Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?


adi55

Rekomendowane odpowiedzi

Gość harry19-19
Ja swoim AWX 220km/h łapię nawet nad trochę.

+1 zgadzam się z tobą , u mnie to samo , tym bardziej że mam 170 kucy :naughty:

to ładnego masz szatana,ja zamykam licznik na skrzyni HCK :whistling: oponki 235/40/18

wiem wiem , ty dopiero masz szatana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co do Vmax AVF, jest to normalne że moim avantem jechałem 230km/h z oponami 235/45/17 ? Czy może to świadczyć że mam jakiegoś virusa, parę osób już mi powiedziało że te auto jakoś dziwnie dobrze jeździ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik silnikowi nie rowny ;) na chamowni sprawdz ile fabryka mu dala czasem roznice sa 15km a podobno i wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam AWX sedan po programie

do 220km/h idzie bez problemu, max jedzie 230km/h i więcej nie pójdzie bo ni ma obrotów, z tymże od 220 do 230 to trzeba troche poczekać.

Aha prędkości są podane licznikowe a nie GPS koła 225/45/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed programem leciałem max 210km/h, po programie 230km/h dobije ( więcej nie czekałem) ale to na równej drodze i z tym że koła mam póki co ori 195/65 R15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznikowe 235km/h opony 225/45R17, nie musiałem długo czekać na takie wskazanie prędkościomierza:) silnik jak w podpisie, skrzynkę mam HCG i naped Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz miał szerokiego kapcia typu 235 i wyżej to ciężko. Ja mam AVF 6 biegów i jechałem 200 na kapciach 235/45/17 lecz zabrakło drogi to może bym go bujnął pod te 220 :naughty: bo obrotów jeszcze troche było :decayed:

ja u siebie na takim kapciu 235x45x17 AVF skrzynia 6 wycisnąłem 240km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ja na niemcy do roboty gnam to 230 lece do 240 mi doszedł przed softem a teraz nie wiem bede testował na 19fele 235laczek na 35 mam nagranie jak by nie wierzył ktoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim AWX 220km/h łapię nawet nad trochę.

+1 zgadzam się z tobą , u mnie to samo , tym bardziej że mam 170 kucy :naughty:

to ładnego masz szatana,ja zamykam licznik na skrzyni HCK :whistling: oponki 235/40/18

wiem wiem , ty dopiero masz szatana :decayed:

Po programie w niedziele leciałem 230km/h na liczniku. Opony R16 205/55. Na GPS jakieś 221. Obroty 4500, do czerwonej kreski i dalej stop. Z tym że po wirusie o niebo szybciej przyspiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja A4 B5 1.9 tdi 110 leciałem chwilowo 220 km/h a według gps jakieś 214 km/h. Nigdy tak nie jeżdżę, bo szkoda silnika, byłem ciekaw ile poleci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na kapciu 225/45/17 AWX 5biegowy przed programem z walniętym przepływomierzem i cieknącą pompą paliwa przy mocy 115 KM 220 wydusiłem, Po naprawieniu tamtych rzeczy odzyskałem serie te 130 KM i zawirusowałem narazie na 152 KM to teraz te 235 km/h łapie ale to nie o to chodzi tylko o przyspieszenie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie AVF na kapciach 225/45/17 leci 220 :) do 200 dość dobrze sobie radzi :) a poźniej wiadomo jest gorzej. Porównując do poprzednich opon 205 czuć większe opory toczenie przy przyśpieszaniu od 100 do 200 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...