Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] moja pierwsza A4


main

Rekomendowane odpowiedzi

Ksiazka serwisowa mowi 180k zeby rorzad robic, ale nie ma nic napisane o latach? Nie powinno sie paska wymienaic np, przy 180k lub 5 latach?

Ja wole jednak dmuchac na zimne i wymienic "troche" szybciej niz pozniej mialby sie zerwac i problem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obaj dobrze gadacie. jeśli się nie myle to 2008-2009 rok wymiana przy 180k od 2010 przy 210k. jeśli się myle to mnie poprawcie. kto i kiedy wymienia sprawa indywidualna, każdy ma głowę na karku. ja postanowiłem wymienić i śpię spokojnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jakoś tu mało bywałem i w wątku się nic nie działo. mody stanęły i ograniczyłem się do tego co trzeba regularnie robić więc miesiąc temu jak to bywa co ok. 10 kkm wpadła wymiana filtrów (oleju, powietrza i kabinowy) i oliwy

abma6r.jpg

2hrg6e0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyszalałeś z modami panie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek wymienia się też po upływie 5 lat

Serwis mówi do 10 lat :decayed:

Ładnie porobione B8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyszalałeś z modami panie ;)

zacząłem nawet wyciągać z auta :decayed: :decayed: :decayed: poleciały listewki chrom z grilla :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie Black :D

nieeee jest ori jak powinien być. od dawna to chciałem zrobić. u mnie raczej black nie wchodzi w grę bo sporo chromu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main a mi się wydaje że ci to olej wdupia :grin:

2jbmm2f.jpg

1218oeu.jpg

z tego co ja wiem co 10 tyś to w tym aucie oleju nie ma :lol::lol::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main a mi się wydaje że ci to olej wdupia :grin:

2jbmm2f.jpg

1218oeu.jpg

z tego co ja wiem co 10 tyś to w tym aucie oleju nie ma :lol::lol::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Ty żyjesz?? byś się nauczył telefony odbierać. to je taki knefel z zielonom słuchawkom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do oleju to co najmniej połowa forum wie żeś nie jest do końca wiarygodny. a Ci co Cie znają osobiście to już na pewno maja o Ciebie zdanie wyrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy kochom WAS za to Ślosko gwara :D

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze main modzisz gruuboooo :decayed: ale dobrze ze wywalołeś z grila te paski chromu na metry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synki dziołchy i wszyscy moderatorzy przepraszom wos fest ale tyn synek je poza wszelkimi zortami zdrowego rozsondku. Andrzejku abo zaś Cie kieryś jeb..ł w tyn g..i łep gasnicą abo co gorsza toś je ty. gabaryty i tak wiekowo by to pasowało do Cia ale kas ty dopod krowa. i to jest zaś je tyn moment co niie wiem jak to skomentować. milczenie złotem

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kolega Paweł chciał foto auta na zimie

10rtxdt.jpg

a tak wygląda teraz przód

2i9guwg.jpg

Edytowane przez main
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal przednią ramke i wal rejestracje na taśmę 3m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...