Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie palę i wyznaczyłem sobie prezent za niepalenie.. mam większą motywację :kox:

287 dni bez fajka. prawie 10 miesiecy. 287 dni = 287 paczek Marlboro po 10 zeta za opakowanko. 2870 PLN w kieszeni. Nagroda ? Tablice imienne za 1180 pln :dance2:

Opublikowano

Ja nie palę i wyznaczyłem sobie prezent za niepalenie.. mam większą motywację :kox:

287 dni bez fajka. prawie 10 miesiecy. 287 dni = 287 paczek Marlboro po 10 zeta za opakowanko. 2870 PLN w kieszeni. Nagroda ? Tablice imienne za 1180 pln :dance2:

i o to kurde chodzi :good:

Opublikowano

ja palilem okolo paczki dziennie przez 15 lat i ani razu nawet nie probowalem rzucac ,ale kiedys ktos mi powiedzial ze rzucil dzieki TABOXOWI.Kupilem i zazywalem zgodnie z ulotka ,po 4 dniach zapomnialem o paleniu :).Nie pale juz prawie 5 lat i nie mam zamiaru wracac do nalogu.

Opublikowano

ja palilem okolo paczki dziennie przez 15 lat i ani razu nawet nie probowalem rzucac ,ale kiedys ktos mi powiedzial ze rzucil dzieki TABOXOWI.Kupilem i zazywalem zgodnie z ulotka ,po 4 dniach zapomnialem o paleniu :).Nie pale juz prawie 5 lat i nie mam zamiaru wracac do nalogu.

TABEX

Też po tym nie paliłem 3 tygodnie ale niestety było to 5 lat temu.

Kto próbował plastrów NIQUITIN?

Założyłem/przykleiłem wczoraj i dzisiaj 2 faje wypaliłem i cały czas rzygać mi się che :sick3:

Opublikowano
  • Autor

Zdejmij te plastry !!!! Jak masz jaja to nic Ci nie będzie potrzebne do rzucenia.

Opublikowano

Zdejmij te plastry !!!! Jak masz jaja to nic Ci nie będzie potrzebne do rzucenia.

Po 20 latach palenia to bez wspomagaczy nie da rady :no:

bym chińczykiem musiał się urodzić :decayed:

Opublikowano

Witam Wszyskich palaczy,

Polecam książkę Alen Carr - EASY WAY, działa na 99,9%, poprzeczytaniu rzuciłem i wszyscy moi znajomi, którzy palili ponad 10-15 lat

Spróbujcie a będziecie mi dziękować

pozdro, to naprawdę działa

Opublikowano

ja też od 14 dni nie pale - da się - poprostu trzeba chcieć

powodzenia w niepaleniu :good:

Opublikowano

Witam Wszyskich palaczy,

Polecam książkę Alen Carr - EASY WAY, działa na 99,9%, poprzeczytaniu rzuciłem i wszyscy moi znajomi, którzy palili ponad 10-15 lat

Spróbujcie a będziecie mi dziękować

pozdro, to naprawdę działa

mi też pomogło :good: dostałem od kolegi z forum :notworthy:

Opublikowano

raz i porządnie i już 11 lat nie palę

Opublikowano

Ja nie palę i wyznaczyłem sobie prezent za niepalenie.. mam większą motywację :kox:

dokładnie a uzbiera się tego w rok trochę , jakieś felunie albo cokolwiek :decayed:

ps 15 dzień bez szluga

Opublikowano

Mam do Was takie pytanie,pale 2 lata, Jestem uzależniony ale raczej psychicznie bo fizycznie to nie w dużym stopniu,po prostu nie mogę się oprzeć żeby puścić sobie dymka ;( Wiadomo,szkoła znajomi,zawsze się miło rozmawia w towarzystwie z papieroskiem. I własnie w tym tkwi problem... trudno mi tak nie wyjść na dymka,jakoś dziwnie zakodowało mi się to w mózgu. Zwracam się do Was Klubowicze o jakąś radę,mała pomoc. :)

Opublikowano

Mi niedługo 3 latka pykną :naughty: i całkiem fajnie się czuje

Opublikowano

Ja już 6 miesięcy nie palę :) ale i tak na te fotele http://allegro.pl/a6-s6-rs6-fotele-skora-tapicerka-skorzana-skory-i1412752776.html uzbierać nie mogę :kox:

Ja sobie odkładam dyszkę co drugi dzień do puszeczki i zbieram zbieram :naughty::kox:

Opublikowano

Mam do Was takie pytanie,pale 2 lata, Jestem uzależniony ale raczej psychicznie bo fizycznie to nie w dużym stopniu,po prostu nie mogę się oprzeć żeby puścić sobie dymka ;( Wiadomo,szkoła znajomi,zawsze się miło rozmawia w towarzystwie z papieroskiem. I własnie w tym tkwi problem... trudno mi tak nie wyjść na dymka,jakoś dziwnie zakodowało mi się to w mózgu. Zwracam się do Was Klubowicze o jakąś radę,mała pomoc. :)

wypal całą paczkę, a najlepiej dwie jedna za drugą aż się :sick3::good:
Opublikowano

Ja już 6 miesięcy nie palę :) ale i tak na te fotele http://allegro.pl/a6-s6-rs6-fotele-skora-tapicerka-skorzana-skory-i1412752776.html uzbierać nie mogę :kox:

Ja sobie odkładam dyszkę co drugi dzień do puszeczki i zbieram zbieram :naughty::kox:

zrobilem specjalna puszke i wrzucam wszystkie pieniadze, jakie mi zostana z calego dnia

raz jest to np. 5 zl, a raz 40 zl

nie moge sie juz doczekac 13 maja, wtedy otworze skarbonke i policze :good:

Opublikowano

Paliłem kilka lat, pózniej rzuciłem i powrót. W końcu udało się już 9 lat bez nałogu. Kasa w kieszeni, zdrowie, kondycja, samopoczucie! Można by było wymieniać...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.