Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

Ano, fikuśna ta zima :D Z jednej strony szkoda tych zimówek bo szybko je szlag trafi zas z drugiej, nie chce się zmieniac na letnie po to, by za kilka dni z powrotem zmieniać bo temp. spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ojciec jezdzi na zimowkach caly rok bo auto ma wieksza przyczepnosc, poza tym nie chce mu sie jezdzic do serwisu zmieniac opon :P szczerze mowiac, gdybym mial auto to jezdzilbym teraz na letnich i alusach, jak pogoda daje nam sposobnosc do podniesienia walorow estetycznych auta, to trzeba skorzystac ;) . zmiana opon na zimowki to kilkanascie-kilkadziesiat minut i pare pln (chyba, ze ktos ma cale kola z oponami to nic nie placi :) ). szkoda jedynie alufelg, jesli ktos ma tylko 1 kompet obreczy (cos tam zawsze sie porysuje przy zmianie opony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wczesniejszych autkach zawsze mialem zimowki, w maju 2006 kupilem moja :a4fan: i jakos sie zlozylo, ze nie kupilem jeszcze zimowek (a tak sie zamartwialem). Chyba dobrze sie stalo, ze jeszcze nie wymienilem bo dzis bylo na zewnatrz +14. A majac opony zimowe to mialbym dylemat co zrobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokonuję 4 tysiące kilometrów miesięcznie i jak na razie choć śniegu i mrozu nie ma moja Ödi pozostanie na "winterkach". Zostało jeszcze jakieś dwa miesiące zimy więc nie będę ryzykował. Przy tych anomaliach nie sposób przewidzieć kiedy spadnie śnieg lub przymrozi przy gruncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w garażu 30 minut i są założone

Zmieniłem zimówki na letnie jeszcze przez świętami, a zimóweczki można zmienić w garażu tak jak napisał bratpit

Po prostu szkoda gumy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawiłem na letnich oba auta i jeździ się doskonale. Średnia temperatura dobowa nie spada ponożej 5 st C - szkoda gumy na zimowych oponkach ;)

Założę dopiero wtedy gdy zobaczę śnieg ... ale kilka cm śniegu.

Na razie zima z nami pogrywa :fuckyou:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zacząłem się zastanawiać czytając wasze posty czy letnie laczki się nie marnują..

Ale wchodząc dziś do auta na FIS'ie +1'C :galy: więc jadąc do pracy ochłonąłem i stwierdziłem, że jednak lepiej na wiosnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak, dzisiaj na obwodnicy Trojmiasta 1°C i deszcz ze śniegiem. Napitalały takie wielkie placki, że nic nie było widać.

Także moooożna się zdziwić, wczoraj 13 a dzisiaj 1

:diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc chyba jednak trzeba zaczekać ze zmianą do wiosny bo teraz wszystko jest możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(chyba, ze ktos ma cale kola z oponami to nic nie placi

Zawsze trzeba wyważyć opone, mimo tego że masz 2 komplety felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zmieniłem na letnie ... a co tam temp. nie schodzi poniżej 5 st.

Tylko ten wiatr - masakra, strach było z garażu wyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nareszcie pojawiają się pierwsze mrozy i niema sensu już zmienia.ć na letnie kapcie. Dziś rano u mnie było -3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na północy jest inny klimat ... tu temp. ma problem zejśc poniżej 5 st.C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...