przycina.

nie wiem czy zmieni czy nie ale przy niektórych kodach (musze jeszcze raz sprawdzic i spisac) można za pomocą + i - mocy nawiewu zmieniać wyświetlane wartości... co jeden w dół i w górę... u mnie chyba z 7 takich pozycji było a doszłem bo szukałem po omacku kodu który by wyświetlał RPM silnika dmuchawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wiem tyle ze tymi kodami nic nie zmienisz. A ja mam pytanie czy nie ma ktos czasem schematu do rozbiurki ogrzewania bo zbadalem VAG iem i wyskakuje mi cos takiego 13.5 Klapa nogi/odszraniacz, ciągła blokada i musze rozebrac ale przydały by sie jakies wskazówki.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze powiedzcie mi jedno:

Jak na pozycji 1c naciskam obieg i wyskakuje mi 0 to znaczy, że nie mam błędów w klimatroniku. Interesuje mnie to ponieważ autko mi nie niegrzeje i nie wiem co jest grane.

lukas23: wiem ze zima tuz tuz ale odpowiedz jest w regulaminie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze kolego siwekk1, to zapraszam do regulaminu bo widze ze kolega odemnie a taki zly start :wink:

co do tego przycisku to tak ten od wew cyrkulacji taki z zawinieta strzaleczka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się trochę w sobotę :? ale coś jest chyba nie tak. Na 17 jest prędkość (różnica ok. 5 km.)- OK :wink: , na 5 temperatura na zewnątrz -było ok. 16 stopni (w rzeczywistości ok. 0) :( , najberdziej zbliżona była na 55 :roll: ,na 31 powinno zaświecić się wszystko, a tu prawie nic :?: . Czy coś jest nie tak , może coś trzeba poustawiać ? :evil:

u mnie jest tak samo :neutral: dotej pory wiem tylko ze 17 to prędkość samochodu reszty kodów nie kumam :wink: . Np powiedzcie mi jak u was jest temperatura zewnętrzna tego czujnika przy zderzaku przedniego, przy chłodnicy, bo czujnik u mnie tam jest a nie wiem ktory kod podaje jego wartość

u mnie 27 to obroty * 10 (a nie 28).

Reszta tez dziwnie wyglada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ nie zagladalem do tego tematu jeszcze, a tu sie okazuje ze fajne wynalazki Hugo skombinowal....

pytanko czy w modelu 00 tez to dziala, bo pisaliscie ze tylko na starym klimtronicu

Nie działa :mrgreen:

Kody działają we wszystkich B5, Hugo miał chyba na myśli B6 (2000r) mówiąc, że nie będą działać kody.

czy błedy klimatronika wyskakują też na VAGu

Tak ale ty musisz mieć fejs który obsługuje CAN-BUS bo klimatronik w B5 po II Lifcie chodzi już po CAN’ie, przynajmniej tak mi się wydaje bo u mnie tak jest – a taki fejs jest sporo droższy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest przycisk recylkulacji, pomóżcie.

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 07-01-2007, 20:41 ]

o rany : "CO TO JEST PRZYCISK RECYKULIZACI POMUSZCIE? :)"

Proszę używaj czegoś do sprawdzania ortografii !

Poza tym nie piszemy dużymi literami.

Recylkulizacji... :):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dwa pytanka do Państwa,...

1. mam kod błędu DTC 15.7 klapa powietrza czasem blokowana...jeśli to silniczek?(może co innego) to gdzie on jest i jak się do niego dostać B5 1995 TDi 90KM

2. czy pamięć błędów diagnostycznych kasuje się po odłączeniu akumulatora?tzn. czy ten błąd mi się skasuje jeśli odłącze akku(po naprawie silniczka)?tan niby wyczytałem z zrób to sam A4

Z góry dzięki za każdą odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...