Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szaleńcza jazda M3 po Warszawie


michosz

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj był na parkingu luxmedowym , na postępu blach znam wiec wiem ze to ta bmw

---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

na youtube ma tyle odsłon ze zarobił już na czysto ok 48tys zł nie liczę tu subskrybciji kanału i filmiki bo od tego tez jest kasa

Koleś skąd Ty bierzesz takie kwoty? miałeś kiedyś do czynienia z reklamami adsense itp?

W 2013 roku google średnio płacił 40$ za 100 000 odsłon na YT co daje kwotę $1k ~3000zł

W Tym roku po zamianach google płaci już w PLN gdzie stawki są jeszcze mniejsze. Bez głębszej analizy zarobił 2,5K max:)

Jeżeli przy 2,5MLN odsłon miałbym zarobić 48 tys to powiedz mi jak? Ja miesięcznie mam po 8MLN odsłon strony i takich kokosów to nie mam:)

YouTube finansową trampoliną. Nagrywają filmiki i zarabiają całkiem niezłą kasę | NaTemat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee PAny ja myślełem że ten miszczu daje chociaż tak jak ten tutaj

a nie jak jakaś piz*a na 2pasmówce i w nocy :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:. tak to ja mogę moją skodą pojechać :doh:

trza by gościowi podesłać jak ma pojechać i będzie po kłopocie-ro***bie się na pierwszym winklu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w związku z jakimiś oszustwami a nie za te wyczyny na drodze :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chciał dorównać ruskowi ale mu trochę nie poszło:

A tak na marginesie... rusek już nie żyje bo się na drzewie zawinął... czekamy...

jak już to Gruzin, nie Rusek

na co czekasz??:facepalm:

A faktycznie Gruzin.

A czekam aż dojdzie do naturalnej selekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruzin i do tego nie on się zawinął, tylko jego kumpel, on niefartem siedział jako pasażer > warto najpierw sprawdzić co się chce napisać :wink:

Lepiej by do tej naturalnej selekcji nie doszło na drodze, bo przypadkowi uczestnicy mogą ucierpieć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz go wypuscili ale nie zmienia to faktu ze za jazde nic nie dostal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mu udowodnią , że to on siedział za kierownica? Nie ma nagrania jak trzyma łapami kiere razem z twarzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mu udowodnią , że to on siedział za kierownica? Nie ma nagrania jak trzyma łapami kiere razem z twarzą.

gdybyś taki szereg wykroczeń zrobił autem wartym 20tys to w 2tyg byś miał sprawe i mandat, nie on pierwszy pokazał mase wykroczeń autem, co było z gówniarzami w subaru, też wielka afera i jakos doszli kto prowadził.

Ten człowiek ma kase i to wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w UK już dawno by go posadzili a samochód by zlicytowali ale w Polsce do tego jeszcze bardzo daleko :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on tylko udowadnia i pokazuje że u nas w kraju leżącego tylko się kopie czyli szarą myszkę,a kto ma kasę ma wszystko,robi się tak samo jak na Ukrainie jak jeździłem kilka lat temu tam to tam było normalne że mnie kontrolowali za byle co a podczas kontroli mijał mnie raz motorem człowiek szlaczkiem bez kasku jakimś składakiem bez rejestracji a ich policja na to że to ich człowiek i koniec gadki było,liczą się tylko pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego co Ty opowiadasz ?

Jakiego leżącego ? Przecież to nienormalny człowiek. Zobacz jakie przedmioty posiadał.

Jednego chwasta mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle mnie zrozumiałeś,chodziło mi o potencjalnego szaraka a nie o niego,on może i umie jeździć ale na drodze nie jesteśmy sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mu udowodnią , że to on siedział za kierownica? Nie ma nagrania jak trzyma łapami kiere razem z twarzą.

Gdzieś tu był link do filmu, w którym wypowiadał się policjant, że Bogusia złapał fotoradar podczas jazdy tym BMW :cool:... więc podstawy by były, ale z drugiej strony Boguś ma kasę i pewnie niezłe :friends: (plecy), bo skąd by się dorobił takiej wypożyczalni samochodów... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac przepisy ruchu i wykroczenia obowiazuja biednych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...