Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swap hamulców S4 do A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A6

Opublikowano

A6

Dzieki za odpowiedź i pomoc

Panowie mam pytanie robilem przymiarke tarczy 345 i opiera sie mi o zwrotnice moje pytanie czy te miejsca co zakreslilem moge podciac wyciac. zwrotnica jest na malym rozstawie pod zacisk

8bf4b2b9a74b5.jpg

Opublikowano

Ja bym tego nie robił przecież jak jeb... Ci zwrotnica to wole nie wiedzieć jakie mogą być skutki.

Szkłem d*py nie podeprzesz....

Opublikowano

niby czego ma walnac ? w tym miejscu zwrotnica jest najgrubsza jak zdjemiesz kilka mm szlifiera to nic sie nei stanie, zeliwne zwrotnice poza tym sa duzo mocniejsze niz te alu wiec nie ma obawy jak z glowa to bedziesz robil
poza tym duzo ludzi szlifuje tak zwrotnice kiedy montuje tarcze 330x32 z meśka na 6tłoku z porsche bo jest ten sam problem, sam tez tak zrobilem jak mialem 320x30

pytanie czemy tarca opiera ci sie o nia ? jest z innego auta ?

Edytowane przez pioteros

Opublikowano

Tarcza z A6 C6 345mm

Opublikowano

A zacisk jaki? Moze było lepiej poszukać 345 z s4 b6

Opublikowano

zacisk tez chce z a6c6 ale problem z tarcza i zwortnica adapter sobie ogarne pod zacisk tylko czy mozna cią czy cos innego sprobowac

Opublikowano

Tarcza z A6 C6 345mm

Tarcza musi byc z A4 S b6/7 a nie z A6 inna wysokosc dlatego obciera.

Tylko jak Ty chcesz tam wrzucic te duzE zaciski to pojecia nie mam

Opublikowano

Tarcza z A6 C6 345mm

Tarcza musi byc z A4 S b6/7 a nie z A6 inna wysokosc dlatego obciera.

Tylko jak Ty chcesz tam wrzucic te duzE zaciski to pojecia nie mam

Dzieki za wyjasnienie to musze poszukac innych tarcz a te pogonic.

a z czegos innego mozna dopasowac ewentualnie czy tylko s4b6

Opublikowano

Kolego najpierw musisz zmienic zwrotnice

Opublikowano

zwrotnice wyjda cie tyle ile wykonanie takiego adaptera wiec rzezba bez sensu

chyba ze zapodasz sobie adapter taki podony do tego z rs2/leon cupra i pomyslisz nad zaciskami brembo 4 tloczkowymi, wtedy dobierzesz sobie tarcze jakie chcesz, od 320 w gore
cos takiego przerabialem u siebie - opcja dla kogos kto nie chce ruszac zwrotnic

http://olx.pl/oferta/hamulce-brembo-vag-audi-a4-b5-passat-golf-iv-leon-octavia-CID5-IDdHNip.html

Opublikowano

zwrotnice wyjda cie tyle ile wykonanie takiego adaptera wiec rzezba bez sensu

chyba ze zapodasz sobie adapter taki podony do tego z rs2/leon cupra i pomyslisz nad zaciskami brembo 4 tloczkowymi, wtedy dobierzesz sobie tarcze jakie chcesz, od 320 w gore

cos takiego przerabialem u siebie - opcja dla kogos kto nie chce ruszac zwrotnic

http://olx.pl/oferta/hamulce-brembo-vag-audi-a4-b5-passat-golf-iv-leon-octavia-CID5-IDdHNip.html

Myslalem nad adapterem bo nowe wahacze mam i zal kasy wywalac na zwrotnice i dolne wahacze

Opublikowano

Wahacze zostaje te co masz

Opublikowano

Kolego najpierw musisz zmienic zwrotnice

Jak mozesz to napisz od czego mam szukac zwrotnicy jesli moje whacze by mogły zostac.

Opublikowano

Kolego najpierw musisz zmienic zwrotnice

Jak mozesz to napisz od czego mam szukac zwrotnicy jesli moje whacze by mogły zostac.

Only s4 b5.

Tomek w paniediernik śle do Ciebie paczuszkę ale zadzwonię jeszcze.

Opublikowano

nie only bo jeszcze od allroada c5 zeliwne beda takie same, tyle ze poloski i przeguby przod do wymiany w kazdej opcji

Opublikowano

Dzięki za wszystkie odpowiedzi ;)

Opublikowano

nie only bo jeszcze od allroada c5 zeliwne beda takie same, tyle ze poloski i przeguby przod do wymiany w kazdej opcji

Od Allroada sa minimalnie wyzsze.

Pasuja tez od passata B5L W8

Opublikowano

Wydalo sie:-D

Opublikowano

Piasty też trzeba wymienić w zwrotnicach od passata w8.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.