Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Żaba quattro <3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ginie to i na kazdym innym oleju bedzie ginąl, zwyczajnie jak jest cos nie tak to silnik sie caly poci. Jezdzilem rowniez na polsyntetyku bo tak mi w stodole zalecono, pozniej poczytalem, zrobilem plukanke wlalem pelnysyntetyk i jak bral litre na 10tys tak dalej bierze, a silnik nie poci sie

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano
  • Autor

Ok dzieki za info . W nastepny weekend bede chyba wymienial takze napisze jakim zalalem :)

Jak zawsze mam jakies pytanie wiec daje kolejne ;)

9.5 cala et 35 , siadnie bezproblemowo w moim quattro ?

Opublikowano

Super wnętrze i świetny kolor autka..na pewno rzuca się wszystkim w oczy..Oby tak dalej.. :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Sezon 2015 ;)

fd06940d0d0ecff931fc81678ef6bdb3.jpg

e5512f6ea7bfa8a5634e36441f514240.jpg

04670914200c07286d408837ecabcd06.jpg

d97cac5b6c03da55c6cc6b4acfe0c412.jpg

bde55bf2acee80b2976ef8213f56ff66.jpg

Miala byc zaspawana dokladka z przodu , ale ostatecznie tylko omalowana ;) przynajmniej pretekst bedzie zeby nie tylko na tyle byl esowy zderzak ale z przodu tez :D

a66153188862a1be0fc7816bfcf67999.jpg

4a1ce94abb783796dd72a50458cc64fc.jpg

3sdm 0.01. 4 x 9.5 j ;) teraz tylko kupic opony i sruby, skreeecic gwintem w dol i sezon rozpoczety :D

Edytowane przez quattro_1991

Opublikowano

no to grubo

Opublikowano

18 czy 19?

send by GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

18 czy 19?

18 :)

Opublikowano

super felga :naughty: oponki załatw przez Mrogala, dobra cena i w tydzień czasu masz u siebie :wink:

Opublikowano
  • Autor

..

Ukladanka poskladana ;)

8648a56bed9f7fb731d5edc362a43a69.jpg

d979d14f36684d2ffb2bb339aba637d2.jpg

7c2b8a045c5a29fd050ac9f20aca6b92.jpg

da37dc03b396c3c788f924aa38d19a93.jpg

13b8cabf4967995d966ee4c08ca1cd09.jpg

ccd04a8a737a5112071e152b67d02efd.jpg

9287a1f1c9fcda3db2e976a3bbdc250a.jpg

a7337f7f936747a2b2ef8a2abe436ef5.jpg

Dodatkowo wpadl srebrny znaczek na przod , teraz fajnie pasi do felg i nie zlewa sie z grilem ;)

Edytowane przez quattro_1991

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: nic dodac, nic ujac. czekam na profi sesyjke :jerk: :jerk:

Opublikowano

Piękna:)

Opublikowano

jaka oponke zarzuciles na fele?

Opublikowano
  • Autor

Uniroyal rainsport 2 , 225/40

Opublikowano

nie masz problemu z psiarnią, że felga troszkę wystaje? :D

Opublikowano
  • Autor

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: nic dodac, nic ujac. czekam na profi sesyjke :jerk: :jerk:

No trzeba wkoncu cos zrobic a nie tylko telefonem o.O

Co do psiarni to nie wiem bo jeszcze nie zlapali :D ale przeciez prawie nie wystaje :P

Opublikowano

:)no teraz ładnie się prezentuje na tej feli :decayed:

jakie masz w nich ET? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Et40

Opublikowano

Elegancko

jeszcze tylko progi

Opublikowano

:kox: ta felga jest idealna do b5!

będzie wiecej zdjęć?

podrzucisz mi na PW ile dałeś za felgi? :naughty:

Opublikowano

Wygląda za***iście :oklasky:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.