Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Niebieskie A4 1.8T Doinwestowane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie , chciałbym się pochwalić moją A4.

Autko kupiłem tanio z uszkodzoną turbiną i ogólnie autko szło na 3 gary..

Było w wersji słabej welury jakieś zwykłe radio tak to jedynie klimatronik i 2x el szyby.

Na dzień dzisiejszy autko w środku jest igła

Wyposażenie:

Fotele skórzane podgrzewane

RNS-E

Wzmacniacz JBL + Skrzynia JBL

Głośniki przód i tył Hertz

El podgrzewane lusterka

El szyby 4x

Klimatronik

Podświetlenie nóg (czerwone)

Gałka S-Line (podświetlana)

Licznik S4

Airbag

Dywaniki S-Line

Plany:

Kierownica z A5/R8

Zawieszenie gwintowane

Tunel z podłokietnikiem

Pakiet S4 (zderzaki progi grill)

Xenony

Halogeny

Alumki 17-18

Zmienić ten brzydki kolor na czarny metalik :D

Kompletny remont silnika (lubi zakopcić)

Podświetlenie klamek

Lampy tył LED

Sprzedam RNS-E 1200 zł komplet ,

fotele skóra igła z boczkami 1100zł ,

skrzynia jbl 500 zł,

wzmacniacz jbl 650 zł ,

licznik z 1.8T100% sprawny z fisem 120zł

wrazie co gg 2901621 lub pisać tu

0ytd.jpg

2zxx.jpg

6hes.jpg

633i.jpg

1378660_665670436797625_1654332075_n.jpg

1382137_668146556550013_794939942_n.jpg

exm2.jpg

glr5.jpg

nqqe.jpg

pwlq.jpg

uqb9.jpg

Opublikowano

E kolega z wodzia to sie trzeba kiedyś zgadać i zobaczyć na żywo :decayed: kiedy kupiłeś bo parę dni temu widziałem na tablicy że wisiało .

Opublikowano
  • Autor

Bo moje ogłoszenieee :D w zasadzie szukałem czegoś w dizluuu ale chyba zostaje więc z tablicy leci , mam je od hmmm wrzesnia czy jakos tak. Heh no można się kiedy zgadać :D

Opublikowano

Czemu chcesz zmienić na symphony?

Poszlo w eter

Opublikowano

Jeszcze lampy polifty będzie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

no no lampy oczywiscie xenony polifty , a zmienić na symphony bo z navi jako tako nie korzystam a że can niemam to nie chce mi się z tym bawić , podoba mi się podświetlenie z symphony , wiem że są te adaptery :P

Opublikowano

napisz cos wiecej co jej dolegalo ze chodzila na 3 gary

fajnie ze ja reanimujesz

jakby co mam fajna kiere od eSki z redukcja i tasma airbag na sprzedaz

Opublikowano
  • Autor

Dolegało , rozkodowane immo , padnięte łożyska w turbo i uszkodzony moduł zapłonowy , wszystko zrobiłem sobie sam razem z wymianą turbooo i śmiga aż miło :D ile za tą kiere?

Opublikowano

Widzę, że autko było lakierowane :wink: widać pod machą ścianka grodziowa i słupek B jest w zupełnie innym kolorze :wink: na Twoim miejscu lakierowałbym na taki kolor jaki był pierwotnie bo później przy sprzedaży może być problem jak ktoś zauważy :) Fajny silnik i środek też już jakoś doposażony :) Teraz tylko modzić zewnątrz :wink: Powodzenia !

Opublikowano

Cały komplet. 330 z kw

Opublikowano

kierownica z a5 czy r8 pasuje na wielkolin? A taśma do airbagu?

Opublikowano
  • Autor

Kiera nie spasuje :P trzeba redukcje zastosować :P

Co do koloru to był ciemny zielony lecz nie widzi mi się ten kolor , jakbym lakierował to całość auto a nie tak jak to jest teraz zrobione

Opublikowano

Jak zrealizujesz plany to będzie miodzio :wink:

jesteś chyba pierwszym który zmienia rnse na coś gorszego, może zapoczątkujesz nowy trend :kox:

Jak włączasz grzane d*py :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Grzanych d*p jeszcze nie włączam ;/ musze wymienić klimatronik :D pod jakim względem symphony jest gorszy poza tym ze rns ma navi ekran sd i dvd i inne bajery , jest duża różnica dźwięku?

Opublikowano

Rnse to stacja multimedialna a symphony to kredens ubieglego stulecia.

Poszlo w eter

Opublikowano

Najlepszy w tym aucie jest kolor, na żywo daje rade :wink:

Opublikowano
  • Autor

No ty go widziałeś :D

---------- Post dopisany 11-01-2014 at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 12:00 ----------

Auto na sprzedaż 4 tys bez rns-e i audio, 7 tys full

Opublikowano

Aktualne nadal ?

Opublikowano

Kolego usuń trochę wiadomości na PW bo nie można wysłać Ci PW.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.