Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

było tez kilka osób ktore twierdziły ze wepchlo.. moze jak pomagało ze dwie osoby i na ładnie wybananowanym weszlo..

ale generalnie to raczej ciężko nie połamać..

hmmm jakby fotele i kanape wywalić i przez drzwi no w sumie moze i moze by wlazło, ale to chyba i tunel by musiał poleciec out :D

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było tez kilka osób ktore twierdziły ze wepchlo.. moze jak pomagało ze dwie osoby i na ładnie wybananowanym weszlo..

ale generalnie to raczej ciężko nie połamać..

hmmm jakby fotele i kanape wywalić i przez drzwi no w sumie moze i moze by wlazło, ale to chyba i tunel by musiał poleciec out :D

Osoby te pisały o B7 przed wymianą w swojej oooo rozmawiałem z Januszem (Mumen) on zdemontował drzwi pasażera fotel tunel i lipa :kwasny:

Po wymianie u siebie raczej nikt nie przekona mnie że jakimś tam sposobem wymienił , chcąc to zrobić prawidłowo trzeba szybe wyciąć operacja zajeła mi około 2 godz. powrót do szklarza wklejka szyby finito .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Do sprzedania są nowe opony Star Performer UHP-1 o rozmiarze 225/30/R20

Cena z wysyłką 1260zl. Osoby chętne piszcie na priv

Kupie ramkę pod navi 3G HDD

Nr ramki: 8K1.857.186.h. L/H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz niebawem lecimy z AirF*ckinRideProject :)

wgn2q6bt.jpg


uj36szo5.jpg

a5aw6d2e.jpg


jak by ktos potrzebował do sprxedania mam butle 25L w fajnej cenie :)

2li5h9db.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2rx5xm8w.jpg

ddyqwvaz.jpg


dla osob chetnych i zainteresowanych posiadam na sprzedaż moją Navigacje 1200zł MMI 3gLow

lerggzst.jpg


xhn6jdqh.jpg

Edytowane przez kristof2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe fajna dyskusja

Osobiście uważam że przy jakości ostatnich zim na śląsku ( w ostatniej nawet zimówek nie założyłem :grin: ) i przy elektrycznym hamulcu ręcznym to quattro to taki se pomysł. Może być ale wcale nie musi.

Auto więcej pali, większe straty na kołach, żeby bokami na suchym polatać to chyba ze 400km trza by mieć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2rx5xm8w.jpg

ddyqwvaz.jpg

dla osob chetnych i zainteresowanych posiadam na sprzedaż moją Navigacje 1200zł MMI 3gLow

lerggzst.jpg

xhn6jdqh.jpg

Kurcze tu prawie nie ma gumy . :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe fajna dyskusja

Osobiście uważam że przy jakości ostatnich zim na śląsku ( w ostatniej nawet zimówek nie założyłem :grin: ) i przy elektrycznym hamulcu ręcznym to quattro to taki se pomysł. Może być ale wcale nie musi.

Auto więcej pali, większe straty na kołach, żeby bokami na suchym polatać to chyba ze 400km trza by mieć :decayed:

Może i prawda, ale przy pewnej mocy przednionapędówka będzie już miała problemy ze skręcaniem :P, zaś straty w paliwie mogą zostać zniwelowane przy zakupie opon. Mocna przednionapędówka będzie nas zmuszała do częstszej ich wymiany. Także szkoda, że audi nie są rwd + awd zamiast fwd + awd :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe fajna dyskusja

Osobiście uważam że przy jakości ostatnich zim na śląsku ( w ostatniej nawet zimówek nie założyłem :grin: ) i przy elektrycznym hamulcu ręcznym to quattro to taki se pomysł. Może być ale wcale nie musi.

Auto więcej pali, większe straty na kołach, żeby bokami na suchym polatać to chyba ze 400km trza by mieć :decayed:

Latanie bokami? Mało którym Audi można latać bokiem.

Nie ma to jak szukać argumentów na siłę, że FWD jest super.

I tylko ciągle ten argument zimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe fajna dyskusja

Osobiście uważam że przy jakości ostatnich zim na śląsku ( w ostatniej nawet zimówek nie założyłem :grin: ) i przy elektrycznym hamulcu ręcznym to quattro to taki se pomysł. Może być ale wcale nie musi.

Auto więcej pali, większe straty na kołach, żeby bokami na suchym polatać to chyba ze 400km trza by mieć :decayed:

Latanie bokami? Mało którym Audi można latać bokiem.

Nie ma to jak szukać argumentów na siłę, że FWD jest super.

I tylko ciągle ten argument zimy :D

Widzę że masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.

Gdzie Ci napisałem ze fwd jest lepsze?

Napisałem że w naszym klimacie quattro to fajny dodatek. I nie ma co strugać rysia nad tym.

200-220km spokojnie daje rade fwd jak masz dobrze program zrobiony, i opony szerokosci jakie zaleca producent przy tamiej mocy.

Latanie bokami? Mało którym Audi można latać bokiem.

a to ciekawa teoria... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile km zrobiłeś jakimś autem z 4x4? Bo takie opowieści to słyszę zwykle od ludzi, którzy cały życie tylko FWD.

140 KM / 250 Nm w takim Leonie 5F to już problemy z trakcją na suchej nawierzchni - wystarczy, że jest trochę nierówna nawierzchnia. Na fabrycznie zalecanych oponach czyli 225/R17.

200 KM i ze 400 Nm w takim B8 z FWD to już mega problemy z trakcją. Chyba, że dla kogoś trakcja to "jak już jadę na prostej na 4-tym biegu, to mogę wykorzystać potencjał silnika".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile km zrobiłeś jakimś autem z 4x4? Bo takie opowieści to słyszę zwykle od ludzi, którzy cały życie tylko FWD.

140 KM / 250 Nm w takim Leonie 5F to już problemy z trakcją na suchej nawierzchni - wystarczy, że jest trochę nierówna nawierzchnia. Na fabrycznie zalecanych oponach czyli 225/R17.

200 KM i ze 400 Nm w takim B8 z FWD to już mega problemy z trakcją. Chyba, że dla kogoś trakcja to "jak już jadę na prostej na 4-tym biegu, to mogę wykorzystać potencjał silnika".

teraz mam Ci udowodnić że miałem auto 4x4, no miałem przez 5 lat więc wiem co piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz udowadniać.

Ja po prostu nie przyjmuję do wiadomości, że cokolwiek co ma 150+ KM / 300+ Nm przy FWD ma trakcję. Nawet na suchej nawierzchni. Chyba że przy slickach na pasie startowym lotniska :D

@komornik, daj link do twojego tematu bo nie mogę znaleźć :)

Bo go nie ma. Już parę razy tłumaczyłem, że nic dobrego z takiego publicznego chwalenia się raczej nie wyniknie, wręcz przeciwnie.

W avatarze masz fragment zdjęcia auta :D

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz udowadniać.

Ja po prostu nie przyjmuję do wiadomości, że cokolwiek co ma 150+ KM / 300+ Nm przy FWD ma trakcję. Nawet na suchej nawierzchni. Chyba że przy slickach na pasie startowym lotniska :D

@komornik, daj link do twojego tematu bo nie mogę znaleźć :)

Bo go nie ma. Już parę razy tłumaczyłem, że nic dobrego z takiego publicznego chwalenia się raczej nie wyniknie, wręcz przeciwnie.

W avatarze masz fragment zdjęcia auta :D

zainwestuj w opony to zobaczysz trakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakie opony trzeba zainwestować?

Z ostatnich moich perypetii:

Leon 1.4 TSI 140KM

Passat B8 2.0 TDI 150KM

Volco XC60 2.0 D4 190KM

Wszystkie auta praktycznie nówki, z fabrycznymi oponami marek premium.

Każde z nich FWD i w każdym przypadku dynamiczna jazda w porównaniu do aut 4x4 nie należała do przyjemnych.

Zmiana opon nie pomoże na fakt napędzania tylko jednej osi, która jest jednocześnie osią skrętna. Praw fizyko nie oszukasz :)

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...