Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C5 Freak Biturbo+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
to mówie, że Ci szpachli napierdolił :grin: ryju zrób jak ja, poszukaj jakiegoś rozdupconego zderzaka i wytnij z niego wnęke na rejke i wydystansuj sobie go na kleju do szyb - sam widziałeś, że u mnie nawet git to wyszło, reszte i tak szpachlą lakiernik wypełni, albo jakimś włóknem.

Wiem ryju jak zrobić :wink: Bardziej problem jest znaleźć czas :kwasny: W poniedziałek pojadę do lakiernika i obadamy temat co i jak :hi:

Opublikowano

Jeszcze im źle :P

Opublikowano
Jeszcze im źle :P

:decayed:

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

to mówie, że Ci szpachli napierdolił :grin: ryju zrób jak ja, poszukaj jakiegoś rozdupconego zderzaka i wytnij z niego wnęke na rejke i wydystansuj sobie go na kleju do szyb - sam widziałeś, że u mnie nawet git to wyszło, reszte i tak szpachlą lakiernik wypełni, albo jakimś włóknem.

Wiem ryju jak zrobić :wink: Bardziej problem jest znaleźć czas :kwasny: W poniedziałek pojadę do lakiernika i obadamy temat co i jak :hi:

no to odłóż to, jak zajedziesz do mnie za miesiąc na chlanie, to wyrezamy z resztek mojego zderzaka, szpachle też jakąś rejczel ogarne w garażu, to się przygotuje od razu do szprejowania - ile to roboty? przy 0,7 na głowe trzeba będzie coś robić

Opublikowano

rób na gładko, zostaw przetłoczenia, obowiązkowo obrys :naughty:

Opublikowano

czytam wasz temat i normalnie pompa hahah najlepszy chyba post tu jest :polew:

Opublikowano
  • Autor
:wtf:
Opublikowano
czytam wasz temat i normalnie pompa hahah najlepszy chyba post tu jest :polew:

1350595530_by_Kappio007_500.jpg?1350595530

Opublikowano
  • Autor

A więc. Wszystkie plastiki pod maską pomalowane strukturą, do tego malowanie "Y" w piano black z domieszką złotego, w słońcu się ładnie mieni :naughty:

T4hL3A4.jpg

Opublikowano

przetrzyj chociaż pas jak to ma wyglądać :decayed:

Opublikowano
A więc. Wszystkie plastiki pod maską pomalowane strukturą, do tego malowanie "Y" w piano black z domieszką złotego, w słońcu się ładnie mieni :naughty:

http://i.imgur.com/T4hL3A4.jpg

Powiem Ci że dawno tyle odcieni czarnego nie widziałem w jednym miejscu:bag:

Opublikowano
  • Autor
przetrzyj chociaż pas jak to ma wyglądać :decayed:

Już się zabieram :decayed:

A więc. Wszystkie plastiki pod maską pomalowane strukturą, do tego malowanie "Y" w piano black z domieszką złotego, w słońcu się ładnie mieni :naughty:

http://i.imgur.com/T4hL3A4.jpg

Powiem Ci że dawno tyle odcieni czarnego nie widziałem w jednym miejscu:bag:

I takie było założenie Wandrzeju :wink:

Opublikowano
A więc. Wszystkie plastiki pod maską pomalowane strukturą, do tego malowanie "Y" w piano black z domieszką złotego, w słońcu się ładnie mieni :naughty:

http://i.imgur.com/T4hL3A4.jpg

Łajomi..osiągnałeś top skilla we władaniu farbą fpuszce :decayed:

Opublikowano

No i się nabijają z Chłopaka :facepalm::kox: Dobrze jest tylko co taka wizja na ciemno?:naughty:

Opublikowano
Dobrze jest tylko co taka wizja na ciemno?:naughty:

...zgodnie ze stanem umysłu :naughty:

Opublikowano
  • Autor
No i się nabijają z Chłopaka :facepalm::kox: Dobrze jest tylko co taka wizja na ciemno?:naughty:

Jakie nabijają :grin: Leszczy trzeba tępić :naughty:

Opublikowano
Dobrze jest tylko co taka wizja na ciemno?:naughty:

...zgodnie ze stanem umysłu :naughty:

:grin::grin::grin:

Opublikowano

za czorno

Opublikowano
  • Autor
za czorno

Kto to mówi :grin:

Opublikowano
Dobrze jest tylko co taka wizja na ciemno?:naughty:

...zgodnie ze stanem umysłu :naughty:

:polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

US ciąg dalszy :naughty: Dzięki Grzesiu :thumbup1:

FzO6sg4.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.