Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kiedy tylko chcesz

Opublikowano

Widziana wczoraj na kole zimowym ... Pięknie wygląda :)

Opublikowano
  • Autor

uuufff dobrze że wczoraj - bo akurat czysta była :decayed:

Ps. gdzie się mijaliśmy ?


A wg Ciebie na żywo kolor koła na + czy raczej na -

Opublikowano

Mirek świetne te koła :decayed: bardzo jestem Ciekawe jak to na żywo wygląda na tej furce a powiedz jak z jakością wykonania ?

Opublikowano
  • Autor

z jakością wykonania czego ? bo jak o malowanie pytasz to jak ori - bez zastrzeżeń

Opublikowano

no głownie o malowanie chodzi bo sam sie zastanawiam czy by nie zainwestować w jakieś felgi nie koniecznie ori :)

Opublikowano
  • Autor

ale moje to ori felgi


chyba że Ty o lecie a ja o zimie :)

JAk pytasz o lato to jak na razie felgi jak nowe ale też co mam napisać jak śmigałem na nich 3 miesiące niecałe

Opublikowano

uuufff dobrze że wczoraj - bo akurat czysta była :decayed:

Ps. gdzie się mijaliśmy ?

A wg Ciebie na żywo kolor koła na + czy raczej na -

Na Zwyciestwa :)

Co do koła to Bardzo mi się podoba , Dla mnie + :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

kombinowałem żeby coś zrobić z przodem w sensie grilem

mega podoba mi się plaster miodu z RS ale kratek nie dopasuję i chyba zrezygnuję bo źle to wygląda jak kratki są ori s-line a grill RS5

Zostanę chyba przy modzie nisko budżetowym i kratki wraz z grilem zostaną te co są lecz będę je małował w czarny połysk - powinno być dużo lepiej tym bardziej przy białym nadwoziu

Opublikowano
  • Autor

też tak myślę

dzisiaj robiłem rozpoznanie i powinno się dać zdemontować grill bez zdejmowania zderzaka

Opublikowano

(...)

Zostanę chyba przy modzie nisko budżetowym i kratki wraz z grilem zostaną te co są lecz będę je małował w czarny połysk - powinno być dużo lepiej tym bardziej przy białym nadwoziu

Będzie dobrze. :good:

Opublikowano

Czarny polysk na bialej a5 bedzie idealnie:) Tylko wydaje mi sie ze mniej gimnastyki bedzie jak zderzak zdejmiesz:D

Opublikowano

Co ty gadasz ja wsadzalem nie dawno grill rs w polysku i duzo bardziej pasuje do kratek s-line niz stary , jest przeciez w tym samym ksztalcie plastrow miodu! Zaufaj mi niebo a ziemia :)

Zaraz wroc ja mam polifta , ej ta gorzola... :D

Opublikowano

Hahah takie są skutki picia wódki :D

Opublikowano
  • Autor

co zrobić z chromami w kratkach zderzaka

malować z kratką na czarno czy zostawić chrom - od razu dodam że znaczek audi zostaje w oryginale

DSCN1922.jpg

Opublikowano

Jak znaczek zostaje to ludziom d*py nie zawracaj z pytaniami... :whistling::facepalm::decayed:

Opublikowano

Jest dobrze ja bym tak zostawił .

Opublikowano

Do białego auta czarne? tylko zginą na czarnych gratkach. Grill czarny super, sam mam na czarnym aucie i jakoś nie śpieszno mi do chromu.

Opublikowano

Kolor zacisków zmien a nie :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.