Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Norbas napisał:

Mam rdzawe kropki i za bardzo nie wiem czego użyć :/ moze glinka dala by rade, prickbort, iron-x ? A mowili, że srebrny jest lajtowy w utrzymaniu :facepalm: :decayed:

Prickbort na smołe,  na metal jak piszes Iron-X, ja używam Gyeon Iron, miałem tez Auto Finesse Iron Out, również się sprawdza:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam rdzawe kropki i za bardzo nie wiem czego użyć :/ moze glinka dala by rade, prickbort, iron-x ? A mowili, że srebrny jest lajtowy w utrzymaniu :facepalm::decayed:

Vampire liquid tez da rade a cena jest przystępna. Najpierw postaraj się to usunąć chemią. Ja czasem wole nawet dwa albo trzy różne produkty aplikować niż zbierać to glinka(kiedyś robiłem odwrotnie) Niekiedy to glinka nie ma co robić :)

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Vampire liquid tez da rade a cena jest przystępna. Najpierw postaraj się to usunąć chemią. Ja czasem wole nawet dwa albo trzy różne produkty aplikować niż zbierać to glinka(kiedyś robiłem odwrotnie) Niekiedy to glinka nie ma co robić [emoji4]

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka


A Tuga to szarpnie?

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :hi: chciałbym mieć taki wybór na półkach w NO. Niestety wsio na zamówienie a jutro i pojutrze sklepy zamknięte :facepalm: 

1 godzinę temu, FroS-t napisał:

 ja używam Gyeon Iron 

Mam to ale na felgi i raczej go nie położę na lakier... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Norbas napisał:

Dzięki chłopaki :hi: chciałbym mieć taki wybór na półkach w NO. Niestety wsio na zamówienie a jutro i pojutrze sklepy zamknięte :facepalm: 

Mam to ale na felgi i raczej go nie położę na lakier... 

A w czym to przeszkadza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już masz gyeona to lecisz z nim [emoji4]

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze myślałem, że ma za duże stężenie, chociaż na felgach miałem osad po jego zastosowaniu ;)  nie wiem po co robią różne wersje, pod karo, pod fele :facepalm: jak zywkle biznes musi się kręcić... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma felgach przeważnie masz dużo większe zabrudzenia przez zabrudzenia metaliczne bo pył z klocków itp spada bezpośrednio na felgi a na lakier porostu Przy okazji. Możesz to łatwo zobaczyć glinkujac felgi prosto po umyciu i podobnie z lakierem nawet na przednich drzwiach (Nie polecam tego ale w ten sposób można to sprawdzić ) :wink:

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze devil specjal z mniejszym stężenie wiec od niego zacznę :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przywiozłem z pracy Izopropanol w bańce 5l, jak jeszcze nie wiedziałem, że może mi się przydać do odtłuszczania :D niestety, data ważności skończyła się w 2015, jak myślicie mógłbym go użyć po glince? w końcu to alkohol, więc chyba nic się nie stanie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, doman96b6 napisał:

Jaki detailer do wosku Dodo Juice?Może być Morning Dew?

Jak naturalny wosk to najlepiej taki quick detailer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naturalny wosk,a mógłbyś kolego podać jakiś przykład tego quick detailera,tylko nie jakiś drogi ,tak za 30-40zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż 10zł i kup Auto Finesse Finale, swietnie pachnie, ciagnie bardzo mało kurzu, ma bardzo dobry atomizer przez co produkt jest mega wydajny, bardzo ładnie odparowuje, możesz nim psikac wszystkie elementy na zewnatrz od szyb po tworzywa, warto dołozyć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze będę to miał na uwadze.A jak nałożę wosk,wypoleruje to od razu użyć detailera czy za jakiś czas jak się auto zabrudzi.Jeszce jedno pytanie.Wyczytałem że do wosku będę potrzebował dwie mikrofibry,do nałożenia i polerowania.Czym się sugerować przy wyborze fibry?ceną ,długością włosa..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze będę to miał na uwadze.A jak nałożę wosk,wypoleruje to od razu użyć detailera czy za jakiś czas jak się auto zabrudzi.Jeszce jedno pytanie.Wyczytałem że do wosku będę potrzebował dwie mikrofibry,do nałożenia i polerowania.Czym się sugerować przy wyborze fibry?ceną ,długością włosa..?


Kup sobie zwykle mikrofibry. Sa dobre, nie trzeba cudow szukac wedlug mnie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż 10zł i kup Auto Finesse Finale, swietnie pachnie, ciagnie bardzo mało kurzu, ma bardzo dobry atomizer przez co produkt jest mega wydajny, bardzo ładnie odparowuje, możesz nim psikac wszystkie elementy na zewnatrz od szyb po tworzywa, warto dołozyć[emoji6]


Kupilem tak jak mi doradzales, wczoraj nalozylem i jestem mega zadowolony. Latwa i szybka aplikacja, nie ma zadnych smug ani plam. A zapach zaje*isty ! :good:;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...