Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi (R)S4 Limo by Savo


Savo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długim czasie,  odgrzejemy Kotleta :)
 Było troche przygod z przodem , okazało sie ze nie zwrocilismy uwagi ze spryskiwacze od strony wewnetrznej. Sa dosc długie, ale nic pospawalismy wszystko od nowa .  Dopielismy wzystko, wiec chyba jestem pierwsza osoba na forum. Mamy fmica , halogeny , klimatyzacje, spryskiwacze i cał zderzak !! Mało tego na przyszłosc pod wieksze moce jest mozliwosc wyspawanie wszystkiego pod 3"
IUNXLL.jpg ZfmXLL.jpg
rks6ll.jpg
 Sory za jakosc zdjec ale nic ... bedzie czas na dobry aparat. W miedzy czasie zakonserwowalismy wszystkie nadkola, klape itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak mowilem ... zdjecia slabej jakosci ale coz ( zdjecie przodu trafnie wyszlo i zdaje sie ze jest ciulowo spasowany ... bedzie wiecej zdjec bo to tylko zludzenie przez felerny telefonowy aparat)
cqIRTr.jpg yoMpcH.jpg
diLGBW.jpg oeikku.jpg
Tutaj jeszcze takie moje Vt  :mrgreen:
8Ekiku.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie trzeba będzie obrysówki montować ;-)
Świetnie wyszło, przód wygląda mocarnie

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Nooo zaczyna Bestia wyglądać :D

Koła bez dystansów wrzucasz?

Ramki i grill w chromie zostawiasz?

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za mile komentarze

 Koła bede z dystansami ( 2/3 cm na strone ) Ramki, grill i lusterka zostaja tak jak Ori RS4 w satynie

Pare pier**l wlecialo , tylna jasna polka pod kolor tapicerki z roleta plus zaczepy  mastepnie siatka do bagaznika sedan b5 co by bulki nie lataly w lewo i w prawo jak  jakis konkurent sie złapie .... no i juz tyl blacha skrocona ładnie pod wymiar klapy zachowujac owalne ksztaly na rogach .... teraz przod bedzie ciety laserowo pod intka

G17RSy.jpg hkkSeI.jpg
7rDlfU.png viLp9K.png

 Kółka leca z powrotem do Pl na pomiary pod dystanse i montaz na auto, nie moge wytrzymac musza byc zamontowane przed odbiorem, tymbardziej ze na Avusy jest klijent.
 Dla informacji 4 nowe opony Michelin Pilot Super Sport w rozmiarze 255/30 r19
 I z ciekawosci zeby pokazac ze felgi sa dobrze wyspawane proste i obrobione przezemnie na maszynie cnc , przesylam zdjecia kazdej z poszczeglna i prosze spojrzec na ilosc odwaznikow !
SHM16A.jpg XkLzaT.jpg
pzCclO.jpg 0NfORC.jpg
kSpO5d.jpg
XhOf5s.jpg DCeKTs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaka jest teraz szerokosc kol? Z tymi odwaznikami to tez roznie bywa, moje kola bez opon mialy po 5g a z oponami juz wiecej :D takze duzo tu zalezy od opony ale oczywiscie nie ujmuje twojej pracy :) ciekawi mnie jaki koszt takiego poszerzania felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest grubo [emoji106] [emoji106]

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszystkie kola maja po 10 cali szerokosci. Tak tonprawda to tez dzieki oponom jest tak malo odwaznikow plus do tego proste felgi i plus do tego same felgi w sobie. Sa to nie oryginalne ssi ale produkcji wloskiej i stop aluminium jest naprawde dobry jak Niemieckie z rs4 takze o peknie sie nie obawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim.
 Dystanse po wstepnych pomiarach kupione.
Tył 40mm
Przod 35mm
 Wszystko bedzie jeszcze toczone plus/minus 5mm by felgi wsadzic jak najgłebiej.
 Niestety przeliczylem sie troche z tymi oponami i nie jestem do konca zadowolony z osadzenia felg. Jak wiemy ludzie spokojnie 10j wciskaja w nadkola rs tutaj brakuje poniewaz wachacze sa juz blisko opon. Po ich zuzyciu wloze cos z delikatnym naciagiem zeby felgi wsunac jeszcze bardziej do srodka !
 ISUTSm.jpg eKDJrn.jpg
8nj1Di.jpg EaqslL.jpg
H7ZH9M.jpg

 Auto bedzie zaraz jechac na montaz ZEDERA i po tym na full czyszczenie i teraz pytanie do was. Czy mozecie polecic jakas rekomendowana firme ktora zajmuje sie pielegnacja aut przy czym zrobi niezla fotorelacje ?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luxfurmanka Strzegom polecam profesjonalna robota wpisz sobie na fb i ci wyskoczy ;)

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Piękny progres projektu!

Widać atencję do detali!

W jaką moc finalnie celujesz?

Felgi wyspawane pięknie, tylko czy mimo wszystko spawy nie osłabią

konstrukcji felg przy zap.....?

Jeszcze raz gratulacje wytrwałości.

Mam sentyment do tej budy (Kumpel miał RS4 B5 :D)

Koniecznie prośba o więcej fot już z felunkiem na aucie ;D

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Black4 za mily komentarz. Tak zalozenie jest takie zeby dopiac wszystko do ostatniego guzika. Nie ukrywam rowniez ze szukam kogos kto moze mi ogarnac nawigacje ze sterowaniem w tunelu i mapami.

 Co do felg mysle ze bedzie dobrze :)  wszystko wyjdzie w praniu

Taki maly filmik

Tylna klapa ukonczona, wszystkie kable polutowane, guziki od otwierania klapy wymienione, przypominam ze klapa skrocona do rejetracji

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie to detale ktore zrobie na miejscu. Oswietlenie chce biale ale bardzo delikatne zeby nie swiecilo za mocno i punktowo. A jesli nie trafie na otpowiednie zarowki to wracam do oryginalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...