Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wciśnięcie pedału hamulca + gazu = tryb testowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam takie do was nietypowe pytanie otóż dzisiaj w swojej Audi zaobserwowałem takie coś : Gdy wcisnę do oporu pedał hamulca i będę stopniowo dodawał gazu to przy pewniej prędkości obrotowej silnik przestaje reagować na pedał gazu trzyma cały czas takie same obroty w granicach 1100 obr/min.

Czy może mi ktoś wytłumaczyć co to jest ? Czy to jakis tryb testowy ? Czemu może to służyć ?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Opublikowano

Pierwsze słysze o czymś takim, jutro sprawdze u siebie czy mam tak samo

Opublikowano

Żaden tryb serwisowy po prostu odcina Tobie paliwo tak w dieslu jest i tak ma być:wink:.

Opublikowano

zrób odwrotnie. trzymaj gaz i wciśnij drugą nogą hamulec w trakcie jazdy to zobaczysz o co chodzi:decayed:

Opublikowano

w Dieslach na pedałach sa czujniki.

Jesli np: pedał hamulca jest wciśnięty komp to widzi i ogranicza moc.

Można sprawdzić to na vag com

Hamulec w spoczynku to wartość 0

Hamulec wciśniety to wartość 1

Opublikowano

Można to wyłączyć, jeżeli komuś przeszkadza.

Opublikowano

tylko po co to wyłączać przecież takich sytuacji jest bardzo mało :decayed:

Opublikowano

Hamowanie "lewą nogą" i wszystko co z tym związane :wink:

Opublikowano

No chyba ze te wypadki jak ktoś umie, bo przeważnie lewa noga żeby wybija :)

Opublikowano

jednak po coś audi/vw to zrobił:D

Hamowanie lewa nogą...na drogach publicznych??

Chyba lepiej zainwestować po prostu w lepsze opony:D

Opublikowano

Lewej nogi używa sie w wyścigach lub driftach.

Opublikowano

lewa noga przydaje sie w zimie przy wyjezdzaniu pod gore i czasem przeszkadza to odciecie gazu. Ale wystarczy odpuscic gaz na chwile i dodac przy wcisnietym hamulcu i juz nie dziala odciecie gazu :)

Opublikowano

nie rozumiem :(

Po co wciskać równocześnie gaz i pedał hamulca podczas podjazdu zimą ?

Opublikowano

Hamowanie lewą nogą służy tylko i wyłącznie aby podczas pokonywania zakrętów dociążyć lekko przód:D inaczej wchodzimy szybciej w zakręt.

Tyle

Jeśli kolega Mauros88 hamuje podczas wyprzedzania to gratulacje:D

Tutaj jedynie quattro

Opublikowano

A kto powiedział ze hamuje podczas wyprzedzania?

Opublikowano

to ma chyba zwiazek z tempomatem o ile dobrze kojarze,po wcisnieciu hamulaca pompa odcina gaz,podobno wlasnie do kazdego auta dlatego mozna dolozyc tempomat.

  • 6 lat później...
Opublikowano

Jak to można wyłączyć w vagu? 

Opublikowano
7 godzin temu, Metyou22 napisał:

Jak to można wyłączyć w vagu? 

Vagiem tego nie zrobisz 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.