Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mnie również ten temat interesuje. DRL + wsteczny. Żarówki dawno zakupione i niestety nie można ich normalnie użytkować.

Opublikowano
Godzinę temu, Amano napisał:

Żarówki dawno zakupione i niestety nie można ich normalnie użytkować.

Dlaczego - tu podejrzewam, że nie -  nie skontaktowałeś się ze sprzedawcą, przecież zapewniał Cię w opisie produktu, że zamiennik działa bez problemów, współpracuje z CAN/CAN-BUS(na marginesie bajdurzenie o magistrali CAN rozniosło się szybciej i agresywniej niż wirus, z którym obecnie walczymy). A jeśli tak, to jakich rad Ci udzielił ?

Te wszystkie zamienniki żarówek większych mocy, to, jak je nazywam, "półprodukty", obiecywania gruszek na wierzbie. Jak nie problem z diagnozą ciągłą/"gorącą", to z diagnozą "zimną", a później z awariami poszczególnych elementów led.... I wiem, co mówię/piszę ;) 

Opublikowano

Żarówki mam z Chin, świecą pięknie. Myślałem o rezystorach, ale nie chcę wcinać się w instalację. Nie podoba mi się to. Jeżeli jest możliwość obejścia tego w bardziej "cywilizowany" sposób to chętnie spróbuję. W żadne kasowniki canbus nie wierzyłem i nie wierzę. Fakt do świateł cofania by się przydały, seryjna żarówka to padaka. Nic nie widać w czasie deszczu. Na ledzie świeci pięknie. DRL to już bardziej kwestia gustu.

Edytowane przez Amano

Opublikowano
13 minut temu, Amano napisał:

Żarówki mam z Chin, świecą pięknie. Myślałem o rezystorach, ale nie chcę wcinać się w instalację. Nie podoba mi się to. Jeżeli jest możliwość obejścia tego w bardziej "cywilizowany" sposób to chętnie spróbuję. W żadne kasowniki canbus nie wierzyłem i nie wierzę. Fakt do świateł cofania by się przydały, seryjna żarówka to padaka. Nic nie widać w czasie deszczu. Na ledzie świeci pięknie. DRL to już bardziej kwestia gustu.

Pokaż co za ulep kupiłeś ;)

Opublikowano

Żaden ulep :) ładnie świeci...

Rok już prawie leży, miało być bez błędów a jest jak zwykle...

 

 

 

Mam jeszcze coś takiego w starym polo

świetnie świeci

Opublikowano
5 godzin temu, Amano napisał:

Mnie również ten temat interesuje. DRL + wsteczny. Żarówki dawno zakupione i niestety nie można ich normalnie użytkować.

Na PW daj mi info jaki masz moduł w ori i które żarówki chcesz zamienić. Coś na szybko może wymodzę i strzelimy podmiankę. Czekam na klamoty od chinoli jeszcze, więc gotowców jeszcze nie mam ale na szybko coś upichcimy w domowym laboratoire. Przez sraczkę pandemiczną dostawy z podzespołami idą mi o ponad 2 - 3 tygodnie dłużej.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Panowie  w swojej a4b7 mam bi xenon też chciałbym sobie wstawić o świateł dziennych i postojowych cos co by przypominało światło  z xenon a nie starą lamę naftową co polecacie by nie wydąć kokosów a dawało porządny efekt i bez zbędnych oporników najlepiej i błedów na desce  był bym wdzieczny  moze macie coś sprawdzonego z aliexpress?

 

pozdrawiam colak

Opublikowano

Do dziennych polecam P21W od PromotorLightDevice. Przerobiłem już kilka różnych i te wypadają najlepiej. Na pewno też ma do postojowych.
Wyżej pisałem, że cena na wyrost ale odwołuję i stwierdzam, że naprawdę warto.

Edytowane przez gordo

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja zaś mam te żarówki od Promotora i wszystko ładnie Hula, ale sam TEST przy włączeniu zapłonu nie wystarcza. Błąd świeci dopóki nie włączę dziennych.
Przykładowo idę wieczorem do auta, włączam zapłon odpalam i jadę - wyświetla błąd spalonej żarówki bo automat nie odpalił dziennych tylko od razu mijania. Wystarczy przekręcić przełącznik świateł na 0 (oczywiście to małe pokrętełko od DRL musi być na 1) wtedy odpali dzienne i błąd gaśnie. Później już bez różnicy na której pozycji jest przełącznik, nie ma już błędu. :D
 

 

Opublikowano

no właśnie to chyba trochę loteria wydając taką kasę  warto by było działało jak powinno .

Może to właśnie od modułu komfortu MCE albo zależy ?

Opublikowano

Promotor mówił, że może być zła partia tych żarówek i żebym sprawdził na zwykłych żarówkach czy jest tak samo. W razie gdyby była wina LEDa, to wyśle mi drugi komplet. Ale jakoś nie było okazji :D sprawdzać ze zwykłymi
 

Opublikowano

Miałem taką sytuację na ledach z alli. Niby były z canbus ale wyświetlały błąd do momentu włączenia. Na tych od promotora już nie ma tego problemu. 

Opublikowano

To możliwe że słaba partia akurat. Spróbuję wziąć od niego drugi komplet i zobaczyć. Dam znać czego to wina

Opublikowano
W dniu 26.11.2020 o 21:14, gordo napisał:

Do dziennych polecam P21W od PromotorLightDevice.

Gdzie to kupić?

W dniu 9.11.2020 o 23:06, ElectricShock napisał:

Na PW daj mi info jaki masz moduł w ori i które żarówki chcesz zamienić. Coś na szybko może wymodzę i strzelimy podmiankę. Czekam na klamoty od chinoli jeszcze, więc gotowców jeszcze nie mam ale na szybko coś upichcimy w domowym laboratoire. Przez sraczkę pandemiczną dostawy z podzespołami idą mi o ponad 2 - 3 tygodnie dłużej.

Bawisz się tak dalej?

Opublikowano
2 godziny temu, the_naturat_com napisał:

Gdzie to kupić?

Bawisz się tak dalej?

Napisz na Facebooku do niego.

WWW.FACEBOOK.COM

Promotor Light Devices, Białystok. 6 tys. osób lubi to...

 

Opublikowano

@gordo ale wystawia jakieś aukcje lub ma jakąś stronę ze sprzedażą, czy takie kupowanie "na gębę" od nieznanego typa na FB?

Edytowane przez the_naturat_com

Opublikowano

Nie ma aukcji. Dogadujesz się na messengera. Sam kupiłem do wstecznego oraz do dziennych. 

Kilkadziesiąt osób zadowolonych.

Opublikowano

@gordo odpada. Messengera nie mam i nie robię zakupów "na gębę".

Opublikowano
46 minut temu, the_naturat_com napisał:

@gordo odpada. Messengera nie mam i nie robię zakupów "na gębę".

W pierwszym kwartale 2021 roku rusza ze stroną i sklepem więc możesz poczekać.

Opublikowano

@rosati dzięki, poczekam.

@ElectricShock jak tam modyfikacje?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.