Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, wymieniłem olej w skrzyni biegów, przy okazji wymiany silnika. I teraz skrzynia wyje między 2-3tys biegów pod obciążeniem :-( olej jako zalalem to castrol syntrans v fe 75w-80. Skrzynia to WWO 1.8t quattro bfb. I pytanie czy zalałem właściwy olej? Czy też skrzynia do wymiany? Jeśli do wymiany możecie polecić z jakim oznaczeniem szukać skrzyni? 

Pozdrawiam, udanego weekendu 

received_1068797713488675.jpeg

Opublikowano
6 minut temu, kamil-vag napisał:

Na pewno taki symbol skrzyni ? ? ? 

Na pewno.nie.

Ecio Dan VIN

Opublikowano
17 godzin temu, Ecio napisał:

Cześć, wymieniłem olej w skrzyni biegów, przy okazji wymiany silnika. I teraz skrzynia wyje między 2-3tys biegów pod obciążeniem :-( olej jako zalalem to castrol syntrans v fe 75w-80. Skrzynia to WWO 1.8t quattro bfb. I pytanie czy zalałem właściwy olej? Czy też skrzynia do wymiany? Jeśli do wymiany możecie polecić z jakim oznaczeniem szukać skrzyni? 

Pozdrawiam, udanego weekendu 

received_1068797713488675.jpeg

Ja dostałem info z ASO że powinienem zalać do skrzyni olej G 055532A2 ale nie mogę znaleźć zamiennika. Zobacz czy masz kod skrzyni jak ja, strona wcześniej wkleiłem wlepkę to może razem uda nam się znaleźć ten olej...

Opublikowano
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

@JarekST202 pokusiłeś się chociażby, żeby przeczytać 1 post w tym temacie, tam masz odpowiedź... 

Jak najbardziej czytałem tylko że jest kilka postów w których niejednokrotnie np.Dev chce nr.VIN aby dobrać idealnie olej  pomimo 1 strony więc też z tego skorzystałem niestety bez odpowiedzi....

Opublikowano
W dniu 25.05.2020 o 00:53, JarekST202 napisał:

Dev,pomożesz co mam zalać?Chciałbym wymienić zarówno w skrzyni jak i z tyłu. 

20171104_093523.jpg

skrzynia - G 055 532 A2 - 3.5 litra

dyfer - G 052 145 S2 - 1.5 litra

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

skrzynia - G 055 532 A2 - 3.5 litra

dyfer - G 052 145 S2 - 1.5 litra

Dev,co będzie lepszym wyborem millers TRX Synth 75w80 GL5 czy ravenol?Millersa mam u siebie,główny dystrybutor na polskę natomiast ravenol muszę kupić wysyłkowo u Dzika. 

Edytowane przez JarekST202

Opublikowano

Jeden i drugi dobry, wlej jak uwazasz

Opublikowano

Cześć. Do skrzyni JEM najlepszy olej? 

Numer VIN: Wauzzz8e98a092701

Opublikowano
10 godzin temu, Karol94 napisał:

Cześć. Do skrzyni JEM najlepszy olej? 

Numer VIN: Wauzzz8e98a092701

OE nr: G052532A2 - 3 litry

zapodaj Ravenol MTF2 75W80

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemano wszystkim,

kupiłem jakiś czas temu BEXa i chciałbym wymienić olej w skrzyni i w dyfrze tylko nie wiem jaki i ile litrów kupić.

Oznaczenie skrzyni: HER

Pozdrówki.

Edytowane przez eXoreN

Opublikowano
46 minut temu, eXoreN napisał:

Siemano wszystkim,

kupiłem jakiś czas temu BEXa i chciałbym wymienić olej w skrzyni i w dyfrze tylko nie wiem jaki i ile litrów kupić.

Oznaczenie skrzyni: HER

Pozdrówki.

skrzynia - G 052 911 A2 

Opublikowano
32 minuty temu, Dev napisał:

skrzynia - G 052 911 A2 

Do dyfra to samo czy może G052145S2 bo gdzieś na forum znalazłem, że do dyfra ten właśnie olej. I wiesz może ile litrów wchodzi tu i tu?

Opublikowano
9 minut temu, eXoreN napisał:

Do dyfra to samo czy może G052145S2 bo gdzieś na forum znalazłem, że do dyfra ten właśnie olej. I wiesz może ile litrów wchodzi tu i tu?

zapodaj Ravenol MTF2 75W80

5 litrów pojdzie na skrzynie i dyfer

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, Dev mógłbym prosić o pomoc? Skrzynia GDT 1.8t BFB ośka

VIN - WAUZZZ8EX3A115251

Nie jestem pewien co do ilości ile wlać i czy Ravenol będzie dobrym wyborem?

 

Opublikowano
Godzinę temu, Gumiś33 napisał:

Witam, Dev mógłbym prosić o pomoc? Skrzynia GDT 1.8t BFB ośka

VIN - WAUZZZ8EX3A115251

Nie jestem pewien co do ilości ile wlać i czy Ravenol będzie dobrym wyborem?

2.25litra ravenol MTF2 75w80

Opublikowano
11 godzin temu, Dev napisał:

2.25litra ravenol MTF2 75w80

Dzięki za pomoc ! 

 

Opublikowano

Siemka szybkie pytanko do mojego a4b6 1.8t Bex quattro oleej do skrzyni  jaki najlepszy? Słyszałem że revanol mtf 75w80 czy 90? 

WAUZZZ8E04A044241 

Opublikowano

75W80

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.