Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zacinające się kierunkowskazy


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z kierunkami gdy włączę kierunek obojętne w którą stronę po kilku sekundach zacina się w pozycji włączonej i kierunek świeci cały czas i długo nie chce się od blokować dopiero po kilku włączeniach i wyłączenia ustępuje. co może powodować takie działanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia przerywacz czy też przekaźnik od kierunków. A awaryjne działają dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już kierunki staną to nawet włączanie awaryjnych nie rusza tego

---------- Post dopisany 11-05-2014 at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 22:00 ----------

gdzie znajdę ten przerywacz i czy da się go jakoś sprawdzić lub naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, miałem ten sam problem...musisz wyciagnac cały włacznik awaryjnych, rozebrac i przeczyscic styk (ewentualnie psiknąć kontaktem) i powinno działać..pozdrawiam

zapomnialem napisac ze tak jest w autach przedliftowych...jak jest po 2 lifcie niestety nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij trójkącik (przycisk awaryjnych) i tam jest taka blaszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli u nas jest to połączone z przełącznikiem awaryjnych. i co mam zrobić z tą blaszką jak już go zdemontuję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Podaję Ci przydatny link:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-regeneracja-przerywacza-kierunkowskazow-ii-lifcie-85059/

Masz opisany krok po kroku ale na Twoim miejscu wymieniłbym na nowy; koledzy pisali na forum, że czyszczenie blaszki to zabieg na krótko i ponownie problem wraca. Jak chcesz poczytać to w wyszukiwarce wpisz "wymiana przerywacza kierunkowskazów", wyświetlą Ci się tematy z tym związane, a decyzja należy do Ciebie. Szczerze odradzam reanimowanie przerywacza, bo może się zdarzyć, że w trasie Ci znowu walnie i komfort jazdy do bani, by nie powiedzieć jaki to stresik :grin:

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wezmę to pod uwagę ale zajrzę do niego co tam jest grane

---------- Post dopisany 16-05-2014 at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2014 at 22:04 ----------

jutro zabieram się za ten przerywacz macie jakieś rady jak zdjąć tą ramkę plastikową czy trzeba też zdejmować ramkę od radia i klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...