Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swap hamulców S4 do A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jesli masz ori ajl, to zakładasz tylko to co tutaj Ci napisze:

Zwrotnice s4 b5 / a6c5 allroad

Zaciski pod 321/345 z a6 c6 (te 345 wychodziły w 3.0tdi S-line)

osłony

tarcze

klocki

i po temacie, w razie czego uderzaj do do mnie na pw

Edytowane przez davidlive

Opublikowano

Dzięki za info więc pozostaje zacząć zbierać graty przez zime powinno się udać

Opublikowano

kilka telefonów i zebrane

Opublikowano

Dokładnie dobrze już wiem czego mam dokładnie szukać

Opublikowano

ja kupiłem ładny komplet z a6 c6 3.0tdi za chyba 250zł

Opublikowano

Fajne te zaciski od A6 a powiedz jak radzi sobie z tymi zaciskania pompa hamulcowa nie ma problemów... a co z wahaczami

Edytowane przez michcio88

Opublikowano

Jeśli założysz zwrotki te które wymieniłem nie ruszasz nic z wahaczami, a mopa spokojnie ogarnia, u mnie w b5 AJL ogarniała 345 i 300 bez kłopotu, tam masz dajej po jednym tłoczku, większym ale nie nie na tyle żeby wymagało to wymiany pompy.

Opublikowano

Ok w takim razie wszystko wiem jak coś będę pisał pw

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zastanawiałęm sie nadwymiana hamulcy od s4 b5 lecz do wymiany bym miał:

-zwrotnice s4

-pułosie s4

-skrzynia pod gruby przegub

-i hamulce cale

wiec przemyslalem ze to nie ma sensu

Opublikowano

Bry.

Prosiłbym o potwierdzenie. Mam ori AJL Q Avant i chciałbym dać duży hamulec, potrzebuje:

Zwrotnice s4 b5 / a6c5 allroad

Zaciski pod 321/345 z a6 c6 (te 345 wychodziły w 3.0tdi S-line)

osłony

tarcze

klocki

Półosi oraz przegubów ruszać nie muszę tak?

Pompa wyda spokojnie na taki zestaw, a jak sprawa z czujnikami ? Jak dolny wahacz ?

Czy po wymianie w/w elementów wszystko jest P&P ?

Opublikowano

Najmniej inwazyjny zestaw to tak jak twierdzi Tomek jest ten ze zwrotkami or s4b5.

Nie wiem jak jest w przypadku tych z all ale chyba dolny wahacz masz do wymiany.

Do tego podobnie zestaw z all tak samo jak ten z b6 nie pozostawia kola w tej samej pozycji.

W Twoim przypadku potrzeba zwrotek i hamulcow wraz z tarczami.oski zostawiasz swoje..Czujniki jak ich nie uwalisz to przekladasz.

Pompa wydali przeciez 2 posty wyzej jest o tym napisane.proponuje poczytac raz jeszcze temat i wtedy pytac...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie pytanie mam,

do a4 b5 1998 w Q , zaciski TYŁ od s4 b5 polift tj wentyl 256 mm pasują p&p ?

pozdrawiam

m.

Opublikowano

Jo

Opublikowano

bede mial taki komplet na sprzedaz

Opublikowano

how much i czemu tak drogo ?:)

ps te z passka W8 są inne ? mam na myśli zacisk

Opublikowano

ten sam, czy to passek w8 czy s6 c5 jarzmo i zacisk jest to samo, tarcza sie rozni, najlepsza jest od a8 d2 polifta 269 (przedliftowe byly ciensze 2mm)

tarcze oryginalne, srednie ale posmigac jeszcze mozna smialo, klocki jako nowe w tamtym roku kupione mastersporta - od biedy mozna tarcze na tokarke zapodac i klocki na papier, spokojnie jeszcze polataja

zacisk prawy regenerowany malowany proszkowo, lewy tez tylko malowany sprayem z podkladem - nic nie odpada juz prawie 3 rok, reczny dziala ideal nic nie ma prawa się zapiec, do zaciskow doloze tez adaptery na przewod bo w zacisku jest m12 a w a4 przewod m10, jarzma obydwa malowane proszkowo

komplet 550zł plus kw

za dodatkowo oplata 150zł moge oddac tez 2 przewody w stalowym oplocie typowo do a4 b5 q (po jednym przewodzie na strone zamiast 3 - 2 sztywnych i 1 elastycznego jak w oryginale było)


http://s15.postimg.org/y3pnikt3e/IMG_20160103_131042.jpg
http://s15.postimg.org/6iwtrbbka/IMG_20160103_131057.jpg


Edytowane przez pioteros

Opublikowano

Zaciski S6 C5 to to samo co S4 B5? przód mam na myśli

Edytowane przez karol24

Opublikowano

Jo.

Edytowane przez Dev

Opublikowano

bede mial takie z a8 na sprzedaz, chce kto ?:D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wiatm
szykuje na zmianę hamulcy na 320 lub 345 a6 c6 a widzialem wygladajace podobnie zaciski z A8 d3 z dwoma tloczkami czy warto kombinowac czy zostac przy zestawie a6 c6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.