Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wszystko jest ok.... na wyjsciu ten imbus jest wykrecony tzn ze jest ok, grzejnik tez odpowietrzony....

Ciagle meczy mnie ta wkladka na wyjsciu czy mozna ja wywalic zeby grzejnik grzal na maxa bez zadnych kombinacji ze tylna plyta bedzie chlodniejsza od przedniej itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś może jak to jest z odrolnieniem ziemi klasy 3 ? można,nie można?teść ma gospodarstwo i planujemy z żoną się tam budować tylko jak z tą 3 klasą ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko jest ok.... na wyjsciu ten imbus jest wykrecony tzn ze jest ok, grzejnik tez odpowietrzony....

Ciagle meczy mnie ta wkladka na wyjsciu czy mozna ja wywalic zeby grzejnik grzal na maxa bez zadnych kombinacji ze tylna plyta bedzie chlodniejsza od przedniej itp....

Imbus to nie kryza. Kryza jest widoczna dopiero po zdemontowaniu - odkręceniu i zdjęciu pokrętła z regulacją przepływu.

Ją też przestawiłeś? Bo jak będziesz miał na "0" to kaloryfer będzie ledwo co bździł

Ta wkładka co ją chcesz wywalić jak sam stwierdziłeś jest na wyjściu i nie ma za wiele wspólnego z przepływem. A na pewno nie będzie Ci grzał na maxa po jej wywaleniu od przepływu jest kryza regulator z pokrętłem i tyle w temacie

Koledzy co polecacie do zagruntowania posadzki betonowej w garażu?

a co chcesz na nią położyć ?

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótkie pytanie

jaki wiszący,objętościowy,gazowy podgrzewacz wody wybrać??

pojemnośc 100L

waham się między Termica P100wc a Aristonem SGA 100 PL

Cena na korzyśc Aristona,zbiornik na korzyśc Termiki(nierdzewka).Tylko czy róznica w cenie wynosząca 700zł daje taką przewagę??

CZytałem rózne opinie o nierdzewce i zdania sa podzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliszym czasie nic.

To dwa razy zagruntuj jakimś dobrym gruntem.

tąpniete z LG F60

Dzięki za odp. :hi: Myślalem o gruncie z Atlasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliszym czasie nic.

To dwa razy zagruntuj jakimś dobrym gruntem.

tąpniete z LG F60

Dzięki za odp. :hi: Myślalem o gruncie z Atlasu
Tylko Atlas lub szonox ,ale bez dolewki wody[emoji6]

tąpniete z LG F60

Edytowane przez skrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy. Położyłem w korytarzu kamień ozdobny gipsowy (STEGU PARMA), na który chciałem przykręcić haczyki i wieszać kurtki. Zaimpregnowałem 2 razy kamień środkiem STEGU ŻYWY KAMIEŃ, myślałem że już nie będzie kamień brudził, jednak jak przejadę szmatką, to dalej brudzi na biało. Czy miał ktoś podobny problem, żeby na kamień wieszać ubrania? W necie znalazłem coś takiego:

,

myślicie żeby inwestować, czy może lepiej myśleć o jakiś deskach drewnianych i do tego dopiero przykręcić haczyki?

Poniżej zdjęcie o co się rozchodzi. Po prawej stronie od lustra chciałbym wieszać kurtki.

2015_12_24_14_43_54.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobny kamień impregnowałem zwykłym gruntem. Już po pierwszym razie przestaje brudzić.

PS pasowało by ten kamień białym akrylem obrobić do okoła :wink:

Edytowane przez _quattro_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zwykłym gruntem na jakimś odpadzie i wydaje mi się, że ściemniał....:/ To jest stare zdjęcie, już jest akryl położony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Próbowałem zwykłym gruntem na jakimś odpadzie i wydaje mi się, że ściemniał

Fakt delikatnie ciemnieje ale działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ten kamień miałeś gipsowy czy betonowy? Bo mam betonowy w salonie i on nie brudzi, niestety gipsowy taki na razie nie jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nejlepiej zagruntuj to dwa razy gruntem glebokopenetrujacym, pozniej pomaluj farba silikatowa i po problemie brudzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem z oknami pcv w bloku.

kupilem mieszkanie w czteroletnim bloku na pierwszym pietrze z oknami firmy effector.teraz jak jest zimno (temp -15 ) na oknach strasznie mi sie skrapla woda.w mieszkaniu jest srednio 20 stopni

po nocy wewnatrz mieszkania dzis zrobil sie az lod na krawedziach okna ,przy mniejszym mrozie (temp ok -10) na dolnych rantach okien sa krople wody.

dodam jesztcze ze troche ciagnie od tych okien.

mieszkanie jest wietrzone normalnie,okna sa tez rozszczelniane.no ale tez nie mozna oczekiwac ze okna beda rozszczelnione/otwarte w zime przez 24h na dobe bo bede grzac powietrze na dworzu :)

rozumiem ze lekkie zawilgocenie moze sie pojawiac bo jest roznica temp przez szybe,no ale lod w mieszkaniu to juz lekka przesada.

dodam tylko ze u tescia w domku tego problemu nie ma,nawet minimalna ilosc wody sie tam nie pojawia (on ma okna jezierskiego trzy warstwowe)

panowie gdzie mam szukac problemu i jak go szukac,czy moze to byc jakas wada przy montarzu okien

jesli ktos jest specem w tej dziedzinie to bardzo bym prosil o jakies nakierowanie co dalej mam z tym robic i jak gadac z deweloperem/wspolnota mieszkaniowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...