Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz walczymy o to, żeby przez ten czas do rzucenia napalić się jak bąki i żeby nikt nam w tym nie przeszkadzał. :decayed:

A tymczasem... OGNIA KRZYKNĄŁ GENERAŁ... :palacz:

Brawo..... :kox:

Jak sie tak najaramy przez ten czas co nam pozostal......to nam faje same zbrzydna........ :decayed:

Proponuje palic jak najwiecej....az do :sick3::polew: :polew:

ps. Ja juz sie dzis tyle najaralam :sick3: :sick3:......i na dzisiaj dosc :polew:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 21:00 _________________________________________________

  • Nosfer - ostatni papieros na spocie 26go sierpnia (Angela pilnuje, żeby na OZA nie było palenia)

spoko :good: juz ja bede miala na niego oko :baseball::polew:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 21:01 _________________________________________________No dobra........

chlopaki mnie przekonaliscie....... :> to teraz zwerbowac mi tu Katarzyne....zebym nie czula sie osamotniona :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zapalilem ani jednego szluga :cool1: Nawet na sylwku a bylo blisko :kox: Nie zlamalem sie a wciskali we mnie glupki :naughty::polew: Rzucajcie bo jedna paczka to jeden liter dobrej benzynki za niedluga 2 l :D a dwa litry to 10min zabawy z audiolą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra........

chlopaki mnie przekonaliscie....... :> to teraz zwerbowac mi tu Katarzyne....zebym nie czula sie osamotniona :decayed:

Dokładnie ,,Lejdis" z forum niech nie palą :)

Angee kochanie na mnie i takie postanowienie to jeszcze troche poczekacie.

Za Was wszystkich jednak, trzymam kciuki, żeby się udało. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia:

Daty rzucania dla poszczególnych osób:

  • Angela - dostała specjalny przywilej na rzucenie dopiero 1 września, jednak po niedotrzymaniu umowy przewidziana jest najbardziej surowa kara...
  • Nosfer - ostatni papieros na spocie 26go sierpnia (Angela pilnuje, żeby na OZA nie było palenia)
  • tomaszust (się znaczy ja) - ostatni papieros również 26go sierpnia na spocie
  • adaho - coś przebąkiwał w spotach warszawskich, że dołącza do nas i pali ostatniego peta 26go...
  • hornet - jako założyciel wątku musi dać nam przykład, przyjechać 26go na spota i rzucić razem z nami

przyjade , musze to zobaczyć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko :good: juz ja bede miala na niego oko :baseball

:good: Zrobimy sobie małą wtorkową grupę wsparcia, zamiast na faję będziemy chodzić do Gracjana na "małe co nie co" (nie chce pisać na lody, bo przecież wtedy to już tylko czekać na riposty tutejszych dowcipnisiów :kox:)

Ja nie palę o kiedy powstał wątek :good:

ssie mnie jak nie wiem co

Tak trzymać :good: Ale pamiętaj 26. to termin nie przekraczalny.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. Moja jak jej wczoraj powiedziałem o tym, że kończę z paleniem też się zarzekła :decayed: Muszę jej o tych "słodkościach" wspomnieć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angee kochanie na mnie i takie postanowienie to jeszcze troche poczekacie.

Za Was wszystkich jednak, trzymam kciuki, żeby się udało. :thumbup:

Szanowna Pani Kasiu,

Może jednak Pani Kasia da się na mówić na rzucanie 26go sierpnia..? To co, dopisujemy do listy? ;)

moskal, czy w tym, że rzucamy pety jest coś dziwnego i niewykonalnego?? W tym wątku nie żartujemy sobie w ten sposób. Jeszcze raz przypominam - wyjdź.

:bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, czy w tym, że rzucamy pety jest coś dziwnego i niewykonalnego?? W tym wątku nie żartujemy sobie w ten sposób. Jeszcze raz przypominam - wyjdź.

:bicz:

a czy ja zartuje ??????? poprostu musze to zobaczyc , moge wam pstryknąc pamiątkowe zdjecie

Hehe.. Moja jak jej wczoraj powiedziałem o tym, że kończę z paleniem też się zarzekła :decayed: Muszę jej o tych "słodkościach" wspomnieć :decayed:

to ty musisz jej o tym przypominać ??? ja mojej P nie pozwalam zapomnieć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak wam sie nie uda , buhahahahaaaa

moskal, a to jak wytłumaczysz? Ten drugi post w tym wątku miał podobny charakter, chyba nie zaprzeczysz..? To jest GWA i pomniejszaczy tu nie przyjmujemy. Opuść ten lokal. :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty musisz jej o tym przypominać ??? ja mojej P nie pozwalam zapomnieć :kox:

Wspomnieć - nie przypomnieć :chytry: Poza tym prawdziwy Gentleman o swojej kobiecie nie rozmawia w tym tonie... :hi:

_________________________________________________

A apropo palenia moskal przecież Ty nie palisz, to skąd w Tobie taki sceptycyzm ?? :mysli::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak wam sie nie uda , buhahahahaaaa

moskal, a to jak wytłumaczysz? Ten drugi post w tym wątku miał podobny charakter, chyba nie zaprzeczysz..? To jest GWA i pomniejszaczy tu nie przyjmujemy. Opuść ten lokal. :cool1::decayed:

Tomek ale to było na drugiej stronie , teraz jest osiem , po ich przeczytaniu widze u was straszna motywacje, determinacje i dlatego chce to zobaczyc , a ty od razu na mnie naskakujesz.....[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 09:56 _________________________________________________

Wspomnieć - nie przypomnieć :chytry: Poza tym prawdziwy Gentleman o swojej kobiecie nie rozmawia w tym tonie... :hi:

_________________________________________________

A apropo palenia moskal przecież Ty nie palisz, to skąd w Tobie taki sceptycyzm ?? :mysli::wink4:

ok , nara

[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 09:58 _________________________________________________Widocznie nie jestem gentlemanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal no co Ty, nie miałem na celu, żadnego ataku w twoim kierunku :friends:

Nie obrażaj się mordo ! :kwiatek:

_________________________________________________

(poza tym Ja ostatnio mam mały "szlaban" i stąd we mnie tyle frustracji :kox: :kox: :kox:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ale to było na drugiej stronie , teraz jest osiem , po ich przeczytaniu widze u was straszna motywacje, determinacje i dlatego chce to zobaczyc , a ty od razu na mnie naskakujesz.....

Dobra, tym razem Ci się udało, ale będę miał Cię na oku... :chytry::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal no co Ty, nie miałem na celu, żadnego ataku w twoim kierunku :friends:

Nie obrażaj się mordo ! :kwiatek:

_________________________________________________

(poza tym Ja ostatnio mam mały "szlaban" i stąd we mnie tyle frustracji :kox: :kox: :kox:)

przyjmuje przeprosiny...........

Dobra, tym razem Ci się udało, ale będę miał Cię na oku... :chytry::naughty:

ufffff , już miałem ciepło , ale sie wyslizgnąłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...