Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też mam zamiar rzucić palenie ... próbowałem kilka razy i lipa, ostatnio pół roku nie paliłem, i przez głupotę zacząłem, zbieram się jednak na nowo do walki z nałogiem, który mam od 5 lat ;P

A paczka na dzień to stanowczo za dużo ;P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

też mam zamiar rzucić palenie ... próbowałem kilka razy i lipa, ostatnio pół roku nie paliłem, i przez głupotę zacząłem, zbieram się jednak na nowo do walki z nałogiem, który mam od 5 lat ;P

A paczka na dzień to stanowczo za dużo ;P

Żóltodziób :gwizdanie:

Opublikowano

Dzięki pomocy kolegi ajax :notworthy::good:

od 13 lipca jestem szczęśliwym niepalącym.

Jest za***iście, a za kasę którą przeznaczalem na fajki (prze ten okres wydałbym ok. 600zł :wallbash: ), kupiłem sprężyny 1BE i amorki mts,a. :kox:

Opublikowano

pół roku bez = 1800 PLN w kieszeni :gwizdanie:

Opublikowano

pół roku bez = 1800 PLN w kieszeni :gwizdanie:

A masz te kasę w jakiejś skarbonce czy rozeszła się na pierdoły? Paliłem 2 paki dziennie co daje jakieś 600zł miesięcznie. Nie palę ponad 2 lata czyli powienienem mieć 14400zł w kieszeni...wkładam do niej rękę i pusto....

Opublikowano

pół roku bez = 1800 PLN w kieszeni :gwizdanie:

A masz te kasę w jakiejś skarbonce czy rozeszła się na pierdoły? Paliłem 2 paki dziennie co daje jakieś 600zł miesięcznie. Nie palę ponad 2 lata czyli powienienem mieć 14400zł w kieszeni...wkładam do niej rękę i pusto....

:polew: prawda, szczera prawda

Opublikowano

pół roku bez = 1800 PLN w kieszeni :gwizdanie:

A masz te kasę w jakiejś skarbonce czy rozeszła się na pierdoły? Paliłem 2 paki dziennie co daje jakieś 600zł miesięcznie. Nie palę ponad 2 lata czyli powienienem mieć 14400zł w kieszeni...wkładam do niej rękę i pusto....

szczerze to codziennie wrzucalem dychę do skarbonki ktora dostalem z tej okazji w prezencie. teraz mam za te kase dwa fajne zegarki . czarny i brazowy pasek - zeby do butow pasowaly :kox: :gwizdanie:

tak wiec nie rozeszly sie jak widzisz :chytry:

Opublikowano

Wy tu pierdu pierdu, a u mnie właśnie ROK strzelił bez smrodków :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

A mi dopiero miesiąc :naughty::decayed:

Opublikowano

10 lipca minął rok jak nie jaram :gwizdanie: ... papierosów :decayed:

Opublikowano

1-go września stuknęły 2 lata bez szluga :kox:,

wpisuję się także w regułę, iż najgorsi są neofici :evil:,

otóż potrafię opierdolić palącego obok :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ja to jestem uzalezniony od magicznego klikniecia mojej ZIPPO :cool1:

buhahahaaha :lol1:

Opublikowano

1-go września stuknęły 2 lata bez szluga :kox:,

wpisuję się także w regułę, iż najgorsi są neofici :evil:,

otóż potrafię opierdolić palącego obok :gwizdanie: :decayed:

Mam tak samo. Nic nie poradzę, że teraz smród fajek strasznie mnie wk***ia :decayed:
Opublikowano

Ósmego marca stuknęło dziesięć lat jak nie palę, a paliłem osiem.

To że ktoś obok pali to mi nie przeszkadza, chyba że tak napalone że w oczy szczypie.

Opublikowano

1-go września stuknęły 2 lata bez szluga :kox:,

wpisuję się także w regułę, iż najgorsi są neofici :evil:,

otóż potrafię opierdolić palącego obok :gwizdanie: :decayed:

Jak paliłem na spotach to nigdy mnie nie opitoliłes :decayed::naughty:

Opublikowano

1-go września stuknęły 2 lata bez szluga :kox:,

wpisuję się także w regułę, iż najgorsi są neofici :evil:,

otóż potrafię opierdolić palącego obok :gwizdanie: :decayed:

Jak paliłem na spotach to nigdy mnie nie opitoliłes :decayed::naughty:

ale z dyńki dostałeś,

no nie mów, że nie pamiętasz :gwizdanie: :polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

Ja robię drugie podejście.. Tzn.. Drugie od ostatniego razu :D

- Będzie już ponad 2 miesiące.. :gwizdanie:

Opublikowano

Właśnie minął rok jak nie palę i jest za***iście :)

Opublikowano

Słabi jesteście , zajaram za Wasze zdrowie :palacz::gicior::decayed:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 00:33_________________________________________________albo ch.. . Rzucam , zobaczę czy dam radę :decayed::evil:

Opublikowano

Słabi jesteście , zajaram za Wasze zdrowie :palacz::gicior::decayed:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 00:33_________________________________________________albo ch.. . Rzucam , zobaczę czy dam radę :decayed::evil:

Słaby jesteś. Wszyscy wiedzą, że nie udźwigniesz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.