Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja rzucam od poniedzialku...[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 08:13_________________________________________________Tylko jeszcze nie wiem ktorego :chytry:

Opublikowano

13 wrzesnia minely 4 miesiace bez szluga:

+ 1500 zl

+ 8 kg

+ 50 pkt do zazdrosci od palaczy

+ 50 pkt do szacunku od niepalacych ;)

Opublikowano

13 września 2 miesiące bez fajki :kox:

jednak 13tka jest szczęśliwa :naughty:

Opublikowano

mi stuknely wlasnie 2 dni:P

Opublikowano
:good:
Opublikowano

mi stuknely wlasnie 2 dni:P

Najgorsze przed Tobą. Jak wytrzymasz tydzien to masz już połowe sukcesu za sobą.

Opublikowano

No 1szy tydzien najgorszy :decayed:

ale +8 kilo to na serio ładnie dajesz czadu chyba spisz przy lodówce :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Od rzucenia fajek czyli 2 lata przybrałem 20 kg...

Opublikowano

Ja przybrałem na wadze 35 kg. Niestety jeszcze zanim rzuciłem palenie. Kiedy zacząłem się odchudzać przestałem w międzyczasie palić. Zrzuciłem 6 kg i d*pa blada. mimo różnych diet stanąłem na 105 i więcej się nie da :angry:

Opublikowano

Ile masz wzrostu? Ja 182 cm i 98kg. Kierowcy ciężarówek maja te przypadłość, że się zaokrąglają...

Opublikowano

Od rzucenia fajek czyli 2 lata przybrałem 20 kg...

U mnie podobnie, ale zacząłem więcej piwska żłopać :naughty::drinks: do tego mam pracę siedzącą.

Ostatnio miałem mały epizod z powrotem do palenia po prawie 3 latach... była ostra imprezka a że od jakiegos czasu z powrotem mnie ciągnęło pozwoliłem sobie skopcić kilka sztuk. Potem przez jakiś miesiąc, może półtora spaliłem 2 paczki szlug paląc okazjonalnie 1-2 pety dziennie, czasem kilka dni nic. Teraz od kilku tygodni nie popalam.

Ogólnie rzecz biorąc nie zarzekam się że więcej nie będę palił, że rzuciłem to definitywnie... niestety, kto raz dał się wciągnąć w nałóg, już z niego w 100% nie wyjdzie. Mogę o sobie powiedzieć "nałogowy palacz obecnie nie palący".

Moja rada dla innych, szczególnie młodych: nigdy nie zaczynajcie to nie będzie z tym problemu :good:

Opublikowano
  • Autor

Mi też przybyło. Pewnie wróciłem do 90 jak nie ponad :angry:

Bebzun urósł ale jakoś to się zrzuci. Od listopada siatkówka się zaczyna dwa razy w tygodniu.

Opublikowano

Ile masz wzrostu? Ja 182 cm i 98kg. Kierowcy ciężarówek maja te przypadłość, że się zaokrąglają...

186 i 105 kg :embarrassed:
Opublikowano

Więc mamy podobne gabaryty....

Opublikowano

Więc mamy podobne gabaryty....

Mam nadzieję, że juz niedługo :naughty:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No coz, palenie lub tycie - wybor nalezy do Ciebie ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj 13 i mijają 3 miechy bez fajek :decayed:

ostatnie dwa dni to była męka, mieliśmy w firmie audyt poważnego klienta - normalnie to ze 2-3 ramy bym skopcił, ale przetrwałem :silacz:

Pozdrawiam i zapraszam do niepalenia :good:

Opublikowano

Też bym chciał rzucić niestety lubię palić :confused4:

Opublikowano

Też bym chciał rzucić niestety lubię palić :confused4:

Mówiłem dokładnie to samo.

Już mija 14 miesiąc bez fajków :decayed:

Opublikowano

nie palę już 2 lata i 2 miesiące,

w wakacje po kilku browarach dałem się namówić na fajkę wodną ( że niby z Maroka czy z innych koorva Tunezji :evil: )

miałem taki cug, że tę wodę niemal wypiłem jak przez rurkę :cygaro:

nie powiem, było przyjemnie... :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.