Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ile GTR średnio spala beznyny na 100km? :)

Opublikowano

gratki fury, kiedy odstawiasz do VarioC?

Opublikowano
Po co oni dali 2 razy "dejlajny" z przodu? :decayed: Te w lampach spoko ale te w zderzaku to tak jak Ragga napisał. Ale przecież to nie musi wyglądać to ma za... jeździć i wk#rwiać innych tym bulgotem z pięknych armat w tylnej części auta :wink:S6 brzmiało pewnie lepiej po modzie wydechu, ale miało bardziej niepozorne fifuszki niż tutaj :grin: Grubych modów i chociaż odrobinę ładniejszego dojazdu do domu życzę :decayed:

Wątpie:whistling: GTR-y ryczą nieziemsko:kox: BTW w Płońsku często widuję GTR-a na blachach O2 SPEED chyba:kox:To jest chyba Nurburgring pack czy jakoś tak. Malowanie ma z dwoma pasami i z tyłu nitkę toru:wink:

Ten GTR jest na wyprawie Positive Ways. Tylko nie 02 , a 04. Nie wiem, może jest taki sam na 02

https://www.facebook.com/positivewayspl?ref=ts&fref=ts

https://www.facebook.com/positivewayspl/photos/a.749082398467607.1073741848.532457076796808/749085585133955/?type=1&theater

Opublikowano
  • Autor
Po co oni dali 2 razy "dejlajny" z przodu? :decayed: Te w lampach spoko ale te w zderzaku to tak jak Ragga napisał. Ale przecież to nie musi wyglądać to ma za... jeździć i wk#rwiać innych tym bulgotem z pięknych armat w tylnej części auta :wink:S6 brzmiało pewnie lepiej po modzie wydechu, ale miało bardziej niepozorne fifuszki niż tutaj :grin: Grubych modów i chociaż odrobinę ładniejszego dojazdu do domu życzę :decayed:

Wątpie:whistling: GTR-y ryczą nieziemsko:kox: BTW w Płońsku często widuję GTR-a na blachach O2 SPEED chyba:kox:To jest chyba Nurburgring pack czy jakoś tak. Malowanie ma z dwoma pasami i z tyłu nitkę toru:wink:

Ten GTR jest na wyprawie Positive Ways. Tylko nie 02 , a 04. Nie wiem, może jest taki sam na 02

https://www.facebook.com/positivewayspl?ref=ts&fref=ts

https://www.facebook.com/positivewayspl/photos/a.749082398467607.1073741848.532457076796808/749085585133955/?type=1&theater

Nie ma, rejestracje O1-O9 SPEED ma Krzysiek Przybyła z Kimbexu, znajomy z Krapkowic, wynajmuje od wujka mojej żony działkę na której ma samochody i Casadę :wink: tego GTR'a można sobie wynająć, jest zajechany jak koń po westernie

BTW Ten LFA to też jego jest :decayed:

Opublikowano

OK. Jak na fotkach widzę za sterami GTR-a siedzi Łukasz Kamiński (założyciel Positveways )

Ten Pan Krzysztof był chyba nawet kilka lat temu w wydarzeniach na polsacie. Był materiał o szybkich samochodach i na 100% pamiętam jak pokazywali czerwoną panamere z blachami SPEED.

Opublikowano
  • Autor
OK. Jak na fotkach widzę za sterami GTR-a siedzi Łukasz Kamiński (założyciel Positveways )

Ten Pan Krzysztof był chyba nawet kilka lat temu w wydarzeniach na polsacie. Był materiał o szybkich samochodach i na 100% pamiętam jak pokazywali czerwoną panamere z blachami SPEED.

Zgadza się, Krzysiek jedzie LFA tym srebrnym

Opublikowano

Piekny ! I ma miejsce z tyłu dla dziecka ! Praktyczny :wink:

Opublikowano
  • Autor

To jest zło wcielone. Idealny daily super car, pomijam Porsche które jest równie rewelacyjne ale sporo droższe. Normalne autko na co dzień, ale wystarczy włączyć R R R i urwie Ci łeb na zakręcie :grin: zakochałem się w tym samochodzie

Opublikowano

Daj jakiś filmik, zdjęcia wnętrza, może dźwięk wydechu :naughty: a jak to chodzi względem porobionej S6 ? Bo 550 a 701PS do tego 240Nm mniej a mimo wszystko lepiej lata ? Wiem oczywiście że inna waga ale mimo wszystko wydaje się że się przesiadłeś z mocniejszego auta :eusathink:

Opublikowano

a masa?? gtr jednak lzejszy... lepiej 200kg mniej niz 200KM wiecej :)

Opublikowano
a masa?? gtr jednak lzejszy... lepiej 200kg mniej niz 200KM wiecej :)

przypominając filmik z lambo można by polemizować na ten temat... :naughty:

Opublikowano

kaju.. mówisz o wyścigu na prostej czy po zakrętach...bo w zakręty to jednak będe się trzymał 200 kg mniej :)

Opublikowano

każde auto pod jakimś względem jest lepsze bądź gorsze od konkurenta :wink:

Opublikowano

jak szukasz zimówek i letnich to Krzysiek Przybyła ma sprzedania :wink:

Sprzedam komplet nowych opon letnich oraz lekko używanych zimowych z felgami BBS do GT-R :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Umyte, nawoskowane, można na miasto i upalać :wink:

20140704_194832_1_1280x720.jpg

20140704_194941_1280x720.jpg

20140704_194957_720x1280.jpg

20140704_195109_1280x720.jpg

20140704_210150_1280x720.jpg

20140704_210209_1280x720.jpg

20140704_210446_1280x720.jpg

20140704_210603_Richtone_HDR_1280x720.jpg

20140704_210758_1280x720.jpg

Opublikowano
  • Autor

Raczej tak, tylko teściów do domu wyprawię bo przyjeżdżają za chwilę :wink:

Opublikowano

też może bym podleciał :eusathink:

Opublikowano

już było spotkanie z policją że rejka z przodu założona?

Opublikowano

Ładnie się prezentuje :decayed: nic tylko zap********

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.