Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

krzysieksza i jego kermit :grin:

Opublikowano

Dziś po południu w Zgłobicach pod Delikatesami Centrum widziane czarne b7 avant z wlepką klubową na szybie nr KTA... :hi:

Opublikowano

Dziś NH koło 14 na Klasztornej koło ronda widziany srebrny avant b5 na ramkach klubowych z oklejoną tylną szybą w reklamach. "Omrugany", pozdrowiony :papa:

Opublikowano
Dziś NH koło 14 na Klasztornej koło ronda widziany srebrny avant b5 na ramkach klubowych z oklejoną tylną szybą w reklamach. "Omrugany", pozdrowiony :papa:

Pamietasz nr rej.? :)

Opublikowano

No właśnie nie bardzo...

Opublikowano

Dzisiaj ok. 9:10 ciemny avant B5 na ul. Gen.Andersa . Klubowe ramki KR......M . Pozdrowienia.

Opublikowano
Dziś NH koło 14 na Klasztornej koło ronda widziany srebrny avant b5 na ramkach klubowych z oklejoną tylną szybą w reklamach. "Omrugany", pozdrowiony :papa:

To pewnie mój bo mi go mechanior oddawał w tych godzinach po zmianie obuwia i zawiecha. Ale się musiał chłop zdziwić, ale nic nie wspominał...

Gadałem z nim i twierdzi, że słuchał zawieszenia i nic takiego nie pamięta, ale na klasztornej w tych godzinach był... :whistling:

Opublikowano

Dziś koło 14 w pobiedniku biały avancik Kolega ładnie sie przywitał.Pozdrawiam.

Opublikowano
Dziś NH koło 14 na Klasztornej koło ronda widziany srebrny avant b5 na ramkach klubowych z oklejoną tylną szybą w reklamach. "Omrugany", pozdrowiony :papa:

To pewnie mój bo mi go mechanior oddawał w tych godzinach po zmianie obuwia i zawiecha. Ale się musiał chłop zdziwić, ale nic nie wspominał...

Gadałem z nim i twierdzi, że słuchał zawieszenia i nic takiego nie pamięta, ale na klasztornej w tych godzinach był... :whistling:

to juz wiesz gdzie mechanik jezdził twoim autem.:grin:

Opublikowano

Dziś w Tylmanowej chyba ktoś nad Dunajec poszedł "moczyć kija" :grin:

IMG_4889.jpg

Pewnie powrót z Bukowiny- ktoś pewnie jechał w bagażniku :decayed:

Opublikowano

ramzesik na myjni

Opublikowano

Ja cie nie widziałem; )

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------

Przed chwila Fantomas wyciągający maczete z bagażnika u wulkanizatora na Kocmyrzowskiej

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

to jak.... mi się rzucił na słuch a Tobie na wzrok ;-)

Opublikowano

Na A4 18: coś tam :) min. w kierunku na Rzeszów B8 sedan . Kolega chyba zaskoczony że A6 C6 avant po nim "trąbi" ale dziękuję za zwolnienie lewego pasa :)

Opublikowano

WASKI przed 13 widziany na karmelickiej, jechalem 4 auta za toba, wiec nie bardzo pasowalo trąbic :wink:

a przez ostatni tydzien chyba z 3 razy mijałem sie z czarnym B6 avant S-Line na KWI, 2 razy na podmokłej, i raz za castorama na zakopiance, kiwałem machałem, mrugałem ale gosc nie ogarniał...

Opublikowano

Dzisiaj ok 16 na na ul.Generała Władysława Andersa widziana Kierowniczka za kólkiem srebrny avant B5 na klubowych ramkach,

Opublikowano

Srebrne b6 avant na ramkach Kns.. w miejscowości Trzycierz widziane dziś po południu.. :hi:

Opublikowano

ramzes widziany dzis ok 19 wyjezdzajacy spod bonarki w kamienskiego.:wink:

przytrabiłem ale chyba nie ogarnąles.:decayed:

BTW te eslajny bez dekli to kupa...:facepalm:

Opublikowano

Ramzesik dzisiaj koło godziny 16 pod wiaduktem na Powstańców Śląskich :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.