Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
29 minut temu, pezet202 napisał:

A tak sie zastanawiam, zamiast ipa po cleaner co uzyc innego? Zeby lakier byl jałowy.

Car Pro Erasier? 

Eraser sie popsul dość mocno, wez Gyeon Prep z tym że żeby działał jak trzeba to paste czy cleaner wycierasz tyle ile sie da mikrofibrą i wtedy Gyeon Prep przecierasz i jest jak trzeba

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 280,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki :hi: kupie i bede probowal Gyeon Prep 

Opublikowano
W dniu 28.09.2017 o 21:55, FroS-t napisał:

Eraser sie popsul dość mocno, wez Gyeon Prep z tym że żeby działał jak trzeba to paste czy cleaner wycierasz tyle ile sie da mikrofibrą i wtedy Gyeon Prep przecierasz i jest jak trzeba

To dwa te same produkty o innym zapachu i butelce :D

Opublikowano

No własnie niby tak, gdzies to czytałem ale sprawdzając nowego Prepa do Gyeon uważam że lepiej wymywa i zostawia bardziej jałową i skrzypiacą blache:naughty:

Opublikowano

Pany ktos miał doczynienia z polerkami Bass Polska ? jakieś opinie ?

Opublikowano
2 godziny temu, FroS-t napisał:

Pany ktos miał doczynienia z polerkami Bass Polska ? jakieś opinie ?

Na forum kosmetyka aut.pl chlopaki testowali i zbiera dobre opinie. Sam sie przymierzam do Jej kupna lub Vadera. Mowie o DA, nie wiem jak rotacja. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bass jest mocniejsza bo ma 900w a vander 600w. Ja też myślę nad zakupem bass

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie pytanie laika ale wolę zapytać:

Chcę na zimę położyć Fusso Soft99 dark. Przed nałożeniem wszystko co muszę zrobić:

- dokładne mycie,

- glinka (z wodą).

Mam po glince przejechać IPĄ całe auto? Czy jeszcze coś musi być między glinką a IPĄ? Jakiś cleaner?

IPĘ mogę użyć od elektroniki czy musi być specjalna?

http://allegro.pl/show_item.php?item=5811837310&snapshot=MjAxNi0wOC0yMlQwNzo0OToxOFo7YnV5ZXI7Yjk4ODA1MzEwMTgyOWMwYThmN2RjMTM2ZmM0ODgxMDkxMWE4MWE5NjhlMjFjNDJjNDk1OTliOTE2MTc1ZjI2NA==

 

Dziękuję

Opublikowano

Im więcej krokow tym lepiej, żeby lakier byl jak najbardziej czysty i jałowy. 

Najlepiej tak:

-Piana aktywna i plukanie 

- Mycie na 2 wiadra i plukanie 

- Glinka i ponowne mycie

- srodek na smole i asfalt - np. prickbort 

- Srodek na metaliczne zanieczysczenia - np adbl vampire liquid czy tuga zielona 

- Ipa

- Wosk 

 

 

Opublikowano
51 minut temu, pezet202 napisał:

Im więcej krokow tym lepiej, żeby lakier byl jak najbardziej czysty i jałowy. 

Najlepiej tak:

-Piana aktywna i plukanie 

- Mycie na 2 wiadra i plukanie 

- Glinka i ponowne mycie

- srodek na smole i asfalt - np. prickbort 

- Srodek na metaliczne zanieczysczenia - np adbl vampire liquid czy tuga zielona 

- Ipa

- Wosk 

 

 

Nie wprowadzaj kogoś w błąd, najpierw chemiczne usuwanie smoły i deironizer, dopiero później glinka, jaki niby to ma mieć sens w odwrotnej kolejności?

Opublikowano

Sorki rozpedzilem sie, pisalem na szybko podczas jazdy :hi:

Opublikowano

Panowie słuchajcie potrzbuje sprawdzonej metody na pozbycie sie zapachu z auta, nie jest to smród itp ale poprostu zapach - perfum ktory uzywał poprzedni właściciel, czy ktos próbował AUTOGLYM ODOUR ELIMINATOR lub MEGUIARS AIR RE FRESHNER NEW CAR ? Chodzi mi o usuniecie zapachu i wrzucenie takiego jak mi bedzie sie podbał, dlatego tez nie chcialbym zeby ten eliminator zostawil jakis swój intesywny zapach.....

Opublikowano
12 minut temu, kamil-vag napisał:

Ozonowanie ;)

Myslisz że to bedzie najlepszy temat? ktos uzywał perfumu Areon ktore sam uzywam z reszta ale taki co calkowicie mi nie podchodzi i walcze od 3 dni, wywietrzyłem, wrzuciłem dwa zapach Auto Finesse zawieszki i nic.....

Opublikowano

Nie wiem czy jest sens bawienia sie w te srodki typu "odour eliminator" nigdy nie stosowałem, opinie rozne a che usunac zapach a nie jakis smród.....

Opublikowano
Nie wiem czy jest sens bawienia sie w te srodki typu "odour eliminator" nigdy nie stosowałem, opinie rozne a che usunac zapach a nie jakis smród.....


Pranie wnetrza ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie czy wosk collonite 476 lepiej polozyc po cleanerze czy lepiej na jałowy lakier po IPA ??? Jaki względnie cleaner można zastosować pod ten wosk ???

Opublikowano
4 godziny temu, Daniel85 napisał:

Panowie czy wosk collonite 476 lepiej polozyc po cleanerze czy lepiej na jałowy lakier po IPA ??? Jaki względnie cleaner można zastosować pod ten wosk ???

https://kosmetykaaut.pl/topic/6871-collinite-476s-na-co-kładziemy-ipa-czy-cleaner/?page=2

Opublikowano

Luz:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.