Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam kolege,muglbys mi napisać jak wygląda spalanie i przy jakiej jeżdzie jak z osiągami,bo przymierzam się do zakupu bex-a tylko mam dylemat czy avf tdi czy bex

Opublikowano

bierz BEX spalanie w zaleznosci od tego jak ciezka noge masz :) ja na trasie mialem najlepsze spalanie 6,8 ale to raz mi sie udalo a tak jak chcesz poszalec to w 13-15 sie zamyka przy narawde ciezkiej nodze

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

SLO Moglys napisac dokladny kolor lakieru auta jest przesliczny mysle czy swojej tak nie przysnac.. bo moja czern lubia kocury i kuny cala maska dach i blotniki przyozdobione mam pazurkami kocimi :(

Opublikowano
bierz BEX spalanie w zaleznosci od tego jak ciezka noge masz :) ja na trasie mialem najlepsze spalanie 6,8 ale to raz mi sie udalo a tak jak chcesz poszalec to w 13-15 sie zamyka przy narawde ciezkiej nodze

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

SLO Moglys napisac dokladny kolor lakieru auta jest przesliczny mysle czy swojej tak nie przysnac.. bo moja czern lubia kocury i kuny cala maska dach i blotniki przyozdobione mam pazurkami kocimi :(

13-15 to ja ma mbez ciezkiej nogi w miescie

trasa zeby zejsc ponizej 7 to chyba trzeba sie 80km/h toczyc a to nie ejst samochod do tego

bex w q miasto 13+ bez zadnego deptania

trasa 120km/h to tak 8,5

Opublikowano
  • Autor

Andrzej chyba wyczerpał temat. 13-15L to nie problem do osiągnięcia. Przy dobrym dniu ten wynik to norma..

Rekord na trasie to 6.6 ale to bez zatrzymania przy max prędkości 80-90 i bez żadnego wyprzedzenia.. ale to bezsens i męczenie konia.

Trasa normalna jazda trzeba liczyć 8-9L minimum

Ogólnie przy polskich cenach paliwa trzeba przyjąć że jazda BEXem 100zł = 200km

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ----------

umyłem dziś bagażnik :)

sNhLrue.jpg

ck0WdcC.jpg

iIsNpxV.jpg

816ZDna.jpg

ZBtJfIf.jpg

9Yeguzc.jpg

bJtIJQw.jpg

OI5uquK.jpg

xcHR5ft.jpg

uDdvXTy.jpg

znaczek na aucie:

hUb1Feo.jpg

Opublikowano
Andrzej chyba wyczerpał temat. 13-15L to nie problem do osiągnięcia. Przy dobrym dniu ten wynik to norma..

Rekord na trasie to 6.6 ale to bez zatrzymania przy max prędkości 80-90 i bez żadnego wyprzedzenia.. ale to bezsens i męczenie konia.

Trasa normalna jazda trzeba liczyć 8-9L minimum

Ogólnie przy polskich cenach paliwa trzeba przyjąć że jazda BEXem 100zł = 200km

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ----------

umyłem dziś bagażnik :)

http://i.imgur.com/sNhLrue.jpg

http://i.imgur.com/ck0WdcC.jpg

http://i.imgur.com/iIsNpxV.jpg

http://i.imgur.com/816ZDna.jpg

http://i.imgur.com/ZBtJfIf.jpg

http://i.imgur.com/9Yeguzc.jpg

http://i.imgur.com/bJtIJQw.jpg

http://i.imgur.com/OI5uquK.jpg

http://i.imgur.com/xcHR5ft.jpg

http://i.imgur.com/uDdvXTy.jpg

znaczek na aucie:

http://i.imgur.com/hUb1Feo.jpg

Dobra robota Panie :thumbup1:

Opublikowano

No i prawidłowo. Ringi na klapie muszą być! :thumbup1:

Opublikowano

hmmm Tomasz a moze by tak koncowki glebiej schwac:wink:

Opublikowano
  • Autor
hmmm Tomasz a moze by tak koncowki glebiej schwac:wink:

tak wiem, jednak ciągle nie po drodze mi do spawacza :facepalm:

Opublikowano
hmmm Tomasz a moze by tak koncowki glebiej schwac:wink:

tak wiem, jednak ciągle nie po drodze mi do spawacza :facepalm:

hehe mam to samo tyle razy sie wybieram a wybrac sie nie moge

Opublikowano

Slo,

jak już idziesz w czerń, to mam listwę na zderzak oryginalnie w czerni. Jak jesteś zainteresowany to daj znać....

Opublikowano
  • Autor

Lusterka czerwone czy czarny mat ?

Opublikowano

Czarny mat :thumbup1:

Opublikowano
Lusterka czerwone czy czarny mat ?

Black :thumbup1: ...ale relingi wtedy też w czerni bym widział :wink:

Opublikowano
  • Autor

Takie są plany ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Lustra na czarno :wink:

Opublikowano

ogolnie Tomasz czarne dodatki i bedzie :thumbup1:

Opublikowano

Slo daj spokój z czarnymi lustrami-moim zdaniem słabo to wygląda-zerknij u marka w c6 jak to wyglądało :thumbdown:

Opublikowano
Slo daj spokój z czarnymi lustrami-moim zdaniem słabo to wygląda-zerknij u marka w c6 jak to wyglądało :thumbdown:

Wyglądało świetnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

U jakiego Marka ? Pokażcie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.