Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mironowóz cz.V - A5 Sportback 3.0tdi 2 x s-line SPRZEDAM


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Miron jak te felgi z Dawmac jakosciowo ? Bo to juz chyba twoj drugi komplet ?? Zadnych problemow ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie przy posiadanych wzorach i rozmiarach złego słowa powiedzieć nie mogę

nic się nie dzieje , proste , brak jakiś odprysków , łuszczeń lakieru jakiś przebarwień - totalnie nic


Jeżeli ktoś nosi się z zamiarem kupna A5 sportback to moje autko od wiosny będzie szukało nowego właściciela

Ja zaś będę szukał jakiegoś pewnego, zadbanego kombiaczka w znacznie mniejszych pieniądzach więc w tym jedynym wypadku i o rozsądnej zamianie można pomyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena wyjściowa ze wszystkim jak stoi 100 tyś do małej negocjacji

W tym są koła lato 20 cali i zima nówki alu 19 cali i tu przy małej kombinacji możemy mówić o 95 tyś zł

O cenie i konfiguracji ostatecznej mogę rozmawiać po wcześniejszym zobaczeniu samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena wyjściowa ze wszystkim jak stoi 100 tyś do małej negocjacji

W tym są koła lato 20 cali i zima nówki alu 19 cali i tu przy małej kombinacji możemy mówić o 95 tyś zł

O cenie i konfiguracji ostatecznej mogę rozmawiać po wcześniejszym zobaczeniu samochodu

Jak dźwięk po zmianie wydechu? jest bardziej rasowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dźwięk nic a nic się nie zmienił - nawet na to nie liczyłem - w B8 też wydech z S4 nic nie wniósł w kwestii dźwięku - zmiana bardziej dla poprawy stylistyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny to moje letnie kołą będą do sprzedania

Witam ten wózek do sprzdania jest który rok opisz coś o aucie ok mozę jakies zdjecia z wewnatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny to moje letnie kołą będą do sprzedania

Witam ten wózek do sprzdania jest który rok opisz coś o aucie ok mozę jakies zdjecia z wewnatrz
Zobacz pierwszą strone... ;-)

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam ten wózek do sprzdania jest który rok opisz coś o aucie ok mozę jakies zdjecia z wewnatrz

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

"Ten wózek jest do sprzedania" wyłącznie osobom piszącym z zachowaniem właściwego szyku zdania i zasad interpunkcji :D

He he :D

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto gdybym nie kupił swojej A4-tki to myślę, że stała by juz u mnie na podwórku :)

Mam nadzieję, że szybko się sprzeda.

Bardzo sobie cenię silniki 3.0 TDI ze względu na moc i elasyczność wcześniej jeżdziłem B7 ASB teraz przyszła pora na B8 CCWA

a tak poza tym na wymianę oleju w 3-litrówce do jakiego oleju masz zaufanie?

Edytowane przez yanosho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko cały czas serwisuję w piekarach Śląskich "Auto Serwis Danecki" kolesia znam i mam do niego zaufanie i jak mam być szczery to nawet nie pytam jaki olej leją

Wiem że leją odpowiedni - a że serwisuję u nich od 8 lat audiczki i zawsze było ok to przestałem pytać co wlewają :)

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeździ? Niemożliwe! Pewnie dlatego sprzedajesz! :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tym motulem macie...............

W niemczech wszystko śmiga na castrolu - fury robią po 300-400 tyś i jeszcze się dobrze sprzedaja jako używki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryła A5 jest mega :naughty: i do tego ten silnik :kox:

Duża różnica po między A4 a A5 była jeżeli chodzi o wygłuszenie ?


Co Wy z tym motulem macie...............
W niemczech wszystko śmiga na castrolu - fury robią po 300-400 tyś i jeszcze się dobrze sprzedaja jako używki

Nie tylko Niemcy inne kraje też śmigają na Castrolu i jest wszystko ok. Wydaje się, że oleje czy też inne produkty idące na Europę wschodnią oraz południową są gorszej jakości... Ostatnio przeglądałem instrukcję obsługi Avensis i znalazłem rozdział z jakością paliwa. Paliwo w Europie zachodniej oraz północnej jest o niskiej zawartości siarki natomiast w Europie wschodniej i południowej jest o wysokiej zwartości. Podejrzewam, że tak samo jest z olejem silnikowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tym motulem macie...............

W niemczech wszystko śmiga na castrolu - fury robią po 300-400 tyś i jeszcze się dobrze sprzedaja jako używki

Tak, tylko że Castrol z VW w Niemczech to nie ten sam co z polskiego allegro :wink:

Sam się o tym przekonałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...