Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

body kit S-lina :gwizdanie: i tylko tyle bo cóż wiecej mozna :gwizdanie:

A może jakieś chipowanko? rezanie silnika? :decayed::kox:

Opublikowano

No w sumie to h*j...ówka: awant , nie ma co rezać, szału nima, poprzednie b6 było lepsze .

"powyższy post prosze traktować jako .......................................................metafore"

A tak poważnie . nie pytam o cene , ale gdzie kupiłeś w PL, czy w DE, czy ....., no i kiedy program ?????

Opublikowano

super wybór :good: tylko bezawaryjnej jazdy życzyć :hi:

Opublikowano

jaaaa pitole :kox: :kox: :kox:

jak bym sobie taką fure sprawił to tylko na niedziele do kościoła i runda po mieście bo normalnie szkoda :notworthy: :notworthy: :notworthy:

piękna sztuka...

ps. jeśli można wiedzieć jaka cena była za B6? priv bo o B7 nie pytam nawet :naughty:

niech Cie długo powozi :wink4:

Opublikowano

Człowiek zapitala co by sobie b6 kupić , a tu j.....b cuber wyskakuje z b7 , no i szału nie zrobie. Gratki wielkie.

Opublikowano

No Żabciu, w końcu :decayed: Graty oczywiście :good:

Zaraz jeszcze walnę drina ku tej szczytnej okazji :drunk:

A oglądać będziemy na spocie :wink4:

Opublikowano

fajny wozik, fajny kolorek :wink4:

i nareszcie porządny napęd...ile można tych A4 FWD kupować :tongue4:

gratuluje :good:

Opublikowano

No, no. Gratulejszyn.

Zacne wozidło :good:

Opublikowano

No Cuberek to pozamiatałeś :decayed: Niech Ci służy :good:

Opublikowano

Malik [...] i tak Cie objade

Hehe... zobaczymy :wink4:[br][br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 08:26 _________________________________________________

body kit S-lina :gwizdanie: i tylko tyle bo cóż wiecej mozna

Nie zapomnij o prostych końcóweczkach wydechów :good:

Opublikowano

Brakuje mi logo na klapie :naughty:

Ladne auto, piekny motor :)

Opublikowano

gratki..fura kox :decayed: teraz c*p i :gwizdanie: na zlot i wypożyczanko kolegom na jazdy próbne :naughty:

Opublikowano

Cuberek , swietne autko :) Gratulejszon , bo przesiadka spora :P

Oczywiscie na plus :)

Cipek i bedzie full extra :)

Opublikowano

Jest wypas :good:

Opublikowano

Brakuje mi logo na klapie :naughty:

No przecież jest :tongue4:

Opublikowano

No niezłe padło :good: Grunt, że bedziesz za mną jakieś 4 długości a nie 9 :kox:

Rób czipa na 300KM :kox: :kox:

Opublikowano

Zanim zrobisz program, to ustaw sie z Trzeniem, macie podobna moc...

Jestem ciekaw jaka bedzie roznica :chytry:

Opublikowano

pikna sztuka:)

zazdroszcze szybra i BOSE.

:good: :good:

Opublikowano

Piękne auto :good: I znowu czarne :decayed:

Opublikowano

za***ista :) Dobrze że nie pobłądziłeś w strone 2.0 :) Na zlocie opijamy :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.