Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wie ktos jak ustawiac cieplote na swiecy? :przebiegly:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Po kupnie audi miałem u Siebie Beru.
Byłem u gazownika,filtry,sprawdzanie mieszanki i nic nie mówił.

Wymieniłem na NGK PFR6Q i podjechałem do niego po około 2 mesiącach,żadnych specjalnych różnic nie stwierdził.

Ja tym bardziej różnicy nie widzę.
A jak to jest z tym gazem ?
Mają byc jednoeletrodowe ?

Opublikowano

Gaz nic niema do świec.

Do 1.8t mają być np. NGK PFR6Q.

Opublikowano

Gaz nic niema do świec.

Do 1.8t mają być np. NGK PFR6Q.

Ma. Jak w silniku w którym seryjnie są swiece 3 elektrodowe do gazu montuje się z 1

Opublikowano

Miałem Adr a w nim 3 elektrodowe , założyłem gaz i chodził dobrze. Teraz w bfb też mam gaz a w momencie zakładania nie miałem pojęcia jakie siedzą w silniku świece. Okazało się że jednoelektrodowe. Zresztą żaden gazownik nie sprawdza świec tylko stroi lpg do silnika . Dlatego cały czas powtarzam że świece są do danego motoru a nie do gazu.

Opublikowano

Wandej a mozesz cos wiecej napisac?

Chodzi o przeskok?

Opublikowano

Chodzi o to ze przy jednej elektrodzie ikra jest "skupiona" a przy 3 elektrodach przeskakuje

od kilku tygoni mam zamontowane boscha FR5DP z przerwa zwiekszona do 0.75 , silnik na niej chodzi nak na dedykowanych ngk

podobno bosch ma lepszy wplyw na cewki ze wzgledu na najciensza elektrode nie pobiera tyle napiecia co np ngk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A czy po kupieniu tych swiec ngk trzeba ustawiac ta przerwe ( ile dokladnie) i jak to zrobic jesli nie jest ustawiona ?

Opublikowano

Nic nie ruszasz tylko wkrecasz w głowicę

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ngk to tez platyna

Opublikowano

Ngk to tez platyna

Wiem, i dlatego wrzuciłem 2 linki. Tylko chodzi mi o firmę, która będzie lepsza. Mi się wydaje, że BERU i chyba BERU dawali na pierwszy montaż ale niech wypowiedzą się mądrzejsi :wink:

Opublikowano

Nie widzialem na pierwszym montazu swiec Beru, tylko NGK, cewki owszem.

jedne i drugie sa bardzo dobre, tak samo jak Denso

Opublikowano

To wezmę NGK bo są aż 2€ tańsze :naughty:

dzięki :)

Opublikowano

Ja po założeniu gazu kupiłem nowe NGK PRF6Q. Wymieniłem je profilaktycznie po 25 tysiącach chociaż wyglądały jeszcze bardzo dobrze.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. co ile powinno wymieniać się świece? auto bez gazu. Jakie są oznaki kończących sie swiec? pozdrawiam

Opublikowano

Szarpanie,prychanie ,spadek mocy ,zwiekszone spalanie

Opublikowano

Szarpanie,prychanie ,spadek mocy ,zwiekszone spalanie

a co ile tyś wymieniać tak mniej wiecej czy aż zaobserwuje wyżej wymienione objawy ?

Opublikowano

Tak ,ja nie mam dokladnego limitu km ,jak cos. Kuleje to wymieniam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.