Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt


chudy30

Rekomendowane odpowiedzi

ceną się nie martwię bo tak się składa że w częściach pracuję :decayed::decayed: , fajna ta dokładka jeszcze jak będzie jakaś konkretna glebka to myślę że efekt końcowy wyjdzie fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na pewno tak będzie ja swoją teraz obniżyłem na ori amorach i sprężyny -40mm H&R no i jestem zadowolony czekam tylko na koła koleżka mi je lakierował ja zarzucę na swoją to wrzucę foty jak to wszystko wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam zamiar też założyć kapcie letnie w tym tygodniu bo prawdopodobnie w poniedziałek dojdzie paczka za springami :D firma mtechnic - zobaczymy jak to się sprawdzi z ori amorkamim, na lato prawdopodobnie jakiś gwint wleci może AP :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragizmu nie ma,ale gwintu nie założę bo już mi żona psioczy że za nisko jest i wczoraj już zaczepił podłogą po glebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ----------

ma chęć zmienić grajka tylko nie wiem czy warto z ori grajka na ten drugi też,ale grajek ten drudi też niczego sobie bo to alpina radio 2 din zamiana na tele Połaniec ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślę nad zmianą ale chciałem zachować oryginalny wygląd a tak się nie da ;/ radyjko fajne , mimo wszystko Twoje Ori, które masz jest bardziej Eleganckie jak dla mnie.Walory dźwiękowe na pewno w Alpine lepsze , do tego jakiś piecyk i porządny głośnik w bagażniku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie już nie chcę dudnienia w aucie,miałem kiedyś w passacie b4 podłączoną skrzynię basową MAGNAT 1200w,wzmacniacz FIRST 1800w,10 głośników i to napędzała mi ALPINA no i cykało aż miło no i wtedy mi odeszło te upanko w aucie teraz staram się jezdzić na oryginale

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

Imker powiedz mi czy będziesz wrzucał dystanse na tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na razie się zastanawiam nad tym czy nie będzie jej prowadzało jak tył postawię szerzej,wrzuć foty jak wszystko poskładasz czyli sprężyny i koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie koleżko zamówiłem sobie te etui do audi na okulary

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ----------

panowie co o tym sądzicie da rady przerobić tą blendę do mojej pod USA jak w avantach Blenda klapy tył AUDI A2 (4024648807) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie paczka doszła,ja się zastanawiam czy od kombi by nie podeszła do sedana bo klapę kupić to drogi interes

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

chodzi mi o USA

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

słuchaj a jak by przeciął tamtą w połowie i skrócił,potem w kolor pomalował może by i co wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa do sedana nie jest taka droga, za 150-250 ja kupisz tylko trzeba polowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0069.jpg

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

z tą dokładką to ciężko było bo trzeba było ją podgrzewać opalarką i profilować na nowo

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

powiedzcie czy teraz może być wygląd jej nowe koło plus sprężyna -40mm

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

DSC_0066.jpg

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ----------

teraz da się w powiększeniu zobaczeć dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...