Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie zegarki nosicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny .u mnie taki ➡➡48e3d3d6af69.jpg

Opublikowano

Casio protrek  prw 1300t

prw-1300t-7-450-2.jpg

Edytowane przez iwadrian

Opublikowano

Mam zamiar kupić sobie taki ma ktoś polecacie ?

no-color-hugo-boss-hugo-boss-deep-blue-c

Opublikowano

Kupowanie takich zegarkow mija sie z celem. I tak oni tego nie robia tylko jakis "chiński" podwykonawca. Juz lepiej kup jakas "kwarcowa" certine albo seiko i wykonanie lepsze i "prestiz" wyższy.

Edytowane przez Ogi

Opublikowano

Kupowanie takich zegarkow mija sie z celem. I tak oni tego nie robia tylko jakis "chiński" podwykonawca. Juz lepiej kup jakas "kwarcowa" certine albo seiko i wykonanie lepsze i "prestiz" wyższy.

Lepiej tego ująć się nie dało. Kupowanie zegarków marki Boss, Calvin Klein itp. mija się z celem

Opublikowano

Dzięki Panowie za pomoc jeśli chodzi o zegarki to jestem laikiem szukam zegarka za ok 2 tys zł hugo boss mi sie podobał ale teraz już wiem że będę szukał certine

Opublikowano

Ja mam taki http://zegarki.pl/produkty/2739/festina-16872-3.html kupiłem go bodajże z 10 czy 20% rabatem i jestem bardzo zadowolony. Pasuje do garnituru jak i jeansów.

Opublikowano

Dzięki Panowie za pomoc jeśli chodzi o zegarki to jestem laikiem szukam zegarka za ok 2 tys zł hugo boss mi sie podobał ale teraz już wiem że będę szukał certine

Polecam sklep http://www.zegarmistrz.com

Mam łącznie cztery Certiny i wszystkie brałem u nich. Zamawiasz telefonicznie z rabatem i płacisz przy odbiorze kurierowi.

Opublikowano

Dzięki Panowie za pomoc jeśli chodzi o zegarki to jestem laikiem szukam zegarka za ok 2 tys zł hugo boss mi sie podobał ale teraz już wiem że będę szukał certine

Polecam sklep http://www.zegarmistrz.com

Mam łącznie cztery Certiny i wszystkie brałem u nich. Zamawiasz telefonicznie z rabatem i płacisz przy odbiorze kurierowi.

Fajne zegarki ma Certina. Najgorsze, że te które najbardziej mi się podobają ze wszystkim (w innych markach też) to z przedziału 2000 - 3500 zł , a to kupa kasy jak za zegarek :/

Opublikowano

Mnie zbiera na coś bardziej sportowego i tym razem wybór padnie na Tissota:

lub

Opublikowano

Za mną chodzi takie coś:
SP_HBSIA_SolarImpulse_32190445201001_Vue

Opublikowano

Za mną chodzi takie coś:

SP_HBSIA_SolarImpulse_32190445201001_Vue

No baaaa... ale to już inny przedział cenowy.

Opublikowano

Za mną chodzi takie coś:

SP_HBSIA_SolarImpulse_32190445201001_Vue

Witaj,

Prawie identyczny wzór jak Speedmaster produkuje szwajcarska Davosa.

Model nazywa się Race Legend.

Na kwarcowym mechaniżmie kosztuje ok. 1600 pln:

http://imgur.com/a/jSvfT

Pozdrawiam!

Opublikowano

Seiko arctura kinetic zamiennie ze sportowym Lacoste Panama. Mimo, że ten drugi nie był tani (choć przy Seiko to tanichoa) to sprawia wrażenie zabawki, ale do sportowej koszulki jest ok.

http://www.entique.com.au/wrist-watches/seiko-arctura-kinetic-two-tone-gents-chronograph-snl011-in-gift-box-wrist-watch/

http://www.michael84.co.uk/lacoste-panama-watch-collection/

Opublikowano

Za mną chodzi takie coś:

SP_HBSIA_SolarImpulse_32190445201001_Vue

Witaj,

Prawie identyczny wzór jak Speedmaster produkuje szwajcarska Davosa.

Model nazywa się Race Legend.

Na kwarcowym mechaniżmie kosztuje ok. 1600 pln:

http://imgur.com/a/jSvfT

Pozdrawiam!

Prawie identyczny wzór jak Speedmaster produkuje szwajcarska Davosa.

Model nazywa się Race Legend.

ten Speedmaster jest piękny, ale za jego wartość to już ładne b7 można kupić ;)

porównanie do Davosy jest co najmniej nie na miejscu, zresztą tą markę pozycjonuję dużo niżej od choćby Certiny czy Tissota za m.in. dość głęboką inspirację znanymi zegarkami w ich kilku projektach :facepalm:

Opublikowano

porównanie do Davosy jest co najmniej nie na miejscu, zresztą tą markę pozycjonuję dużo niżej od choćby Certiny czy Tissota za m.in. dość głęboką inspirację znanymi zegarkami w ich kilku projektach :facepalm:

Brawo Ty :) Ten Davos może jest podobny, ale nie do Omegi.

Opublikowano

A to moj codzienny "klocek" :

Tissot T-SPORT PRS516

Tissot-Mens-T-Sport-PRS-516-Steel-Automa

Opublikowano

Za mną chodzi takie coś:

SP_HBSIA_SolarImpulse_32190445201001_Vue

Omega Speedmaster to bardzo dobry wybór. zdecydowanie polecam :) ich ceny są faktycznie spore.. ale warte są takiej ceny ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.