Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie czy można zalać G052911A do skrzyni GVE ?  Zakupilem 4 litry Castrola Syntras 75W90, a już po fakcie  wiem że według etki powinien być G055532A2

Opublikowano
8 minut temu, iglako napisał:

Panowie czy można zalać G052911A do skrzyni GVE ?  Zakupilem 4 litry Castrola Syntras 75W90, a już po fakcie  wiem że według etki powinien być G055532A2

Zawsze mozesz...

Tylko jakie beda tego efekty

 

Opublikowano
13 minut temu, Dev napisał:

Zawsze mozesz...

Tylko jakie beda tego efekty

 

W "Sam naprawiam .." wyszczególniony jest tylko ten G052911A i tym sie sugerowałem. Oby te efekty nie były na niekorzyść

Opublikowano

Jaki Olej i ile trzeba wlać do skrzyni GJW i dyfra HNQ? 

Opublikowano
1 godzinę temu, Rafał150 napisał:

Jaki Olej i ile trzeba wlać do skrzyni GJW i dyfra HNQ? 

daj VIN

Opublikowano

WAUZZZ8E17A257686

Opublikowano
6 godzin temu, Dev napisał:

daj VIN

WAUZZZ8E17A257686

Opublikowano
9 minut temu, Rafał150 napisał:

WAUZZZ8E17A257686

Audi A4 b7 1.8 t quattro bfb 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Do skrzyni hcf jaki ma byc odpowiedni  ravenol?

RAVENOL TGO SAE 75W-90  
  : RAVENOL VSG SAE 75W-90  
  : RAVENOL TSG SAE 75W-90
Opublikowano

Ravenol MTF2 75W80

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Kolegów :)

  • Prosiłbym o numer OE oleju do skrzyni biegów, oraz ile muszę kupić buteleczek

Audi A3 Sportback 2010 1.6 BSE WAUZZZ8P6AB028309, kod skrzyni biegów LVN

Opublikowano
45 minut temu, cabanmat napisał:

... kod skrzyni biegów LVN

W Golfie VI 1,6  lałem Fuchsa Huile de Transmission 75W w ilości 2,3 litra.

Z zapisków w książce serwisowej mam zapisany olej G052512 przekreślony, został zastąpiony przez G055512 i że być może wystarczy 2 litry ???

Rzeczywiście lałem 1 litr Fuchsa potem 200 ml dodatku od Archoila i kolejny litr ale zostało ze 100 ml w butelce.

Edytowane przez KINIAM

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 6.09.2014 o 20:22, Dev napisał:

Kup ori na allegro od dealera VAG.

Mozna wyrwac za 50zl 1 litr

Ze swojej strony polecam Ravenol 75W80

Chcę zalać właśnie tego Ravenol mtf2 75w 80 Jak ci się sprawował/sprawuje? Z perspektywy czasu polecasz ? 

Opublikowano
3 godziny temu, rohace napisał:

Chcę zalać właśnie tego Ravenol mtf2 75w 80 Jak ci się sprawował/sprawuje? Z perspektywy czasu polecasz ? 

Napiszę od siebie. Po zmianie na ten olej jest dobrze. Przejechałem na nim 20tkm i skrzynia sprawuje się bdb. Po wymianie oleju i ustawieniu lewarka zmiany biegów jest idealnie, skrzynia działa bez zarzutów.

Opublikowano

Panowie zalalem taki olej do skrzyni MOTUL GEAR 300 75W90  i mam dalej problem z ciezkim wchodzeniem 2 na zimnym silniku

podam Vin WAUZZZ8E82A126540

i poprosze o dobor jakiegos dobrego oleju bo ten Motul to jakas porazka( a tak go polecali ;/)

 

Opublikowano

Powyżej masz namiar na dobry olej do skrzyni+ jeszcze recenzję użytkownika.

Więc kompletne info.

A co do Motula np. ja nigdy nie byłem jakimś zwolennikiem tej oliwy i często okazuje się, że mam rację.

Jest wiele zdecydowanie lepszych olejów przede wszystkim do silnika.

Ale tak jak z wieloma sprawami stereotyp "kilka" razy powtarzany tworzy opinię niekoniecznie prawdziwą.....

Edytowane przez AndrzejK.

Opublikowano
22 godziny temu, pelonek1 napisał:

Napiszę od siebie. Po zmianie na ten olej jest dobrze. Przejechałem na nim 20tkm i skrzynia sprawuje się bdb. Po wymianie oleju i ustawieniu lewarka zmiany biegów jest idealnie, skrzynia działa bez zarzutów.

Jaki miałeś wcześniej zalany (oryginał?)

Co Cię skłoniło do wymiany?

Opublikowano
Godzinę temu, AndrzejK. napisał:

Jaki miałeś wcześniej zalany (oryginał?)

Co Cię skłoniło do wymiany?

Wcześniej miałem zalany ORI. Do wymiany skłoniło mnie to, że trochę słabo czasem wchodziła jedynka, no i po zakupie auta wymieniam wszystkie płyny i oleje.

Opublikowano
26 minut temu, pelonek1 napisał:

Wcześniej miałem zalany ORI. Do wymiany skłoniło mnie to, że trochę słabo czasem wchodziła jedynka, no i po zakupie auta wymieniam wszystkie płyny i oleje.

jak odczucia po wymianie? jest poprawa?

Opublikowano
26 minut temu, kubabkb napisał:

jak odczucia po wymianie? jest poprawa?

Pisałem kilka postów wyżej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.