Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie zegarki nosicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za mną chodzi takie coś:

SP_HBSIA_SolarImpulse_32190445201001_Vue

Witaj,

Prawie identyczny wzór jak Speedmaster produkuje szwajcarska Davosa.

Model nazywa się Race Legend.

Na kwarcowym mechaniżmie kosztuje ok. 1600 pln:

http://imgur.com/a/jSvfT

Pozdrawiam!

Prawie identyczny wzór jak Speedmaster produkuje szwajcarska Davosa.

Model nazywa się Race Legend.

ten Speedmaster jest piękny, ale za jego wartość to już ładne b7 można kupić ;)

porównanie do Davosy jest co najmniej nie na miejscu, zresztą tą markę pozycjonuję dużo niżej od choćby Certiny czy Tissota za m.in. dość głęboką inspirację znanymi zegarkami w ich kilku projektach :facepalm:

Witajcie,

Kolego nikt nie porównywał Speedmastera do Davosy :D

Chodziło wzór - design.

Czytaj uważniej :D

Speedy to klasa sama, zegarek o bardzo bogatej historii.

W końcu to ponoć pierwszy zegarek mechaniczny noszony na księżycu.

Pokazałem jedynie przykład zegarka w przystępnej cenie o bardzo zbliżonym designie nie biorąc pod uwagę rodzaju mechanizmu.

To prawda niektóre modele Davosy są inspirowane modelami wyżej pozycjonowanych marek.

A Ty możesz sobie pozycjonować zegarki tak jak Twoja dotychczasowa wiedza na ich temat to umożliwia :D

Pozdrawiam!

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Odgrzewam kotleta, bo nic sie nie dzieje.

Jakie macie opinie, najlepiej z doswiadczenia, jesli chodzi o budzetowe firmy takie jak INVICTA, JACQUES LEMANS czy BULOVA?

Wlasnie zakupilem sobie Invicte Speciality i jestem pozytywnie zaskoczony jakoscia, wygladem i waga zegarka.

Ktos jeszcze nosi?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ja mam takiego seiko $_1.JPG

Opublikowano

Odgrzewam kotleta, bo nic sie nie dzieje.

Jakie macie opinie, najlepiej z doswiadczenia, jesli chodzi o budzetowe firmy takie jak INVICTA, JACQUES LEMANS czy BULOVA?

Wlasnie zakupilem sobie Invicte Speciality i jestem pozytywnie zaskoczony jakoscia, wygladem i waga zegarka.

Ktos jeszcze nosi?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Mam invicte russian driver, marka chyba troche nieznana i niedoceniona. Dla mnie bomba

www.invictawatch.com/watches/detail/4578-invicta-russian-diver-men-52mm-stainless-steel-stainless-steel-black-dial-5040d-quartz

Opublikowano

u mnie klasyka Tissot Tradition nr katalogowy T0636101603700

  • 1 rok później...
Opublikowano

Czy ktoś posiada/ł zegarek garmin fenix 3 lub samsung gear s3?Garmin chyba trochę przereklamowany.Tanie nie są,ale cena trochę spadła.
Kumpel ma fenixa 3,bardzo chwali,ale jest też Samsung który wygląda ciekawie i nie rzuca się tak w oczy.Może ktoś się wypowie w tej kwestii.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

od roku mam gear s2 classic, ładowanie co 3-4dni nie uzywajac bluetooth, z bt bateria w telefonie leci na łeb, nie zacina sie, dobrze wykonany mogę polecić

Opublikowano

Panie i Panowie nie wiem, czy znacie taką firmę ale szczerze mogę polecić :wink:. Tak na poważnie to szukałem czegoś na lato z gumowym paskiem i dla mnie wypada spoko.

IMG_0609.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Odgrzewamy ?

Poleci mi ktoś firmę która robi mechaniczne skeletony do powiedzmy 1000 zł?  

Opublikowano

Od tygodnia używam teraz LG Watch Style. Lekki,działa jak burza. Przy włączonym Wifi w zegarku bateria maks 1 dzień. Po wyłączeniu gdzieś 2 dni. Może jakbym się jeszcze pobawił to dałby radę do 3 ;p Muszę tylko tą mizerną skórkę na czarną bransoletę zmienić :D

Mniej więcej taka tarcza teraz ustawiona.

IMG_20171105_182629_663.jpg

Opublikowano

Uzytkuje od kilku lat, w całości wykonany z tytanu, szkiełko mineralne odporne na rysy i z powodzeniem nurkował ze mną. Lekki, pancerny i stylowy Szwajcar. Nie do zajechania w bardzo dobrej cenie i jakości Adriatica48b8399b53a1958fe0661fc15ba6375b.jpg

 

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

To juz drugi g shock w ciagu 6 lat. Najbardziej wytrzymaly ;)

045a42f6f13bf0a527ea98cc10915b73.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wczoraj pod choinką znalazłem kolejny zegarek do kolekcji. Tym razem Tissot PRS516

T100.417.16.051.00_GL_2.png

2017-12-25_09.36.25.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Używa ktoś smartwatcha ?

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja miałem Xiaomi Mi Band 2 a teraz LG Watch Style.

Opublikowano
Ja miałem Xiaomi Mi Band 2 a teraz LG Watch Style.
Ja właśnie zamówiłem Xiaomi Amazfit Pace , zobaczymy co to jest warte ;)

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Wczoraj pod choinką znalazłem kolejny zegarek do kolekcji. Tym razem Tissot PRS516
T100.417.16.051.00_GL_2.png
2017-12-25_09.36.25.jpg
Super,tylko nie na moją kieszeń :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.